Epoks toru?

Kust hankida, mida kasutada, mis hinnaga?
kano
Posts: 1
Joined: 07. Jan 2014 00:49

Epoks toru?

Unread post by kano »

Nimelt oleks soov ratta esiosa natukene agressiivsemaks muuta. USD-kahvlid on kolekallid ning
minu vanemale rattale palju jama neid sobitama hakata. Seega mõtlesin, äkki saaks kahvlitele tekitada katted. Olen ringi luusinud ning mõelnud, et metall oleks mõttetult raske ning kallis taoliseks eesmärgiks, seega olen
uurinud G10 või FR-4 epoksklaasi torude varianti. Ega Te ei oska öelda, kust taolist materjali
toru kujul saada võiks ning kui mul õnnestuks materjal muretseda, siis kas on ideid kinnitamisel?
Olen vaadanud tehtud töid ning enamik metallkatted kinnituvad siis arvatavasti poltidega alumiste
prillide külge. Prillidevahelise osa katmine on see kergem pool, kuid just nende alumiste torude kinnitamiseks
jääb ideid vajaka. Võib-olla polegi vaja toru kujul katteid, vaid kahte ümarat katet, mis ümber kahvlite panna ja siis kinni lasta?

Muidugi on teretulnud ka teie endipoolsed soovitused mingiks paremaks materjaliks või muuks vajalikuks (kinnitus jne).

Kaks pilti ka, ehk kannavad ideed paremini edasi. Ratas on endal xj600 '89, kahvli dia. 36mm

Image
Image
Post Reply