Delta forsseerimine

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
Delta97
Posts: 2
Joined: 24. Apr 2011 00:00

Delta forsseerimine

Unread post by Delta97 »

Tahaks forsseerida aga ei oska saate nõu anda
User avatar
kikaskilla
Tavakasutaja
Posts: 34
Joined: 19. Mar 2009 01:00
Location: Hiiumaa Emmaste Vald
Contact:

Unread post by kikaskilla »

Missa sellest mootorist ikka forseerima hakkad, tee ennem parem korda, jõudu piisavalt(ise olen üks 90kg), panin ka eile uue mootori peale, ja kui karburaator hästi paika on pandud, siis jääb veel jõudu ülegi ( kui 2 käigu sisse paned, siis põõrded ei vaju alla, vaid kiirendab veel vägevamalt edasigi :).

Kui forseerida ei oska, siis ära üldse parem hakkagi seal midagi tegema, võid asja totaalselt peesse keerata. ja korralikke rahasummasid sinna alla matta.
gen
Tavakasutaja
Posts: 132
Joined: 30. May 2009 00:00

Unread post by gen »

Nõuka ajal oli mu isal "mini" mille mootori käis tuttav kardisõitja üle tulemus oli hea.
Millalgi õnnestus mul endale saada laiali võetud Verhoviina.Kuna kõik oli nii kui nii laiali mõtlesime teeme ka hea asja.Isa teadis mis seal tema mootoris oli tehtud,nii asus tema minu masina mootori kallale(muutis karteris kanaleid ja silus silindri avasid jne).Kui masin kokku sai oli kõik ilus,mootor töötas ilusti läks pöördesse ja puha.
Kui sõita proovisin selgus et kohal oli raske ära saada(suri välja ja jõudu üldse polnud)Lükkamise peale sai masina liikuma ja lõpuks ka hoo üles oli päris mõnus tunne.Seisma jäädes hakkas nali otsast pihta.

Midagi pidi olema valesti.
Nii siis võtsin asja ise käsile,muretsesin uue silindri.Ikka sama asi.Tuli asuda karterita kallale.Nägin suurt nuputamist ja vaeva et taastada karteris endised kanalid.Lõpuks sain masina sõitma nii nagu vaja.Aga isa ma oma masinate ligi enam ei lasknud.

Loo moraal: Kui ei oska on väga lihtne asja p.... keerata :lol:
Post Reply