KIIS: Minichopperi projekt

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
KIIS
Tavakasutaja
Posts: 14
Joined: 21. Nov 2011 01:00

KIIS: Minichopperi projekt

Unread post by KIIS »

Idee sai alguse sellest, kui ma leidsin metsast mingi võrri esihargi(pole varem sellist näinud ja ei tea mille oma on) ja leidsin veel palju võrri osi ja mini amordid, sellest tuli mõte ehitada võrr. Kuna hark on täiesti terve ja tal on veel korralik velg ka küljes, siis võtan ta koos veljega kasutusele. Raam millele ehitan rotika on RIGA30 aga sellel raamil on üks ja päris parandamatu viga (minuarust). Viga on selline et raam on olnud vanaraua hunnikus kuhu mu onu ta kopaga sinna pani ja igasugused teised rauad sinna peale lendasid, siis pole enam kohta kuhu paagi kinnitust panna ja paaki kinnitada. Mõte siis selline, et ette tuleb siis võrri hark ja suur velg ja taha mini originaal, võibolla mõtlen välja mooduse kuidas võrri hargile mini originaal lenksud külge aretada võibolla, panen sinna hoopis madala lenksu, aga kuna mul pole veel tagaharki, siis ei saa ma seda ehitama hakata, kusagil märtsi kuus saan tagahargi koos korralike amortidega. Paaki ei tea veel milline sinna tuleb võibolla, vana java oma, aga ei tea veel.

Olete vist pikast ja segasest jutust tüdinenud, aga ei suutnud seda lühidamalt kirjutada. Oodatud on kõik mõtted, ideed, milline võiks paak sinna tulla jne.


Eelmisest postist on möödas terve igavik ning selle ajaga, olen leidnud endale tagakiige. Täna panin raamile kiige lihtsalt juurde ja jalgratta kahvli ette, et asjast ülevaadet saada. Asi nägi välja päris vinge ratta kahvli, originaal kiige, käru porika ja veoauto tulega, ainsad puudujäägid mis mind praegu kõige rohkem segavad on esihark ja rattad.




3.Juuni 2012


Olen leidnud endale paagi mis peaks kuuluma Riga1-le. masin näeb välja päris lahe aga oleks ikkagi juppe vaja.
Last edited by KIIS on 03. Jun 2012 22:55, edited 2 times in total.
V6rrRacing
Tavakasutaja
Posts: 104
Joined: 12. Oct 2009 00:00

Unread post by V6rrRacing »

Paagi võiks mõnest vanast tulekustutist teha? :D
KIIS
Tavakasutaja
Posts: 14
Joined: 21. Nov 2011 01:00

Unread post by KIIS »

V6rrRacing wrote:Paagi võiks mõnest vanast tulekustutist teha? :D


Tänan ei, ma arvan, et sinna sobiks hästi Moskva paak.
Kauri
Tavakasutaja
Posts: 123
Joined: 21. Aug 2009 00:00

Re: KIIS: Minichopperi projekt

Unread post by Kauri »

KIIS wrote:... Raam millele ehitan rotika on RIGA30 aga sellel raamil on üks ja päris parandamatu viga (minuarust). Viga on selline et raam on olnud vanaraua hunnikus kuhu mu onu ta kopaga sinna pani ja igasugused teised rauad sinna peale lendasid, siis pole enam kohta kuhu paagi kinnitust panna ja paaki kinnitada. ...
Olete ikka teadlik, et Mini mopeedi paagi kinnitamiseks on eraldi kronstein, ilma milleta paaki raami külge panna ei saa?
KIIS
Tavakasutaja
Posts: 14
Joined: 21. Nov 2011 01:00

Re: KIIS: Minichopperi projekt

Unread post by KIIS »

Kauri wrote:
KIIS wrote:... Raam millele ehitan rotika on RIGA30 aga sellel raamil on üks ja päris parandamatu viga (minuarust). Viga on selline et raam on olnud vanaraua hunnikus kuhu mu onu ta kopaga sinna pani ja igasugused teised rauad sinna peale lendasid, siis pole enam kohta kuhu paagi kinnitust panna ja paaki kinnitada. ...
Olete ikka teadlik, et Mini mopeedi paagi kinnitamiseks on eraldi kronstein, ilma milleta paaki raami külge panna ei saa?

Jah ma tean seda ja ma mõtlen niikuinii midagi sinna asemele.
Post Reply