K: jawa 368 vasakpoole pütt ei tööta

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
orp123
Posts: 2
Joined: 29. Mar 2015 19:32

K: jawa 368 vasakpoole pütt ei tööta

Unread post by orp123 »

Mul siis selline huvitav viga jawal juures et vasakpoolne pütt ei taha tööle hakkata,õigemini kui käima löön töötab ka vasak poolne pütt, aga õige pea lakkab töötamast, arvasin et küünlad kuna ta upputab nad ära, vahetasin ära muutust polnud, säde on ka normaalselt tugev nagu teiselgi püttal, vahetasin oma vahel süüte poole ikka vasak poolne ei tööta, vahetasin süüte pooli juhtmed oma vahel ära ikka ei tööta upputab lihtsalt bensuga ära, mõtlesin et kondekas võib olla nõrk sellel poolel vahetasin need ka omavahel ära tulemus ikka sama parem poolne töötab ilusti vasak ei mitte midagi vedasin süütepooli ja kondaktide vahele uue juhtme ikka ei tööta see vasak poolne, mul uus jawa süüte mäng ka peal ka hõõgpirniga vaatades avanevad ja sulguvad kontatktid õigesti et ei tea mis viga võiks olla. Nüüd olen juba ka silindrid pealt ära kakunud ja vaadanud et äkki kepsus või kuskil loks sees et võib olla kuidagi loksub seal ja muudab ühel pütal nagu ise süüdet aga sellist loksumist nagu ka ei ole märgata. Milles võib olla veel probleem?
rauno600
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 18. Jul 2014 00:33

Re: K: jawa 368 vasakpoole pütt ei tööta

Unread post by rauno600 »

kellaga ka vaatasid süüte ajastust ?
orp123
Posts: 2
Joined: 29. Mar 2015 19:32

Re: K: jawa 368 vasakpoole pütt ei tööta

Unread post by orp123 »

Ei vaadanud, kas jawa nii kapriisne masin et tavalise kruvikeeraja ja lambi meetotil nagu süüdet paika ei saagi?
innar14
Posts: 2
Joined: 07. Dec 2011 01:00

Re: K: jawa 368 vasakpoole pütt ei tööta

Unread post by innar14 »

Äkki laadimise või akkuga probleem et voolu ei jätku, mul endal jawaga olnud korduvalt nii et võtsin kodust, sõitsin, kõik korras ja üks hetk kadus 1 pütt tagant ära, lülitasin tuled välja ja siis sain sõta, pärast avastasin et üks juhe oli ka lahti mis tuli geneka pealt.Ja hilem on ka nii olnud et kui akku hakkab tühjaks saama siis lükkab 1 püti tagant ära. võid proovida
Rix87
Posts: 2
Joined: 20. Apr 2015 17:39

Re: K: jawa 368 vasakpoole pütt ei tööta

Unread post by Rix87 »

vasakpoolne laagri tihend laseb õli läbi võib-olla

kas õli vähenemist ei ole märgata mootoris?
fomoco
Tavakasutaja
Posts: 748
Joined: 04. Oct 2011 00:00
Location: Virumaa
Contact:

Re: K: jawa 368 vasakpoole pütt ei tööta

Unread post by fomoco »

Kui vasakpoolne simmer läbi laseks, siis esimesed tunnusmärgid oleks kõva suits sumbutajast ning mustem küünal. Pigem panustaks ikkagi lahjale laadimisele, reguleerimisele ja õhuleketele. Kontrolli testriga laadimist.
Post Reply