Jawa dokumendid

ARK, juhiload, seadused ja liikluskindlustus.
Liiklusteemadel vastab IIZI kindlustusmaakler.
Jutusoniva
Posts: 5
Joined: 27. Jun 2013 09:20

Jawa dokumendid

Unread post by Jutusoniva »

Tervist
Lugu siis selline
Ma olen pikemat aega vanavanemate garaažis nillind ühte jawat.
Lõpuks siis sai asi kätte võetud ja see endale lähemale toodud.
Siiani pole ma jawadega väga kursis olnud. Tuttav, kelle juures see tsikkel hetkel asub on mind vähe koolitanud. Et peaks tegu olema jawa 350 ga.

Image
Image
(Kliki pildile, et näha suuremalt.)

Selle jawaga on nii, et omanik oli minu vanaema vend, kes sai 20 aastat tagasi surma (puhaku rahus) ning peale seda pole seda mitte keegi puutunud. Nüüdseks sain juba ratta käima ja esimesed sõidud tehtud. Ja seoses sellega hakkas see mulle veel rohkem meeldima. Ehk tahaks saada seda tänavalegaalseks. Nüüd ongi jama nende dokumentidega. Kuna omaniku surm tuli ootamatult ja võrdlemisi noorelt, siis ilmselgelt testamenti ei ole. Olen ka üritanud leida tema asjade seast dokumente kuid asjatult. Ehk siis on need lootusetult kadunud. Küsimus ongi nüüd, et kas on mingi võimalus seda kuidagi arvele saada?


Ette tänades
Aigar
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 719
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Re: Jawa dokumendid

Unread post by roosakummik »

Kirjutad ARK- ipika ja põhjaliku seletuskirja. Seal tulevad sul kohe probleemid- kas on pärijaid, kui ei siis läheb hästi. Ühesõnaga kõik paberile kirja. Ja numbrimärk on väga suureks abiks. Kui su vanaema vennal olid load ja dokumendid korras, siis ei tohiks probleeme tulla.
fomoco
Tavakasutaja
Posts: 744
Joined: 04. Oct 2011 00:00
Location: Virumaa
Contact:

Re: Jawa dokumendid

Unread post by fomoco »

Teine variant oleks osta dokumentidega doonor.
Post Reply