Jawade kokkusaamine

Võistlused, laadad, messid, kokkutulekud, matkad ja reisikirjad
Sull7
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Jul 2006 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Jawade kokkusaamine

Unread post by Sull7 »

Kas oleks Jawameeste seas huvi väikeseks kokkusaamiseks maikuu lõpus? Liikumas neid ikka üksikult on siin-seal, teeks väikese kogunemise. Mõte selline et kusagil kokku saada ja teha väike sõit koos, midagi lustisõidu stiilis.Väga suurt üritust algselt ei plaaniks, mõnetunnine lugu.Ootan tagasisidet kas on huvilisi ja kaasalööjaid, kui on siis saab ka mõnes teises foorumis maha hõigata. Siis paneks 26 mai ilusa ilma lukku ning saaks lõuna ajal kusagil kokku. Ise olen Harjumaal, kui tekib huviliste ring saab täpsema koha määrata, kui ei siis on surnult sündinud üritus.
Sull7
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Jul 2006 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by Sull7 »

Vat siis kui ei uuri enne ürituste kalendrit.Aga las olla praegu selle kuupäevaga üleval, kui tagasisidet tuleb et nende asjade pärast jääb tulemata aga muidu tahaks siis otsime muu päeva.
User avatar
Sisse
Tavakasutaja
Posts: 193
Joined: 06. May 2011 00:00
Location: raplamaa
Contact:

Unread post by Sisse »

Mina oleks käsi kui saaks 50cc jawaga tulla 3 käiku
uazik.
-DELTA-
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 01. Dec 2008 01:00
Contact:

Unread post by -DELTA- »

jawa vajaks kokku panekut, kuid probleem on see et pole arvel. muidu oleksin käpp.
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

Proneeritud see nädalavahetus kodule lähema ürituse tarbeks. Samas 638 on siiani veel laiali :(
Sull7
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Jul 2006 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by Sull7 »

Tundub et huvi sellise ettevõtmise vastu puudub, jätame siis selle ära. Kuigi kevad on veel kaugel tuleb nädalavahetused varakult paika panna, kuna Jawade sõidust asja ei saanud tuleb sõit väiksema seltskonnaga.
Mattu
Tavakasutaja
Posts: 335
Joined: 19. Mar 2008 01:00
Location: Tallinn.
Contact:

Unread post by Mattu »

Tead... vaata sellega on selline asi, et ma olen oma elujooksul igatsorti "jawamehi" näinud. Paljusid nendest ei soovigi enam kunagi näha suisa.

Milline see idee oli, kus kohtuda, kuhu seejärel sõita? Ilma täpsemat ülevaadet, kirjeldust nägemata enamus inimesi laseb siit silmad lihtsalt üle ja võtab järgmise teema. Sellised rohujuure tasandil üritused niikuinii nii pika planeerimisaja peale tavaliselt ei toimu, nagu elu ja erinevad foorumid näidanud on.

Mind näiteks lampi ringisõitmine senitundmatutega ei huvita. S.t. grupis sõitmine isikutega, kellede sõidukogemustest ja rataste täpsest tehnilisest seisukorrast mul ülevaade puudub. Mõlemad rattad, millega võiks praeguse seisuga tulla on nullist ülesehitatud ja mingit soovi neid kuidagi ohustada... saad ju aru küll, ei ole. Selles mõttes peaks olemas olema konkreetsem plaan mille järel oleks võimalik konkreetse plaani vastu huvi tundnud inimestest ka sotti saada, et kellega tegu ja millega nad täpselt plaaniksid tulla.

Nt. eelmine sügis nägin pealinna vahel tiirutamas ühte 638-t mille juhi sõiduoskused visuaalselt jätsid juba kamikaze mulje....
Sõidan nagu suudan.
uko
Posts: 7
Joined: 20. Mar 2009 01:00

Unread post by uko »

Igal juhul lähen WanaKolgasse,ja kui korralikud Jawad soovitan teistelegi.Seal on lihtsalt super seltskond koos.Ja juunis on plaan minna seltskonnaga Soome Jawasakile.Kuna sai sügisel tehtud CZ 175 siis see aasta sõidud tulevad ilmselt sellega.Aga see ju kah peaaegu Jawa.
Näis kas kahekesi sõita kannatab.
Ah jah,lätlased lähevad ilmselt juulis Slovakkiasse,see sihuke paari nädalane tuur peaaegu,kes tahab võib kaasa sõita.
Kena saabuvat kevadet!
Sull7
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Jul 2006 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by Sull7 »

Jawasõidu täpsemat teekonda välja mõeldud veel polnud, ootasin kas tagasisidet tuleb et mis kandi inimestega tegu siis oleks koha välja mõelnud.Kuna sõitjaid ei tekkinud siis jääbki see sõit sõitmata.
Niisama infoks siis sellest teisest sõidust, see on igakevadine väikese sõpruskonna retk, vähemalt kolm ratast on alati pundis olnud, ühel aastal ka neli.Sel aastal on viies kord, väike juubel siis.Sõidame mööda väiksemaid teid, vaatame huviväärsusi tehes nende juures ka peatusi et kondid kangeks ei jääks.Vanuseliselt oleme siia-sinna neljakümne ümber, möödunud aastal oli üks piloot kahekümnendates.Üldjuhul on meeste värk ainult minu naine sõitis paaril aastal kaasa, teiste omad ei viitsinud.Tehnikast on paar Jawat, üks Planeta 5 on sõitnud, sel aastal tuleb üks vanakooli Yamaha tõenäoliselt.Teistel on vanemad tsiklid ainult mina olen laisk ja pole viitsinud vanemat Jawat soetada, sõidan siis uuega.
Sõidu nimi on ;Lõunaosariiklaste tsiklimatk;, tuleneb Rae valla lõunapoolsemate külade elanike osavõtust algselt.Oleme käinud Haanjas, Põlvamaal, Narvas.Saartele pole jõudnud, ühel suvel oli plaan aga ei saanud seltskonda kokku, käisime ainult kahe uuema Jawaga siis.Sel aastal on juba ammu küsitud kas matk tuleb, paistab et huvi on eks järelikult tuleb.Sel aastal sõidame läbi Rapla ja Pärnumaa otsaga Kihnu. Tuleb kahepäevane sõit, ühel aastal oli ka kolmepäevane.Õhtuti on alati ka saun kusagilt võetud ning tehtud ka väikesed õlled, täpselt niipalju et saaks järgmisel hommikul jälle sadulasse istuda.
Selline pikk jutt tuli.
Mattu
Tavakasutaja
Posts: 335
Joined: 19. Mar 2008 01:00
Location: Tallinn.
Contact:

Unread post by Mattu »

Eks kui täpsemalt teil teada on see, millal läbi Rapla- ja Pärnumaa sõit siis... anna igaks petteks teada :wink: : )
Sõidan nagu suudan.
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 719
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Unread post by roosakummik »

Sain ka oma Jwa kokku võiks ühineda kasvõi kurtnal korraks kõik Jawad pildile kurtnal 2012

Ise Lellest
afka
Tavakasutaja
Posts: 37
Joined: 13. Jun 2010 00:00

Unread post by afka »

Kui ilm ilus võiks isegi Jawa w IZ49 ga minna.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

No jääb ka seekord üle mõne aja kaherattalisega tulemata, esimest korda asun hoopis teisel pool letti :roll:
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Sull7
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Jul 2006 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by Sull7 »

Kui ilm ilus siis muidugi rattaga minek.
Post Reply