Reymo1995: Mini - RMZ 2.130 (1980ndate keskpaik)

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Reymo1995: Mini - RMZ 2.130 (1980ndate keskpaik)

Unread post by Kevin68 »

Heihei.

mis s*tasti, see uuesti.. kuna eelmisest Minist ei saanud asja jäi asi kripeldama ning sai vahetuskaubana uus Mini toodud.. taaskord ratastel raam. Seisukord on tunduvalt parem, kui eelmisel. Keevitamist vaja tagumine porilaud, mille ma arvatavasti ära teen peale seda kui ratas laiali on. Endine omanik lubas mulle välja otsida ka orginaal leistangid ning signaali, kommunaatori e. halli karbi + veel pisut pudipadi. Suurimaks puuduseks võib lugeda mootori ning kõik võimalikud trossid. Tegin teema selleks, kuna olen kahekäiguliste alal suht võhik ning olen omanud ainult paari kahekäigulist - samas on ka hiljem hea lugeda, kui see masin peaks tõesti minu käte vahel valmima.

lisan ühe pildi kah,

Image
Last edited by Kevin68 on 31. Jul 2010 17:55, edited 2 times in total.
mesamees
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 12. Oct 2006 00:00
Location: Türi , Järvamaa
Contact:

Unread post by mesamees »

Leistange,trosse ja süütemängu komponente leidub minulgi,kui huvi,siis aitähhi eest saadaval.
Sõidaks või seenele... www.sohver.ee
Kauri
Tavakasutaja
Posts: 123
Joined: 21. Aug 2009 00:00

Re: Kevin68, Mini - RMZ 2.130 ( 1980ndate keskpaik )

Unread post by Kauri »

Kevin68 wrote:Heihei.

mis s*tasti, see uuesti.. kuna eelmisest Minist ei saanud asja jäi asi kripeldama ning sai vahetuskaubana uus Mini toodud.. taaskord ratastel raam. Seisukord on tunduvalt parem, kui eelmisel. Keevitamist vaja tagumine porilaud, mille ma arvatavasti ära teen peale seda kui ratas laiali on. Endine omanik lubas mulle välja otsida ka orginaal leistangid ning signaali, kommunaatori e. halli karbi + veel pisut pudipadi. Suurimaks puuduseks võib lugeda mootori ning kõik võimalikud trossid. Tegin teema selleks, kuna olen kahekäiguliste alal suht võhik ning olen omanud ainult paari kahekäigulist - samas on ka hiljem hea lugeda, kui see masin peaks tõesti minu käte vahel valmima.

lisan ühe pildi kah,

Image
No jah, minu tagasihoidliku arvamuse järgi oli eelmine toorik tunduvalt komplektsem. Aga siiski rõhk sõnal PAREM (mitte komplektsem). Kindlasti palju enam edu kui eelmisel korral, ehk sellel korral saab juba midagi ka tehtud.
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Julgen vastu vaielda. Eelmisel toorikul puudus tagumine porilaud, pakiraam, peale selle oli raami kaks auku puuritud Dru¸ba mootori jaoks, kroom detailid olid värviga koos, üks leistangitoru kõver, rattad olid igaltpoolt värviga koos jnejne.. lõppkokkuvõtteks on see masin siiski parem taastamiseks.
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Toon ka lähiajal kahekäigulise majja ja samamoodi eelmine valmis ei saanud. Kokkusattumus?
Kui mootorist huvitatud oled anna märku, kui kõik vajalikud osad leian siis võin ühe komplekteerida.

Edit: See, kui ma ühele foorumlasele mootorit pakun ei tähenda et mul neid lademeis on ja kõigile jäätiseraha eest jagan!
Last edited by extinction on 08. Nov 2009 10:44, edited 2 times in total.
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
stella1000
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 05. Jul 2009 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by stella1000 »

sul seal taga Riga 13 lahtine?Kuhu mootori ja tagaratta viskasid :lol:
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Mootorist olen huvitatud küll. 8 ) Ei teagi.. lubasin eelmisele omanikule, et seekord saab masin valmis, eelmine Mini rändas selle masina endisele omanikule :D .

