Planeta 2

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
amblik
Posts: 4
Joined: 17. Apr 2011 00:00

Planeta 2

Unread post by amblik »

Tere!
Küsimus siis suurele ringile , sai sügis-talviseks hooajaks soetatud Planeta 2,originaalist pole enam pea et midagi järel ja seda ma ka l6pptulemuses ei taotlegi.Kuna sadulast järel vaid ribad ja mul läänemaal vana 49 mõlemad sadulad olemas, siis... kas on jube palju keevitus ja muid t6id tegemisi, et nood sinna külge saada, pole ise eriti keevitusspets ja uuringi nüüd, et ehk on keegi taolise asjaga juba tegelnud ja annab head n6u. Aitähh

Hannes
User avatar
suslik83
Tavakasutaja
Posts: 98
Joined: 20. Dec 2007 01:00
Location: Paide
Contact:

pl2

Unread post by suslik83 »

49 sadulate sobitamine on keeruline, kui keevitust teenusena ostma pead! minu pl5 omab iz 56 sadulat ning selle sobitamine ei eelda keevitust - vaheplaat (2mm) on töödeldud sae, viili ning mõnede puurimistega!
...sõidan üksi ja seega tagumist istet ei vaja!
elu ongi mäng!
amblik
Posts: 4
Joined: 17. Apr 2011 00:00

Unread post by amblik »

eks ma siis vaatan oma kila kola üle, ehk leidub seal ka 56 sadul,ega minagi olen selline üksisõitja tüüp, aga arvasin, et samasstiilis sadul v6iks ka taga olla, noh puhtalt ilu eesmärgil.
hannes
amblik
Posts: 4
Joined: 17. Apr 2011 00:00

Unread post by amblik »

...aga kui paigutaks nt mingi emmilise tagaporika koos sadulaga planetsikule kylge... kas oleks nagu sadul sea seljas v6i kuidas see vanas6na k6laski.
huvitaks just see, et kas m66tudelt see sinna vahele istuks v6i tuleks l6ikuda.
User avatar
suslik83
Tavakasutaja
Posts: 98
Joined: 20. Dec 2007 01:00
Location: Paide
Contact:

sadul

Unread post by suslik83 »

porikale pead sobivad kinnitused tegema - mis kannataksid ka sadula koormust...muidu istud porika tagumisse rattasse...kui ajutiselt seda lahendust mõtled - ülevaatuse tarvis, siis usun svammi lisamine porikale istmeks ning seejärel taas kuuri seinale , on kordades lihtsam ettevõtmine emmilise porika seadistamisega võrreldes.
elu ongi mäng!
amblik
Posts: 4
Joined: 17. Apr 2011 00:00

Unread post by amblik »

...juhtus siis selline lugu, et läksin planeta 2 le doonorit tooma ja komistasin vist pea 100 % originaali otsa, eks ma teen paar pilti ka kui aega leian,igaljuhul on nyyd plaanides selline muutus, et l6pptulemuseks peaks ikka saama taastatud planeta2, ei hakka teda retsima ei yhelt ega teiselt poolt.
Kysimus tuleb siit suurele ringile, kui paak on seest roostes, siis tean vanad head v6tet kyll, et disla sisse ja mingid mutikad ja raputama, aga mul poeg tegi midagist oma bmx juures sellise keemiaga nagu roosteeemalgi, sarnane vahend nagu värvisurm, kas ehk prooviks sellega paagi puhtaks saada, ons kellelgi selle ainega kokkupuudet olnud ja mida asjast arvate...
Post Reply