Pealkirjad KORDA!

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Pealkirjad KORDA!

Unread post by Nobody »

See on siin koht, kus teised saaksid õppida Sinu vigadest ja pealkiri umbes suur jama, aidake, võrr katki, mis viga ei anna küll eriti ülevaadet, millest jutt. Niiet tehke pealkirjad korda või arvestage võimalusega, et teema kustutatakse!
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
raivoku
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 14. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by raivoku »

kross2016 wrote:wooow , suur vahe mis pealkiri on , teie olete need kes millestki aru ei sa kui pannakse mopeedi ärisse ülesse et m:Pocket-bike , ja siis kõik muu inf alla siis kustutatakse ära , muidugi lisan siis juba täiepasaga kõike. :twisted:
Sinu probleem oli selles, et sa üritasid mitut erineva kategooria asja müüa ühe teema all. See aga on IGAS foorumis kategoorilislt KEELATUD.
Sa võid näiteks müüa enda pocket bike küll, kuid sa ei tohi risustada mototehnikast erinevate asjade müügiga seda foorumit. Igale asjale on oma foorum. Olgu siis tegu arvutitehnikaga, tsiklitega, autodega või hoopistükis põllumajandusega.
Sa võid olla õnnelik, et sind "musta nimekirja" ei pandud ja ära ei bännitud.
Sinu nupuke kahjuks ei võta seda, et tsiklifoorumites oma vanu sokke ei müüa. Olgu nii hinnalised kui tahes.

Teisalt isiklikult oleks su ära bänninud. Kontaktid puudusid igas teemas, mis sa tegid:)
raivoku
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 14. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by raivoku »

kross2016 wrote:seda küll see oligi meelega tehtud , aga kui ma alguses panin et müüa pocket jne... ja ainult pocketi infi panin miks see siis ära kustutati ja veel 2 korda , siis tuligi selline mõte et paneks iga 5 mindi tagant uuesti teema :>
Aga loe foorumi reeglid läbi. tee korralik pealkiri ja müüa AINULT oma pocketit. Lisa seekord ka kontaktid ja asukoht. Ja ma oletan, et see ei jää enam jalgu kellegile.
Seekord aga vist ajasid kellegi veidi vihaseks, mistõttu kustutati sinu kuulutused "ridamisi" sest isegi mina nägin mingi hetk 3 kuulutust korraga ja ausalt ma ei viitsiks sisu kontrollida kui "algus on kõigil sama" mistõttu sikutaks ise ka kõik korraga prügikasti.
Seega jälgi foorumi reegleid ja ürita ka teistest aru saada, miks on foorumi reeglid tehtud.

NB Kuldne börs ja Hinnavaatlus on katkiste arvutite müügiks. Kuna ma ise olen ka arvutitega kursis, siis olen kursis ka sellega, et korda seda ekraani defekti ei anna (õigemini ei ole mõtet liiga kulukas) ja juppideks võtta ei osata (noorte puhul) mistõttu mitu tuhat katkise asja eest välja käia vene tehnika foorumis on liig mis liig.


Modedele: minu kommentaarid võite ära kustutada vajadusel. Pole pahane;)
svenson
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 19. Oct 2007 00:00
Location: pärnumaa
Contact:

Unread post by svenson »

kross2016 wrote:aga huvitav , miks ei saa näiteks kometeerida mopeedi äris olevat pocketi mis ma lisasin ????
Sellepärast ,et sa kirjutad "kommenteerida" liiga valesti.... 8O
Õpetaja: "Niisiis leidsime, et x võrdub nulliga!"
Juku: "Nii palju vaeva sai täitsa ilmaasjata nähtud!"
om
Moderaator
Posts: 223
Joined: 30. Aug 2004 00:00
Location: Läänemaa
Contact:

Unread post by om »

kross2016 wrote:aga huvitav , miks ei saa näiteks kometeerida mopeedi äris olevat pocketi mis ma lisasin ????
Tundub, et kõige teravam pliiats karbis Sa just ei ole ja ei saa foorumis ringi vaadates aru, et mopeedide müügiteemas EI OLE ÜLDSE VÕIMALIK MITTEÜHELEGI POSTITUSELE VASTATA. Kellegi teise müügikuulutust ei ole ju ka mittekuidagi kellelgi kommenteerida tarvis, Kui aga kedagi kellegi müüdav kaup huvitab, siis võtab müüjaga ühendust kuulutuses olnud kontaktandmetel ja suhtleb privaatselt omavahel, sest need tehingud ei ole mittekellegi teise asi ei lugeda ega ka oma nina sinna vahele toppida.
Samuti välistab see ka selle, et müüja ei saaks oma müügikuulutust sinna postide lisamisega UP'ida.
Post Reply