Riga-13 on sutsu laiali jah praegu, tuleb tulevaseks hooajaks valmistuda, vahetasin tagarattas laagrid ja mootor sai ka paar uut juppi, mootor vaja kokku panna ning siis võib sõit jätkuda! : )
stella1000
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 05. Jul 2009 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by stella1000 »

:twisted: anna sõita :D
karpuss
Tavakasutaja
Posts: 48
Joined: 06. Jun 2005 00:00
Location: tartu
Contact:

Unread post by karpuss »

...
stella1000
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 05. Jul 2009 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by stella1000 »

...
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Tähendab, isiklikud vaidlused ajage PS-i kaudu. Selleks ei ole vaja teiste teemadesse kirjutada, kedagi ei nühi niikuinii kui suureks või targaks keegi end peab. Lolliks teete end niikuinii mõlemad, kui seda avalikult lätrate.
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
User avatar
vazmees
Tavakasutaja
Posts: 44
Joined: 08. Mar 2007 01:00
Location: Hiiumaa, Kärdla
Contact:

Unread post by vazmees »

See mini on alles retsi saanud ma tean seda kindlalt kuna se oli mu esimene mini. Nii palju oli seisund parem kui mina ta sain oli mootor vähemalt peal ja kui mina mini maha müüsin oli kõik täiesti korras ja origenaalis nüüd jälle jäänused.Edu üles ehitusel Kevin seda on sul vaja ja vaata taga ratta rummu se kutu ja taga kiik vaheta ka välja kõige lihtsam oleks uus raam muretseda kuna kuulsin jutte mis sellega ikka tehti :D

Leidsin mõne jupi ka sulle.
3x Iz jupiter 2x Pannonia 1x Minsk 2x Mini 2x Delta
1x Tuula TG 200-K 1x Riga 7 1x Riga 5 1x Gauja 1x Kart 1x Riga11 1x Riga13 2x Vijatka
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Olen sellest teadulik, et tagumine rattarumm on otsas. Raam paistis veel kasutuskõlbulik olema, kuid tagumist porilauda on needitud ning vajab keevitamist, kuid see pole probleemiks. Tagumine pakiraam vajab ka ühest kohast punktimist. Tegemist on, kuid tahet on ka.. eks paistab mis välja tuleb.
mesamees
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 12. Oct 2006 00:00
Location: Türi , Järvamaa
Contact:

Unread post by mesamees »

Rattarumm mul olemas.
Sõidaks või seenele... www.sohver.ee
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Masin suht unarusse jäänud, seisab aja ja raha puuduse tõttu.. leistangi torud sai mingi aeg Reymo käest toodud ning Kauri käest sain bensiinipaagikorgi. Samuti õnnestus leida kasutamata Mini spidomeeter, odomeetri näit 3 km. :D Mida aga veel pole on mootor.. parempoolne peegel koos kinnitusega on kah olemas.

Image

Image
karpuss
Tavakasutaja
Posts: 48
Joined: 06. Jun 2005 00:00
Location: tartu
Contact:

Unread post by karpuss »

no mis minikast ka saanud on?
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Laiali 8O
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Vahepeal suurt nokitsenud pole. Hangitud said uued porilauad, ketikaitse ja leegitoru. Värvitud said ka veljed ja porilauad, varsti loodan raami kah värvitud saada.

Image

Image

Leegitoru pole keevitatud, vaid lishalt määrdunud.

Image
stella1000
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 05. Jul 2009 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by stella1000 »

Kas mini mootor on muidu olemas??
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

Veel pole tal mootorit :(

Pakkuda võib talle ka igasugu lenksu küljes käivaid pudinaid. Gaasirutska, käiguvahetus-komplekt ja esipiduriheebli -komplekt.
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Täna sai proovitud esiporilaua kinnitust poleerida ning tuli täitsa hästi välja, rooste sain pealt maha ning hakkas läikima kah. : ) Nüüd jääb masin natukeseks seisma aja- ning rahapuuduse taha. Aga katsun järgmine kuu asjaga jätkada. Vaja oleks hetkel osta pahtlit, uued poldid, mutrid. Siis saaks masina lõplikult ära värvida ning alustada kokkupanekut! :twisted: Kui kellegil tagumist hammakat koos kummipuksidega pakkuda, siis PS!

Image

Seniks aga parimat!
reymo1995
Tavakasutaja
Posts: 65
Joined: 05. Aug 2008 00:00
Contact:

Unread post by reymo1995 »

Millalgi veebruari lõpus või märtsi alguses tõin mina selle vanarauahunniku endale koju. Tänaseks on toimunud ka pisikene edasiliikumine. Põhimõtteliselt võib teema pealkirja ka ära muuta :P

http://fotoalbum.ee/photos/reymo1995/sets/1001807/
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

Väga vinge!

Osta pakiraam minult ära ;)
Post Reply