riga 7 retro pill

Võrrisõidu masinate ja osalejate tutvustamiseks.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
markkus4
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 02. Mar 2014 16:55

riga 7 retro pill

Unread post by markkus4 »

Tere!
mõtlesin et teen ka siis oma võrrist teema siia.Hakkasin seda kokku panema veebruaris siis sõitsin Abja talve võistluse ära ja võtsin kohe jälle laiali.Nüüd panin jalgratta sadula peale sest kergem ja pole vaja seda pikka.Porikad tegin teise nurga alla ja lihvisin ära ja nüüd krunt peal.Porikad teen kollased ja raam jääb punane.Uue mootori sebisin ka endale.Avastasin et paagis on väike auk peal pool et keegi oskaks öelda et kas tinutada v keevitada seda?Panen praegu veel 1 võrri kokku ja see läheb müüki. kes tahab see küsib.pildid panen siis kui võrr koos on :)
User avatar
pitprolite
Tavakasutaja
Posts: 175
Joined: 18. Sep 2013 23:48

Re: riga 7 retro pill

Unread post by pitprolite »

keevita ennast ka sinna külge :lol:
markkus4
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 02. Mar 2014 16:55

Re: riga 7 retro pill

Unread post by markkus4 »

vait :D
markkus4
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 02. Mar 2014 16:55

Re: riga 7 retro pill

Unread post by markkus4 »

Täna valisin värvid välja poest,raam tuleb punane ja porikad ja paak suht erk kollased.homme ostan ära siis värvin ära ja siis hakkan kokku laduma.mootoril ka veel vaja silinder ja asjad peale panna.Uusi heebleid oleks ka vaja,ilusamaid,mingeid ratta omasid.Testin ära ja siis jääb 24.mai sargvere sõitu ootama :)
markkus4
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 02. Mar 2014 16:55

Re: riga 7 retro pill

Unread post by markkus4 »

User avatar
pitprolite
Tavakasutaja
Posts: 175
Joined: 18. Sep 2013 23:48

Re: riga 7 retro pill

Unread post by pitprolite »

sa tuled Muhusse ka :evil:
misteoksil
Posts: 3
Joined: 16. Dec 2013 23:21

Re: riga 7 retro pill

Unread post by misteoksil »

see ratta sadul on täielik debiilsus seal ju
markkus4
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 02. Mar 2014 16:55

Re: riga 7 retro pill

Unread post by markkus4 »

ära vingu! minu masin.
Fu3go
Posts: 5
Joined: 09. Oct 2013 18:52

Re: riga 7 retro pill

Unread post by Fu3go »

Kas plaan on kestvussõidule ka minna ?
markkus4
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 02. Mar 2014 16:55

Re: riga 7 retro pill

Unread post by markkus4 »

mõisakülla lähen küll kindlalt aga teisi ei tea
kobras
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 05. Apr 2013 06:40

Re: riga 7 retro pill

Unread post by kobras »

markkus4 wrote:mõisakülla lähen küll kindlalt aga teisi ei tea
pole küll minu asi,aga vaadates seda sadulat ja mõeldes mõisaküla 24h sõidule,siis tuleb juba pisar silma ja valu tagumikku :lol: Eelmine aasta 24h sõidul oli piisavalt inimesi kes palju pehmemate ja mugavamate sadulatega enda tagumiku ära hõõrus ja ka endal hoolimata sellest,et masin pidas vastu ainult 15h oli 4 sõitjaga meeskonnas tagumik korralikult villis :D
User avatar
pitprolite
Tavakasutaja
Posts: 175
Joined: 18. Sep 2013 23:48

Re: riga 7 retro pill

Unread post by pitprolite »

ja sellise pilliga mis kestab vaevu ühe sõidu, ei hakkaks ka kestvusele minema :D
markkus4
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 02. Mar 2014 16:55

Re: riga 7 retro pill

Unread post by markkus4 »

issandjumal ... . Olen ma ütlend millise masinaga ma sinna lähen?ma ei lähe sellega... küsige ennem kui sokkima hakkate.
markkus4
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 02. Mar 2014 16:55

