Silindri puurimine/hoonimine

Töötlemine, keevitamine, liivaprits, värvimine jne.
Kes millega abiks saab olla?
Krossiiz
Tavakasutaja
Posts: 26
Joined: 07. Aug 2017 11:00

Silindri puurimine/hoonimine

Unread post by Krossiiz »

On kellegil kogemusi Tartus sepa tânaval oleva teenuse pakkujaga? Mis hinna kanti silindri puurimine/hoonimine jââb? Kui kaua neil selle tegemisega aega lâheb(kuna pârast sinna viimist kätte saab).
Hea oleks ka , kui keegi oskab midagi töö kvalikteedi kohta öelda.
hmm
Tavakasutaja
Posts: 1508
Joined: 23. May 2016 15:24
Location: Rakvere

Re: Silindri puurimine/hoonimine

Unread post by hmm »

Mina lasin teha Tartus Sepa 15d hoones oma maailmaränduri Vos2 175cc silindri 1R puurimise.
viewtopic.php?p=103402#p103402

Astromoto ei saanud nii väikest silindrit teha (65,5mm), neil puurid alates 70-st vist...
Tööga jään väga rahule, hinnalipik oli aasta tagasi 30€, tööjaoks kulus ~1n vt postituse kuupäevastid (22.03-31.03) + minu võimalus asjadele järgi minna.
Lingi järgmisel postituses on ka mootori töö (youtube link). Lisaks suutis see masin koos mootoriga saavutada 108km/h püsivat kiirust 10km järjest... Peale seda sõitis ka Eestist Doonau äärde ja tagasi...
Kuid ta teeb silindrit ainult kolvi olemas olul.
Seega kvaliteet ülihea.

Praegu püüan veel ühte kohta Tartu ümbruses sisse süüa, kus võrri silindreid tehakse. Seal tegelane hankis vastavad puurid ka, et teha 125, 175 silkusid.
See tegelane sai valmis minu järgmise maailmaränguri silindri (voshod 175 oma), mille puuris 2R.
Võrr Riga7 u900: viewtopic.php?f=18&t=23493
ruudeiman
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 21. Dec 2016 00:33

Re: Silindri puurimine/hoonimine

Unread post by ruudeiman »

Ma lasin oma planeta spordi silindri teha Tõukuris.. Muidu puurivad tallinnas aga nt sain viljandisi tõukurisse viia ja sain sealt kätte ka. Puurimine maksis 50 euri ja see saatmine ei maksnud midagi ning töö oli väga kvaliteetne. Aeg oleneb ka järjekorrast aga ma sain mingi nädala või kahe pärast tagasi.
Post Reply