O: kolmekäigulise siduriketi

Postituse ette vastavalt M:/O:/AÄ:
Mattu
Tavakasutaja
Posts: 335
Joined: 19. Mar 2008 01:00
Location: Tallinn.
Contact:

O: kolmekäigulise siduriketi

Unread post by Mattu »

Ostan kolmekäigulisele (K-58, M1M jne) uue, s.t kasutamata siduriketi. Nõukaaegsete siduriketaste jms mootori sisu vastu on samuti huvi. Kontakt privaatsõnumis.
Sõidan nagu suudan.
hmm
Tavakasutaja
Posts: 1507
Joined: 23. May 2016 15:24
Location: Rakvere

Re: O: kolmekäigulise siduriketi

Unread post by hmm »

Muidu oli osta.ee kasutajal "KATINI" neid kette müügil. sobib ka VOSHODI sidurikett - see üks ühele sama. Võid talle kirjutada ja pärida, et millal uued asjad saabuvad: info@katini.ee
Mul on neid kette küll, kuid kasutatud...
Nõukaaegseid sidurikettaid on mul hulgim - ma neid ise ei kasuta vaid tellin need kaasaegsemad taiwani või muu sarnased. töötavad ka hästi. Mis ei ole head, on kaasaegsed vene omad.
Võrr Riga7 u900: viewtopic.php?f=18&t=23493
Mattu
Tavakasutaja
Posts: 335
Joined: 19. Mar 2008 01:00
Location: Tallinn.
Contact:

Re: O: kolmekäigulise siduriketi

Unread post by Mattu »

Kuskohast sa neid Taiwani kettaid tellid? Need on paremad kui nõukaaegsed kvaliteedilt?
Sõidan nagu suudan.
hmm
Tavakasutaja
Posts: 1507
Joined: 23. May 2016 15:24
Location: Rakvere

Re: O: kolmekäigulise siduriketi

Unread post by hmm »

Maailmarändur on kõik oma sõidud nende ketastega sõitnud.
Kahe kettal on üks naga küll murdunud aga see pigem sidurikorvi soonest lõtkust tekitatud.
Kolmekäigulisel sellist rapsimist ei ole.

Ikka sama katini - vossi kettad. Peale töötamist näevad välja nagu kunagised vene omad.

Mul oli vaja neid kettaid natuke tuunida, sest kui korvil on vits peal, siis nagad on pikemad ja ei lähe siduri korvi. Murdumised ongi tekkinud sellest, et sidurikorv on õhem, sooned teravamad ning ketastel nagad lühemad... Vitstega korv on mõeldud metallsiduri kettale, millel korkelemendid siduriks...
vt siin: viewtopic.php?p=103361#p103361

Kolmekäigulisel seda muret ei tohiks olla, sest kolrvil ei ole vitsasid peal.
Võrr Riga7 u900: viewtopic.php?f=18&t=23493
Admiral
Tavakasutaja
Posts: 44
Joined: 19. Oct 2015 23:24
Location: Tartu lähedal.

Re: O: kolmekäigulise siduriketi

Unread post by Admiral »

Piirid on kahjuks kinni, käin minskile 0rem kolbi küsimas 3-4 kuud katini poest kuid vastus sama - piirid kinni ja ei tea kuna jõuavad seega vaevalt need siduri jubinadki jõuavad.
Post Reply