Hiina rolleriga probleem

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
timo555
Posts: 3
Joined: 10. Apr 2011 00:00

Hiina rolleriga probleem

Unread post by timo555 »

Mis jama mu rolleril on? Säde on olemas, kütet saab peale ilusti aga käima ei lähe. Ei luba ka.. No ei mõista mina mis probleem sellel on? :? :?
V6rrRacing
Tavakasutaja
Posts: 104
Joined: 12. Oct 2009 00:00

Unread post by V6rrRacing »

Kui tegu on 4t rolleriga, siis võib nukkvõlli kett paigast ära olla või siis klapid paigast ära.
Soovitan abi otsida rolleriklubist(www.rollerklubi.net).
timo555
Posts: 3
Joined: 10. Apr 2011 00:00

Unread post by timo555 »

okei, tänud sellegipoolest.
martvl
Tavakasutaja
Posts: 52
Joined: 14. Dec 2004 01:00
Location: rakvere;tapalaeg ajalt liiklen karinul !
Contact:

Unread post by martvl »

millal probleem ilmnes?
timo555
Posts: 3
Joined: 10. Apr 2011 00:00

Unread post by timo555 »

Sügisel juba aga siis ta jäi mul seisma ja nüüd proovisin uuesti.
gen
Tavakasutaja
Posts: 132
Joined: 30. May 2009 00:00

Unread post by gen »

Sattus minugi kätte sügisel sarnase probleemiga 4t roller.Kontrolli käigus olid kõik asjad normis kuid käima ei läinud.Võtnud silindripea maha selgus et üks klapp ei pidanud korralikult.Klapp sai korrastatud ja mootor kokku pandud.Õnnestus mootor ka tööle saada kuid ei tahtnud teine korralikult pöördesse minna.(Seda mootorit sai käima ainult täis akuga või vänta andes.)
Siis sai mõistus otsa ja masin seisma.Tegu on hiinakaga ja läbi sõiduks üle 8000km.

Tuttavalt kuulsin et tal oli sama probleem ja aitas rõngaste vahetus.
Arvestades läbisõitu võivad rõngad otsas olla küll.
Nüüd otsingi rõngaid et seda proovida.Kahjuks on hiinlased teinud selle masina mitte 49cc vaid 60cc.Nimelt on kolvi läbimõõt 44mm.

Mis konkreetselt sinu masina viga,pead ise otsima.
User avatar
Qubik
Tavakasutaja
Posts: 104
Joined: 15. Sep 2009 00:00

Unread post by Qubik »

Olen korra ostnud ühe hiina rolleri samasuguse veaga. Kuna ostisn varuosadeks, siis laialilammutamise käigus selgus huvitav pisiasi-see kummist/alumiiniumist kõverik mootori ja karbussi vahel oli pikisuunas praoga ja lihtsalt peale vaadates aru sellest ei saanudki. Kuna hakkasin lõikama seda, siis tuli välja et vulkaniseerimine oli nii hooletult tehtud.
Haarame mopeedil kolvist!
Post Reply