Yz 125 mure

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
praksuvkolv
Posts: 7
Joined: 15. Nov 2009 01:00
Contact:

Yz 125 mure

Unread post by praksuvkolv »

Sügisel ostsin endale yamaha krossiratta, kõik töötas ja jõudu oli küllaga.Se kevad otsustasin masinasse veidi investeerida ostes uued rõngad ja sumbuti koos leegitoruga(vana oli mölkis).Viimase nädala jooksul olen märganud kõvasti põlemata õli sumbutil ja mustad pritsmed numbriplaadil.Kolme päevaga olen tahmanud 3 küünalt!Selline nähtus juhtub eriti kõrgetel pööretel. Tossab ka,paks sinine suits(kahetaktilised tavalisekt tossavadki palju, aga kindlast mitte nii palju nagu minu oma).Kui keegi on juhuslikult sellist nähtust kogenud, äkki jagaks oma arvamust. P.S. Masina jõudlus ei ole kogu selle jamaga muutunud,rebib ikka nii nagu alati. :D
User avatar
kikaskilla
Tavakasutaja
Posts: 34
Joined: 19. Mar 2009 01:00
Location: Hiiumaa Emmaste Vald
Contact:

Unread post by kikaskilla »

Summuti otsa ja leegitoru kinnituse vahelt ei pritsi välja? Selline nähtus oli sõbra KTMil (pool külge pritsis musta tahmase lõgaga kokku)
praksuvkolv
Posts: 7
Joined: 15. Nov 2009 01:00
Contact:

Unread post by praksuvkolv »

Ei, mul sumbuti ja leegitoru ilusasti tihendatud
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

Millist bensiini ja õli vahekorda kasutad segu tegemisel? Käigukasti õlitase ei vähene?
praksuvkolv
Posts: 7
Joined: 15. Nov 2009 01:00
Contact:

Unread post by praksuvkolv »

1:50 mootorsae õli
heinz36
Tavakasutaja
Posts: 37
Joined: 26. May 2008 00:00
Location: Häädemeeste
Contact:

Unread post by heinz36 »

praksuvkolv wrote:1:50 mootorsae õli
Oot-kas manuali ei ole!!??? Tavaliselt on kahetaktise krossika vahekord 1:32 kuni 1:38 ja igaljuhul MITTE saeõliga!!!!!! Sellist segu kasutades võid hakata koguma kepsuvahetusraha!!! Teiseks pani mind imestama,et vahetasid vaid rõngad-tavaliselt vahetatakse komplektselt-s.t. kolb koos rõngastega!!!!
Kui küünalt pasandab on kas segu paigast või vända laagrid/simmerid minekul....
Kuna tahmamine eriti kõrgetel pööretel,siis esialgu oleks soovitus õhupuhasti hooldada!!
Post Reply