Tuvastamiseks võidusõidu Pannonia

Üldine mototeemaline arutelu
olf
Posts: 6
Joined: 24. Aug 2008 00:00

Tuvastamiseks võidusõidu Pannonia

Unread post by olf »

Leidsin sellise masina Pannonia Maania lehelt ning küsiks, et kas ehk teab keegi rohkem sellest masinast või on pilte rohkem või äkki keegi teab sarnasest masinast.
Arvatavasti on minu püüdlus nagu nõela heinakuhjast otsimine aga äkki- äkki... Lihtsalt huvi selle isendi vastu, eriti selle, kuidas mootorile need megafonid meeldisid : ) .

Image
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 724
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Unread post by roosakummik »

See on selliseks ise tehtud, ehk Pannonia Cafe Racer. Võta aga toorik ette ja kuku ehitama. Tehasest neid sellisena välja ei tulnud. Ja kui sa üritad seda leida- suur tõenäosus on, et see on juba vanaraud.
olf
Posts: 6
Joined: 24. Aug 2008 00:00

Unread post by olf »

Ma saan aru, et masin on kellegi poolt modifitseeritud. Lihtsalt, äkki kellelgi on infot selle või mõne sarnase masina kohta. Üks küsimus ongi see, mis ma enne esitasin, miks on sellele megafonid pandud. Teadagi peaksid need silindrist koos heitgaasidega ka liigselt kütusesegu välja tõmbama.
Oma Pannooniat tahaks originaalsena hoida, kui just mingit väga radikaalse ümberehituse mõtet ei tule, mis oleks küllaltki ebareaalne, kuna pole palju kogemusi metallitööga ning ei hakkaks seda sellise masina peal katsetama ka :wink:.
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 724
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Unread post by roosakummik »

Siin foorumis tean mina ühte korralikku Jawa 638 Cafe racerit kasutaja Xander- i valmistatud. megafonid on ilmselt pandud selle pärast, et see sobib sellise masinaga kokku rohkem- ja võidusõidu tsikli puhul ei ole oluline kütuse kulu, vaid kiirus.
Katsetada ikka võib, tuleb ainult vastav toorik leida mille taastamisel pole mõtet või pole nii rariteetne vanasõiduk. Mitte, et ma pooldan vanasõidukite ratsimist ja ümberehitamist, kuid kui asja ilusti ja korralikult teha on tulemus isegi näha. Näiteks kas või selle ilusa Pannonia Cafe raceri näol. :D
jaanipoiss
Posts: 6
Joined: 07. Oct 2008 00:00

Unread post by jaanipoiss »

Post Reply