Valge keeder

Üldine mototeemaline arutelu
Myrka
Tavakasutaja
Posts: 326
Joined: 13. Jun 2008 00:00
Location: Pärnu

Valge keeder

Unread post by Myrka »

Mõtlen seda plastikust/kummist valget riba, mis sadulanahale õmbluste vahele pannakse. Vana on kalk ja paneks uue.
Kindlasti keegi teab kus sellist asja saab. Igalt poolt kus uurinud olen, on öeldud, et ei tehta sellist asja enam ja ei ole lootust saada. Eriti ei usu, istmeid ja polstreid tehakse ju endiselt. Netist leidsin sellise koha http://www.sireldus.ee/sirel/product.se ... onId=10310 kas see on sobiv?
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Ei ole küll käega katsunud ja oma silmaga näinud aga infost loen välja, et siiski pole sobiv.
Kuna mõõdud tunduvad vähe suured!
mõõdud: ümar osa 10 mm(kui see on diameeter on seda palju aga kui ümbermõõt siis sobib vast isegi), sulg 20 mm (see osa on ok)
Materjali kohta pole ka midagi öeldud. Siiski kui ära tellid ja õige materjaliga tegu siis võin sinult 10m seda ära osta.
Miinimum ostmise kogus on ju 1 rull.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
Myrka
Tavakasutaja
Posts: 326
Joined: 13. Jun 2008 00:00
Location: Pärnu

Unread post by Myrka »

Saatsin antud asutusele kirja ja juba poole tunniga tuli vastus:

Polykeeder
-ümmarguseks vormitud polüstereen porolonist keeder, seest täis
-sobib kasutamiseks äärisena, kus keedrilt ei nôuta tômbetugevust
-värv hall
-minimumkogus 1 kast
art.nr. 5609 läbimôôt 6 mm kastis 750 m
5610 10 mm 300 m
5615 16 mm 250 m


Sain aru, et ei sobi see asi mitte. Kahju. Jätkan otsinguid, kui keegi oskab suunata, oleks hea
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Selle foorumi kasutaja "roosakummik" peaks olema õmblemise ja istmekatetega sina-peal. Ehk oskab tema midagi soovitada. Siiani, kui rääkinud, siis materjalivaliku kohapealt äärmiselt head teadmised 8 )
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Myrka
Tavakasutaja
Posts: 326
Joined: 13. Jun 2008 00:00
Location: Pärnu

Re: Valge keeder

Unread post by Myrka »

Nii, kes otsib see leiab.
Leidsin koha, kus saab valget PVC keedrit, äärisega 11mm, ümara osa läbimõõt 4 mm. Paraku miinimum kogus tellimiseks 400 meetrit. Võiksin selle 400 meetrit ära osta, kui kellelgi oleks huvi hiljem mõned meetrid osta mu käest.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: Valge keeder

Unread post by Nobody »

Kas eelpool oleva kontaktiga said ühendust? Mis numbritest on juttu - endal 1-2 sadulategemist on soolas ja oleks ilmselt huviline. 8 )

Kui vaja hõikame hiljem reklaami ka FB lehel ja foorumis välja.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Re: Valge keeder

Unread post by madeinussr »

Minu kaudu saab audentseid sadulanahku tellidata 1-4 seeria a'la 30-35.- tk, olenevalt mudelist. Needid saab ka juurde osta. Tellimuse täitmise aeg 1-2 kuud.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
Myrka
Tavakasutaja
Posts: 326
Joined: 13. Jun 2008 00:00
Location: Pärnu

Re: Valge keeder

Unread post by Myrka »

Vanadelt sadulatelt olen siiani saanud kasutatavat keedrit. Praegugi saaks olemasolevat kasutada, aga on teine selline ... vana välimuse ja väsinud olemisega. Uuest sadulanahast jääb mulle väheks - vaja ka korvile iste valmistada. Kindlasti ka tulevikus vaja sadulaid ja istmeid õmmelda. Seega vaja ikka pigem ääriskeedrit, kui valmis produkti.
Aga suure tõenäosusega ostan ühe rulli ära, ehk siis 400 meetrit.
Myrka
Tavakasutaja
Posts: 326
Joined: 13. Jun 2008 00:00
Location: Pärnu

Re: Valge keeder

Unread post by Myrka »

Sain selle rulli keedrit kätte. Enda tarbeks ikka meeletult palju. Kellel soovi, saab minu käest osta.
Post Reply