2000.- Pannonia eest. Kas on mõtet?

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad
olf
Posts: 6
Joined: 24. Aug 2008 00:00

2000.- Pannonia eest. Kas on mõtet?

Unread post by olf »

Asi siis selles, et on võimalus osta 2000.- eest Pannonia T5. Masinal oli algselt probleem, et 2. käik ei läinud sisse. Saadi siis uus mootor, pandi peale hakati ühendama ja midagi seal ei klappinud (täpselt ei tea, mis). Vana mootori saaks ka kaasa. Samuti vajab masin korralikku hooldust ja seisukorra ülevaatamist, kuna on 9 aastat garaa¸is seisnud. Roostet masinal eriti pole ja masin on täiesti komplektne, täiesti arvel masin, uued dokumendid.

Omanik ütles, et ta praegu veel müüb, sest MASU on oma töö teinud ja raha on kähku vaja, kuid juba aasta pärast ta seda ehk ei müükski enam. Küsikski siis, kas on 2000.- on sellise masina eest õiglane hind ja kas oleks mõtekas osta.

Küsin, kuna mul on esimene ülikooli aasta ja raha hakkab mõnusalt elamise ja olemise peale kuluma, kõrvalisteks asjadeks väga raha ei jää.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2219
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Maitse asi, olen sellist kaalutlemist endal korduvalt läbi viinud. Kui masin väga hinges on ja korraks "loogiliselt" mõelda, siis pole see kesmine nädala/nädalavahetuse palk teab mis hingehind. Lihtsalt selliste asjadega on nii, et kui pärast uuesti tahad saada, võib minna hea pakkumise leidmisele hulk aega.
Loomulikult võib siia tulla ka vastuseid, et ei ole mõtet, ehk saad siia omaniku numbri anda :twisted:

Nagu öeldakse, mis hundi kõhus, see hundi oma. Maitse asi. 8 )

Ütleme nii, et kui sa ülikooli kõrvalt esimesel aastal iga kuu 250 krooni kõrvale paned, on seda palju? :wink:
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
olf
Posts: 6
Joined: 24. Aug 2008 00:00

Unread post by olf »

Kui nii mõelda, et pikemas perspektiivis tuleb see ost kindlasti päris odav, kuna nii kui nii saan masinaga vähe tegeleda. Samas mõistsin ise ning mulle öeldi, et varuosadega võib jama tulla (vähe liikvel ja kallid). Konsulteerin veel mõne teadjama tegelasega, ehk saab kaasa veetud ning tema võib lähema pilgu masinale üle heita.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1560
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Eesti dokumentidega Pannonia 2000.- eest ei ole minu arvates kallis.
Kui legaalset uunikut pole veel siis on võibolla just praegu sinu võimalus.
Loomulikult on jutu järgi rattale raske hinda öelda, siinkohal aitaksid pildid kõvasti.
Ise ostsin omale kunagi 3500 eest Jupiter 3k vene dokumentidega ja kui ma igesti mäletan, siis oli mul ka esimene või teine aasta ülikoolis käsil.
Varuosasid on saada kenasti, T5 on ikkagi masslevinud mudel Eestimaal.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
User avatar
priito
Auliige
Posts: 133
Joined: 23. Nov 2003 01:00
Location: Eesti

Unread post by priito »

Kus see masin asub? Tartus?
Jawa 250; Iz Planeta 4
Peaaegu nagu pealinna soomlane Kari Munõ
olf
Posts: 6
Joined: 24. Aug 2008 00:00

Unread post by olf »

Kus see masin asub? Tartus?
On seal vahet? Masin asub muidu Valgas ja see pakkumine on mulle isiklikult 8 ) . Pilte kahjuks pole. Aga masin on (kui ära puhtastada) suht sama korras, kui viimati Kuldses Börsis müügil olnud Pannonia, vahe muidugi selles, et minule pakutud masin ei liigu.
User avatar
priito
Auliige
Posts: 133
Joined: 23. Nov 2003 01:00
Location: Eesti

Unread post by priito »

Sellisel juhul osta ära. :!:
Jawa 250; Iz Planeta 4
Peaaegu nagu pealinna soomlane Kari Munõ
Post Reply