Seoses foorumi tarkvara uuendamisega võib uute kasutajate liitumine olla häiritud. Probleemide korral kirjuta info(ät)motokuur.ee

Jupiter 2k - Tööriist

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
Myrka
Tavakasutaja
Posts: 250
Joined: 13. Jun 2008 00:00
Location: Pärnu

Jupiter 2k - Tööriist

Unread post by Myrka »

Maal ikka vaja midagi vedada, kive, mulda, mida iganes. Muidu sai seda planetaga teha, aga planetaga teised plaanid. Nii hakkangi suveks valmistuma ja teen koos väikevennaga ühe tööriista. Hea ratas, kuhu paigaldada kõik need jupid, mis kõige ilusamad ei ole ja ära ka ei raatsi visata:)Mootorisse said kõik uued laagrid-tihendid. Mootorit ise kokku ei pannud , vend tahtis ise panna. Raami osa natuke kõver, aga pole hullu. tagahargile uued puksid sisse, ratastesse uued laagrid, Kuna mu ülemus sõidab krossi, siis tema käest sain tasuta krossiks mittekõlbulikud rehvid. Sobivad mulle väga hästi. Korralikku süütelikku ega võtit ei leidnud. Lahendasin probleemi lihtsalt http://album.ee/node/27687737/50322609 . Fordi ohutulede lüliti. Tulekopsik on nagu ta on, mitte just kõige ümaram, ei olnud kahju auku sisse lõigata. Töötab :)

Täna sai käivitatud. Töötas, nii umbes minuti kaks, Hakkas puterdama ja suri ära. Päele uut käivitamist oli mootoris kolks. Asja uurides selgus, et hooratta polt oli lahti. Tuleb mootor pooleks võtta, mis seal ikka. Eks vend teeb, las õpib (oma vigadest).

Pilte ratta ehitusest näeb siit http://album.ee/album/457555/50322609

Myrka
Tavakasutaja
Posts: 250
Joined: 13. Jun 2008 00:00
Location: Pärnu

Re: Jupiter 2k - Tööriist

Unread post by Myrka »

Tänaseks masinal hooratas vahetatud. Töötab nagu vene kellavärk. Vahest üks silinder jupsib, vahest teine, aga suurema osa ajast ikka mõlemad. Tavaliselt esimesel käivitusel selgub, et üks küünal keeldub töötamast.
Umbes 10 km testsõite läbitud.

Post Reply