Seoses foorumi tarkvara uuendamisega võib uute kasutajate liitumine olla häiritud. Probleemide korral kirjuta info(ät)motokuur.ee

"Eesti Liivakungias 2018"

Rattad, varustus, treeningud, rajad, võistlused
User avatar
Motokuur
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 07. Feb 2013 01:00

"Eesti Liivakungias 2018"

Unread post by Motokuur »

Juba sel laupäeval 28.aprillil toimub Saku-Männiku krossirajal motokross "Eesti Liivakuningas 2018" tiitlile. Võistluse kiireimas klassis sõidetakse põnev 3 sõidu formaat, lühikeste ja tempokate sõitude näol mille tulemusena kroonitakse Eesti Liivakuningas 2018 ja atakse üle Kenomer 1000euro suurune auhind.
Lisaks eelnevale toimub Retro Suursõit 2018 kuhu on oodatud kõik kelle tsikkel on valmistatud enne 1999 aastat ja sellest osavõtt on tasuta ning lihtsustatud rajal. Samuti pärjatakse kõiki osavõtjaid Liivakuninga teemaliste meenetega ja tehakse suur ühispilt poodiumil.
Võistlustulle astuvad ka sel aastal uue klassina 85AMA ehk amatöörid 85tel kes ei osale regulaarselt tiitlivõistlustel. Klassil on ka täiesti uus ja tubli sponsor Saku autokeskus kes autasustab esikolmikut rahaliste auhindadega läbi 2018 hooaja.
Tagasi on ka Holeshot ehk stardivõidu auhinnad mille paneb välja Custom Metal OÜ valmistades kvaliteetsest materjalist ketirattad vastavalt tsiklimargile.

Publikule on kavas paar auhinnalist mängu ja muidugi loosimine päeva lõpus ning pääse maksab endiselt 5eurot ja alla 12 aastastele on sissepääs tasuta. Kohal on ka Dynami:t tüdrukud, Arctic Sport spordijoogid ja Illimari puhvet koos hea ja paremaga. Kohtumiseni krossirajal !!!

https://www.youtube.com/watch?v=q59nJvc0GA0

Post Reply