Probleem voshodi 3M pööretega.

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
erw1nike
Tavakasutaja
Posts: 95
Joined: 28. Oct 2010 00:00
Location: Viljandi/Pärnu
Contact:

Probleem voshodi 3M pööretega.

Unread post by erw1nike »

Tere motokuurlased..Minu probleem peitub siis selles et voshodil peal jawa 638 karpa..Kuna ennem olevate düüsidega masin käis väga ädiselt nimelt tõmbas kiirelt täis,üle poole gaasi keerates hakkas pooma ja üldse masin ei jooksnud.Täna sai käidud kloostrimetsal uusi düüse ostmas ,mõeldud tehtud .Võtsin karpa lahti vahetasin düüsid uute vastu varem olid siis jawa orig mõõdus düüsid karpas 88,65,40.Praegu sees siis 72,65,40 probleem siis selles et masin läheb nüüd matsust käima aga jookseb nii pöördesse (gaasi üldse ei keera).Lahja segu kohta nagu üks sõber mul väitis ka nagu ei taha uskuda ,kuna proovisin ka toorega käivitada kuid probleem endiselt õhus!
Siit olekski abipalve ,milles probleem,mida võiks proovida veel?

Nimelt veel hiljuti sai karpa kinnituse ja kollektori vaheline simmer veel ka vahetatud,mootor tihe(veidi üle 5000km üldse sõitnud)kuskilt midagi ei leki ja läbi ei aja! Täpsustuseks et selliseid asju keegi ei pakuks:)
minimo
Tavakasutaja
Posts: 459
Joined: 21. Jun 2008 00:00
Contact:

Unread post by minimo »

Täitsa võimalik, et düüs liialt väike või võtab kuskilt lisaõhku...
fomoco
Tavakasutaja
Posts: 748
Joined: 04. Oct 2011 00:00
Location: Virumaa
Contact:

Unread post by fomoco »

Kas mõnda teist karpat pole, millega proovida?
muhv
Tavakasutaja
Posts: 10
Joined: 10. Aug 2011 00:00
Location: Põlvamaa
Contact:

Unread post by muhv »

638 karpal on ujukiruumis kaks sellist düüsi, mis on omavahel vahetatavad, kuid mille läbilaskeava on erinev. Proovi neid vahetada ja vaata mis tulemus on.
erw1nike
Tavakasutaja
Posts: 95
Joined: 28. Oct 2010 00:00
Location: Viljandi/Pärnu
Contact:

Unread post by erw1nike »

Pole vahepeal Mk-sse sattunud..Lugu siis jätkuvalt jama olen proovinud düüse ümber paigutada nõela alandanud/tõstnud,õhudüüsi reguleerinud jne aga ikka asi tulutu..Ise kaldun arvama seda et kui ma tolle voshod 3mi soetasin ,tõin tolle nii et karpa jne oli küljest võetud..Müüjal aga oli ostu hetkel 638 karpasi 2tk kõrvuti ja ju ta mulle tolle jawa düüsidega kaasa pani!(kuna tollel voshod 3mil on tehase poolt jawa karpa peal)
Aga selles ma 100% kindel olla ei saa (lihtsalt oletus).Kindel on igaljuhul see et masin saab metsikult ülearu kütust kätte(sumbutajatest tilgub lausa välja)Imestama paneb mind see asjaolu et kui tõin tolle voshodi poolikuna ladusin kokku ja sain üle 200km sõita(küll mitte nii et asi eriti heas seadmes oleks aga sõitis..Ükskord jäi selline tunne et karbussis oli varem mingi düüs kinni ja sõidupealt läks lahti ja sellest jäi järsku seisma(pärast seda hakkaski hullemalt täis ka tõmbama mootorit)Hetkel pean vast seda teed minema et pean leidma teise karpa k62B või siis K65,et kui kelligil miskit pakkuda komplektset oleksin käpp : )
Post Reply