Keevitamine Tartus

Üldine mototeemaline arutelu
streetr6cer
Posts: 8
Joined: 12. Dec 2004 01:00
Location: Tallinn-Tartu

Keevitamine Tartus

Unread post by streetr6cer »

Vaja on keevitada paar asja, äkki keegi oskab öelda, kus seda tööd Tartus tehakse kvaliteetselt :?:
Keevitada on vaja tavalist rauda.
Riga-13>Suzuki Sepia ZZ>Honda NS125F>Riga-4>Riga-13>Peugeot SV50>Yamaha DT50R>Suzuki TS50XK>
Honda MT5>Gauja>Riga-7>Riga-11>Riga-11>Suzuki RG80 Gamma
raivoku
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 14. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Re: Keevitamine Tartus

Unread post by raivoku »

streetr6cer wrote:Vaja on keevitada paar asja, äkki keegi oskab öelda, kus seda tööd Tartus tehakse kvaliteetselt :?:
Keevitada on vaja tavalist rauda.

Defineeri tavaline raud. Millistes mõõtmetes on tükid? Kui suur töö on? Palju see aega võtab? Kui täpne töö peab olema?
Siin tekib mustmiljon küsimust ja sa loodad saada endale suurte oskustega meest.
Aga palun pakun sulle sinu info järgi keevitajat 1200eeki tund. Tõsiselt hästi keevitab.
Sten
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 30. Jan 2005 01:00
Location: Tartu/Saaremaa
Contact:

Unread post by Sten »

1200 kr tund ehk 20 kr minut. Vaja keevitada paar asja, vaevalt see üle 5 minuti võtab. 100 krooni pole just palju maksta, et saaks paar asja keevitatud.
Raivoku, annad siis selle tõsiselt hea keevitaja kontaktid? Või saatsid juba streetr6cerile?
raivoku
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 14. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by raivoku »

Sten wrote:1200 kr tund ehk 20 kr minut. Vaja keevitada paar asja, vaevalt see üle 5 minuti võtab. 100 krooni pole just palju maksta, et saaks paar asja keevitatud.
Raivoku, annad siis selle tõsiselt hea keevitaja kontaktid? Või saatsid juba streetr6cerile?
Olen ise kasutanud keevitamisel haagiste tegija as Respo teenuseid. Vanemad mehed võtavad suht hästi jutule ja keevitus on ka tasemel. Kuid jah hinnad on suht kirved ametlikult. Teiseks 5min keevitust võrdub eelnevalt 10 min seletust kuidas midagi teha.
Teine variant on kasutada õpilaste abi Tartu põllutänava koolis. Pole ise vaid nendega kokku puutunud, nad on ka nõus arvatavasti altuurasid tegema.
Üldjoontes tahetakse suuremaid ja mahulisemaid töid. Ja alla jakobsoni ei tasu pakkuma minnagi. Lasin siin ühe 638 raami ära keevitada ja selle sain ma 500ga tehtud.
Teema algatajale soovitan külastada summuti parandajaid. Neil on ka enamasti head traatkeevitused olemas.
User avatar
DELTA22
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 24. May 2004 00:00
Contact:

Unread post by DELTA22 »

raivoku wrote:
Sten wrote:1200 kr tund ehk 20 kr minut.
sain ma 500ga tehtud.

nii kallis 8O ..kaugel to tartust v6ib olla..minu kodul2hedal kh yks mees kes 2ra teeks.uurin kui vaja


MUL EI OLE T2PIT2HTI
[img]http://vzx.pri.ee/foorum/images/hirm_allkiri.png[/img][/url]
streetr6cer
Posts: 8
Joined: 12. Dec 2004 01:00
Location: Tallinn-Tartu

Unread post by streetr6cer »

Keevitada on vaja summutit, täpsemalt on siis vaja see parajaks teha ühele masinale.Summutit tuleb relakaga töödelda ja siis keevitada, ei teagi kaua see töö aega võtab.Aga 1200eek tunni eest on ikka väga palju küsitud, isegi Motodepoos on 300eek tund.Tahakski teada, kus kohas Tartus keevitatakse auto summuteid :arrow:
Riga-13>Suzuki Sepia ZZ>Honda NS125F>Riga-4>Riga-13>Peugeot SV50>Yamaha DT50R>Suzuki TS50XK>
Honda MT5>Gauja>Riga-7>Riga-11>Riga-11>Suzuki RG80 Gamma
raivoku
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 14. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by raivoku »

streetr6cer wrote:Keevitada on vaja summutit, täpsemalt on siis vaja see parajaks teha ühele masinale.Summutit tuleb relakaga töödelda ja siis keevitada, ei teagi kaua see töö aega võtab.Aga 1200eek tunni eest on ikka väga palju küsitud, isegi Motodepoos on 300eek tund.Tahakski teada, kus kohas Tartus keevitatakse auto summuteid :arrow:
Nu alustanudki sellest mida sul keevitada on vaja. Summuti keevitus ei pea olema ülihea. Seal on vaja, et ta oleks tihe. Autosummuteid keevitatakse Tartus mitmes kohas. Ise olen kasutanud Annelinna taha jääva Luunja katlamaja kõrval olevat töökoda. Seal on summuteid keevitatud küll ja küll.
Moderaator
Posts: 2
Joined: 07. May 2007 00:00
Location: Tartu

Unread post by Moderaator »

Tegelen ka keevitamisega.
User avatar
agent007
Tavakasutaja
Posts: 30
Joined: 14. May 2005 00:00
Location: -- Tartumaa -- Mobiil: 58454535
Contact:

Unread post by agent007 »

Töötan RM Metallic -us , keevitame aedu ja väravaid. Haltuurat saadame ka korda. Asub Reolas, seal kus see tehnopark vms... asetseb. Keevitab üks vanem mees kelle klemmi mul hetkel ei ole aga kui tahad siis saaksin sulle.
Odavam tuleb kindlasi kui eelmainitud kohtades.
Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa)
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Sten wrote:vaevalt see üle 5 minuti võtab. 100 krooni pole just palju maksta, et saaks paar asja keevitatud.
Arvestame nüüd ka kenasti eeltööd sisse. Tänan 8 )
Moderaator
Posts: 2
Joined: 07. May 2007 00:00
Location: Tartu

Unread post by Moderaator »

Selliste keevitustööde juures on eeltööl suur osa.
Mototehnika remont Tartus.
509 7478.
illuminaator
Posts: 2
Joined: 04. Dec 2012 01:00

Unread post by illuminaator »

Erinevaid keevitustöid teostab Tank Welding Service OÜ. Hind on ka soodne.

www.weldingservice.ee

5083363
53229952
Post Reply