Re: riga 7 retro pill

Unread post by markkus4 »

kobras
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 05. Apr 2013 06:40

Re: riga 7 retro pill

Unread post by kobras »

markkus4 wrote:issandjumal ... . Olen ma ütlend millise masinaga ma sinna lähen?ma ei lähe sellega... küsige ennem kui sokkima hakkate.
Esiteks ma ei SOKKI! Lugesin korduvalt sinu postitusi ja igas kirjas loen välja,et sellest tuleb sinu võistlus pill ja mitte kuskil ei ole kirjas,et on plaan teha veel üks võrr millega mõisakülla plaanid tulla. Õpi ennast väljendama ja kui sa ei kannata kriitikat millegi kohta,siis soe soovitus.....ära tee mingit teemat enda masina kohta,sest selge on see,et ükskõik kui hästi või halvasti on keegi teinud ei pruugi mingi asi kellelegi meeldida.
iceman
Tavakasutaja
Posts: 653
Joined: 27. May 2009 00:00

Re: riga 7 retro pill

Unread post by iceman »

kuna kestvussõit on meeskondlik ala, on omad nüansid , kindlasti pole võrreldav võrrivõidusõiduga.
selleks , et osaleda ei pea ülepea võrri olema , võib olla kellegi meeskonnas kolmas sõitja näiteks.
samas pole harv olukord , kui on olemas küsija tehnika , kuid napib sõidumehi . umbes nagu eesti olümpiakoondis , turiste on kuhjaga , aga neid , kes healpäeval kolmekümne hulka mahuks , napib.
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: riga 7 retro pill

Unread post by arvutiguru »

ma ei näe sel pillil yldse kohta siin foorumis.pigem kui selline kitkumis teema omasuguste seas.
AnuPsP
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 05. Dec 2013 20:59

Re: riga 7 retro pill

Unread post by AnuPsP »

minu arvates hea kui keegi üldse midagi teeb ja see ,kuidas ta teeb ning mille jaoks ta teeb -on igaühe enda asi.Kõik ei ole kuldsete kätega,peaasi,et on huviline ja teeb midagi.ja see kes arvustab selle üle,et kas üldse tohib "mitte professionaal" siin foorumis oma säärekast teemat teha,peaks äkki küsima endalt-kas ma olen ikka nii kõva sõidumees,et võin üldse võidusõidule minna ja oma arvamust avaldama.
Minu poolt jõudu nendele noortele ja vanadele,kes midagi üldse viitsivad ehitada
markkus4
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 02. Mar 2014 16:55

Re: riga 7 retro pill

Unread post by markkus4 »

japp
lipamets
Tavakasutaja
Posts: 187
Joined: 28. Jan 2010 01:00
Location: pärnu

Re: riga 7 retro pill

Unread post by lipamets »

.
Last edited by lipamets on 25. Sep 2014 15:23, edited 2 times in total.
User avatar
pitprolite
Tavakasutaja
Posts: 175
Joined: 18. Sep 2013 23:48

Re: riga 7 retro pill

Unread post by pitprolite »

keegi pole ilkunud temaga ja tehnilised tingimused ei puutu ka asjasse, pole sellel võrril häda midagi aga liclt soovitatakse panna teine sadul, sest muidu võib emaseks jääda ja mina niisama tögasin teda ennem sõbra poolest, niiet kõik on korras, keep calm
Robert66
Tavakasutaja
Posts: 87
Joined: 19. Mar 2013 01:00

Re: riga 7 retro pill

Unread post by Robert66 »

Jalaraudade lahendus mulle meeldib, viidud alla poole pikema mehe jaoks. Äkki oleks vändad kasulikum varjant olnud, kuna tegemist on retro klassiga? Kuigi abjas polnud pea kellegil väntas, mis mootoris plaanid teha?
markkus4
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 02. Mar 2014 16:55

Re: riga 7 retro pill

Unread post by markkus4 »

jalarauad on mugavad jah aga vändad mulle ei meeldi .mootoris silinder praegu türil ja muud ei teegi sest retro klassis.
streetbuzz
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 07. Apr 2013 09:57

Re: riga 7 retro pill

Unread post by streetbuzz »

no edu kärakaga :D proovi käima ilusti saada to säärekas :lol:
Post Reply