Kurtna vanatehnika laat 2014 mai

Võistlused, laadad, messid, kokkutulekud, matkad ja reisikirjad
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Kurtna vanatehnika laat 2014 mai

Unread post by Nobody »

Kuidas jäädi rahule?

Tundus, et see aasta oli omajagu tsikleid ja võrre õuele toodud. Oli kaeda ja otsida küll. Võis täitsa rahule jääda. Mis ka osalejate paremad pärlid olid?

Seekord läks mul endal lihtsalt, veidi jalgratta ja tööriista kraami, mõni pisem motopudin ka. Palju tuttavaid liikus ringi, kuid juttude järgi enamus tulid vaid "vaatama" :mrgreen:
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Myrka
Tavakasutaja
Posts: 326
Joined: 13. Jun 2008 00:00
Location: Pärnu

Re: Kurtna vanatehnika laat 2014 mai

Unread post by Myrka »

Parkimine oli väga hästi korraldatud. Kõigega võis rahule jääda, nagu alati. Ainult see lume tellimine omikuks jäi arusaamatuks :) Suurt midagi ei ostnud - nipet-näpet võrrile, mõned trossid Iz´ile ja ühe kiivri. Osta oleks olnud palju, aga rahast hakkas kahju. Ei hakka siin eraldi välja tooma kes kui palju küsis, aga iz´ mootori detailide hinnad olid sellises klassis, millega olen harjunud terveid rattaid ostma. Muigama pani ka see hõbedane " IZ 56 " mis müüa oli .
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 719
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Re: Kurtna vanatehnika laat 2014 mai

Unread post by roosakummik »

Myrka wrote:Parkimine oli väga hästi korraldatud. Kõigega võis rahule jääda, nagu alati. Ainult see lume tellimine omikuks jäi arusaamatuks :) Suurt midagi ei ostnud - nipet-näpet võrrile, mõned trossid Iz´ile ja ühe kiivri. Osta oleks olnud palju, aga rahast hakkas kahju. Ei hakka siin eraldi välja tooma kes kui palju küsis, aga iz´ mootori detailide hinnad olid sellises klassis, millega olen harjunud terveid rattaid ostma. Muigama pani ka see hõbedane " IZ 56 " mis müüa oli .
See isegi ei andnud kõige viimast Iz 56 mudeli mõõtu välja mis oli kõrge porikaga lõualuu küljes. Ja ega ta ka isegi Planeta 2 õieti polnud. :D

Ühteist sai ostetud, kuid nimekiri jäi ikka koju.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Re: Kurtna vanatehnika laat 2014 mai

Unread post by madeinussr »

Nimekiri oli kaasas ja üleaegade parima kaubavalikuga laat, hinnad ka väga normaalsed.
Ise tassisin ühe Riga krossimopeedi koju, tegemist suuresti ratsimata isendiga, millel tundus originaal mootor peal olevat. Kodus on kõik õiged jupid olemas ja "sport" mootor ka valmis tehtud. Pilte ja eraldi teema tuleb vast järgmisel nädalal.
Sõber sai sõitva ja originaalse Riga 5 + "desna" kommiraha eest.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
User avatar
ats97
Tavakasutaja
Posts: 81
Joined: 29. Nov 2005 01:00

Re: Kurtna vanatehnika laat 2014 mai

Unread post by ats97 »

Hinnad olid seinast-seina.
Parim pala mille väga mõistliku hinnaga soetasin oli "vana" Jawa külgkorvi tuuleklaasi.
Post Reply