trahv

ARK, juhiload, seadused ja liikluskindlustus.
Liiklusteemadel vastab IIZI kindlustusmaakler.
Riki

trahv

Unread post by Riki »

Jõudu

Eelmise aasta kevadel jäin lubadeta,kiivrita ja ajutiselt arvelt kustutatud 125cm3 rolleriga vahele,trahv 260 eur + kutsuti puksiir,et roller politsei parklasse toimetada,milleeest hiljem maksin veel 100eur et roller parklast kätte saada+70 puksiirijuhile

Koduni oli mul minna umbes 400-500 meetrit,et küsimus ongi selles et miks nad ei lubanud mul rollerit käekõrval koju veeretada? sellega oleksin säästnud 170 eur

Kas mul on seda võimalik veel kuidagi vaidlustada ja kuhu selle avaldusega pöörduda?
Tänud
hmm
Tavakasutaja
Posts: 1507
Joined: 23. May 2016 15:24
Location: Rakvere

Re: trahv

Unread post by hmm »

Julged riskida, julged ka riske vastu võtta.
Eks tehti kõik selleks, et see asi sulle meelde jääks ning tulevikus mõtleksid natuke enne kui sellist tegu tegema lähed.
170€ pärast ära vaeva näe, nemad tegid kõik seaduse piires ning eesmärk oli sõiduk liiklisest eemaldada.
Samas kui sa oleksid ilusti rääkinud, saanuks ehk kankokkulepele, nüüd on aega kõvasti möödas ja kakelda on hilja
Võrr Riga7 u900: viewtopic.php?f=18&t=23493
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: trahv

Unread post by Nobody »

Lubadeta, kiivrita, ülevaatuseta... Kuidas sa nii väikse trahvi said, kas esimene rikkumine? 😀

Meeles on, et 2-rattalise lükkamine avalikul teel võrdsustatakse selle juhtimisega.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Riki

Re: trahv

Unread post by Riki »

Nobody wrote: 11. Apr 2022 19:43 Lubadeta, kiivrita, ülevaatuseta... Kuidas sa nii väikse trahvi said, kas esimene rikkumine? 😀

Meeles on, et 2-rattalise lükkamine avalikul teel võrdsustatakse selle juhtimisega.
lubadeta,kiivrita ja ajutiselt arvelt kustutatud oli kui täpne olla,ülevaatus oli olemas
jep,esimene rikkumine(ametlikult),aga no sõit olen autode ja tsiklitega umbes 20 aastat ilma lubadeta ja asjadeta,aga vahele jäin jah esimest korda eelmine aasta
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: trahv

Unread post by Nobody »

Siis on ju hästi läinud 🙂
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
tom
Tavakasutaja
Posts: 126
Joined: 05. May 2009 00:00
Location: Tartu
Contact:

Re: trahv

Unread post by tom »

Miks siis juhilubasid pole 20 aasta jooksul ära suutnud teha ?
Igor
Tavakasutaja
Posts: 28
Joined: 01. Jun 2006 00:00
Location: Lõuna-Harjumaa

Re: trahv

Unread post by Igor »

Aasta otsa põed 170€ pärast ja nüüd arvad, et läheks, küsiks tagasi???
Kovrovets 1961
Jawa 1988
virks
Posts: 5
Joined: 20. Feb 2007 01:00

Re: trahv

Unread post by virks »

Nobody wrote: 11. Apr 2022 19:43Meeles on, et 2-rattalise lükkamine avalikul teel võrdsustatakse selle juhtimisega.
Liiklusseadus nii ei arva.

Jalakäija on jalgsi, ratastoolis või muu sarnase üksnes piiratud liikumisvõimega isikule kasutamiseks ettenähtud sõidukiga liikleja. Jalakäijaks loetakse ka inimese lihasjõul liikuvat rula, rulluiske või -suuski, tõukeratast või -kelku või muud sellesarnast vahendit kasutav liikleja ning jalgratast või mittetöötava mootoriga ühe- või kaherattalist sõidukit käekõrval lükkav liikleja;
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: trahv

Unread post by Nobody »

virks wrote: 12. Apr 2022 09:21
Nobody wrote: 11. Apr 2022 19:43Meeles on, et 2-rattalise lükkamine avalikul teel võrdsustatakse selle juhtimisega.
Liiklusseadus nii ei arva.

Jalakäija on jalgsi, ratastoolis või muu sarnase üksnes piiratud liikumisvõimega isikule kasutamiseks ettenähtud sõidukiga liikleja. Jalakäijaks loetakse ka inimese lihasjõul liikuvat rula, rulluiske või -suuski, tõukeratast või -kelku või muud sellesarnast vahendit kasutav liikleja ning jalgratast või mittetöötava mootoriga ühe- või kaherattalist sõidukit käekõrval lükkav liikleja;
Järelikult siis ikkagi nii pole 🙂
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Riki

Re: trahv

Unread post by Riki »

tom wrote: 12. Apr 2022 09:00 Miks siis juhilubasid pole 20 aasta jooksul ära suutnud teha ?
pole suurt viitsinud,aga eks näis,ehk see aasta üritan
Riki

Re: trahv

Unread post by Riki »

Igor wrote: 12. Apr 2022 09:15 Aasta otsa põed 170€ pärast ja nüüd arvad, et läheks, küsiks tagasi???
heh jah :lol:
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Re: trahv

Unread post by madeinussr »

See trahviraha on kindlasti oma õige koha meie riigikassas leidnud. Ma ise olen seisukohal, et sellisel suurem määral seadust rikkuvaid inimesi tulebki korralikult trahvida. Isegi kuigi keegi sellel hetkel viga ei saanud oled sa siiski liikluskurjategija.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
hundu615
Tavakasutaja
Posts: 138
Joined: 26. Mar 2010 01:00

Re: trahv

Unread post by hundu615 »

Äkki pole psühhiaater tervisetõendit andnud?
Riki

Re: trahv

Unread post by Riki »

madeinussr wrote: 12. Apr 2022 11:52 See trahviraha on kindlasti oma õige koha meie riigikassas leidnud. Ma ise olen seisukohal, et sellisel suurem määral seadust rikkuvaid inimesi tulebki korralikult trahvida. Isegi kuigi keegi sellel hetkel viga ei saanud oled sa siiski liikluskurjategija.
nojah umbes et"ega load ei sõida" :D
Riki

Re: trahv

Unread post by Riki »

hundu615 wrote: 12. Apr 2022 20:44 Äkki pole psühhiaater tervisetõendit andnud?
hakkab looma :D
muidugi ega seadused pole ka eriti minu rida
Locked