Nikasiin

Töövahendeid, -pingid, rakised, keemia
peitupaik
Tavakasutaja
Posts: 43
Joined: 25. May 2012 00:00

Nikasiin

Unread post by peitupaik »

Tere äkki keegi teab kes laseks silindrile nikasiini ja alumised kihid?
Unusta veel jahutus vedelikku kontrollida :S
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Aah? 8O
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
reimann
Posts: 4
Joined: 28. Mar 2010 01:00

Unread post by reimann »

Kas see asi Nikasiil ei ole? Või olen mina valesti kuulnud :D ?

Ei oska öelda küll kas seda keegi teeb, aga kradi ilmselt on see parajalt kallis lõbu, niiet uus silinder äkki oleks kasulikum? Oleneb muidugi mis masin..

Aga mis alumistest kihtidest sa räägid? :roll:
peitupaik
Tavakasutaja
Posts: 43
Joined: 25. May 2012 00:00

Unread post by peitupaik »

reimann wrote:Kas see asi Nikasiil ei ole? Või olen mina valesti kuulnud :D ?

Ei oska öelda küll kas seda keegi teeb, aga kradi ilmselt on see parajalt kallis lõbu, niiet uus silinder äkki oleks kasulikum? Oleneb muidugi mis masin..

Aga mis alumistest kihtidest sa räägid? :roll:
No ma kirjutasin ka kuulmise järgi, räägiti et seda kirjutatakse isegi nicasiin. No ma ei tea 800km tagasi tellisin endale sammad jupid üle 250e kolb ja silinder lootsin et silindri saaks eestis keegi korda ala mingi 100-150e. Ja et nikasiil kinni jääks selleks pannakse sinna alla veel minegid kihte vähemalt nii olen aru saanud. Ja no body ütle veel et ma kohe jooksen siit abi palun et miks nii jne... kui ma olen ühe korra läbi käinud siis asjad selged aga kui on mul võõras asi siis loogiline et küsin abi ju.
heinz36
Tavakasutaja
Posts: 37
Joined: 26. May 2008 00:00
Location: Häädemeeste
Contact:

Unread post by heinz36 »

Eestile lähim koht,kus antud tööd tehakse on Tsehhi. Nende ametlik partner asub Lätimaal Riias,kuhu tuleks taastamist vajav silku toimetada.
peitupaik
Tavakasutaja
Posts: 43
Joined: 25. May 2012 00:00

Unread post by peitupaik »

http://www.motokuur.ee/modules.php?name ... ic&p=84842 ehk siis te mõtlete seda ?
Nende hindade järgi pole mõtet lasta jah teha :) Ma saaksin selle summa eest juba kolvi komplekti ka peale :)
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Näed, sain minagi jälle targemaks.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nikasil

Huvipärast võiks ju Tehnika Kõrgkooli pinnakatete laborist uurida. Tefloni ja keraamikaga katmine on neil üks tegevusaladest.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Post Reply