Kellele meeldivad rollerid?

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad

Kellele meeldivad rollerid?

Poll ended at 16. Feb 2008 21:12

Väga hea asi!
4
6%
Normaalne annab sõita küll
20
32%
Ei meeldi
35
56%
Ei tea...
3
5%
 
Total votes: 62

User avatar
morten002
Tavakasutaja
Posts: 10
Joined: 08. Apr 2006 00:00
Location: läänemaa

Unread post by morten002 »

ma olen rolleriga üpris rahul kuna see on odav. Välimus pole küll suurem asi aga suvel ikka naisi veetud küll:D kõide halvem on see et nendega ei saa kaua kruusatee peal sõita.
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

Kruusateel saab väga edukalt ka pikki otsi sõita, aga seda ei ole nii mugav teha, kui suuremaid rattaid omava isendiga.

Igati tänuväärne asi on see, et roller pakub teelt pritsiva pori eest katet.
om
Moderaator
Posts: 223
Joined: 30. Aug 2004 00:00
Location: Läänemaa
Contact:

Unread post by om »

heinam wrote:uimased on natuke nihukesed masinad
Ah et sulle jääb 500-650cc väheks?
Võta siis 838cc, 75hp - Gilera GP800 mille topspeed on ~200 kmh ja kiirendus oma 245 kilogrammise massi juures 0-100kmh/5,7sek
:D

Image
User avatar
canyondrift
Tavakasutaja
Posts: 89
Joined: 13. Apr 2007 00:00
Location: Antsla
Contact:

Unread post by canyondrift »

om wrote:
heinam wrote:uimased on natuke nihukesed masinad
Ah et sulle jääb 500-650cc väheks?
Võta siis 838cc, 75hp - Gilera GP800 mille topspeed on ~200 kmh ja kiirendus oma 245 kilogrammise massi juures 0-100kmh/5,7sek
:D
Kõik ikka variaatoriga ja lihtsalt gaas ja pidurid?
Last edited by canyondrift on 04. Feb 2008 20:13, edited 1 time in total.
[img]http://i212.photobucket.com/albums/cc47/canyondrift/Signature-0-1.jpg[/img]
User avatar
lockeed
Tavakasutaja
Posts: 111
Joined: 20. Jul 2007 00:00
Location: Rae vald
Contact:

Unread post by lockeed »

om wrote:
heinam wrote:uimased on natuke nihukesed masinad
Ah et sulle jääb 500-650cc väheks?
Võta siis 838cc, 75hp - Gilera GP800 mille topspeed on ~200 kmh ja kiirendus oma 245 kilogrammise massi juures 0-100kmh/5,7sek
:D

Image
Selliste legoratastega siukesed kiirused.. ei normaalne : )
heinam
Tavakasutaja
Posts: 31
Joined: 10. Apr 2006 00:00
Location: sindi
Contact:

Unread post by heinam »

om wrote:
heinam wrote:uimased on natuke nihukesed masinad
Ah et sulle jääb 500-650cc väheks?
Võta siis 838cc, 75hp - Gilera GP800 mille topspeed on ~200 kmh ja kiirendus oma 245 kilogrammise massi juures 0-100kmh/5,7sek
:D

Image
no ja kuhu sa sellise emalaevaga lähed? selline masin ümber kukub siis ainus võimalus 4mehega se püsti tõsta. Ja 1 küsimus veel?? Mitusada tuhat selline asi maksab?? :D :D :D :D
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

heinam wrote: no ja kuhu sa sellise emalaevaga lähed? selline masin ümber kukub siis ainus võimalus 4mehega se püsti tõsta. Ja 1 küsimus veel?? Mitusada tuhat selline asi maksab?? :D :D :D :D
Sellise rolleriga oleks idee poolest hea matkamas käia. Jalad jäävad kuivaks ka märjal teel, põlvedel ka mingisugune tuulekaitse olemas. Ja kui peakski roller pikali kukkuma, siis õigete võtetega saab 400 kg kaaluva ratta ka püsti. Kui sa ei tea tsikli püstitõsmise võtteid, oled ilmselt vähe motomaailmas ringi vaadanud.
User avatar
canyondrift
Tavakasutaja
Posts: 89
Joined: 13. Apr 2007 00:00
Location: Antsla
Contact:

Unread post by canyondrift »

rallitaja wrote:
heinam wrote: no ja kuhu sa sellise emalaevaga lähed? selline masin ümber kukub siis ainus võimalus 4mehega se püsti tõsta. Ja 1 küsimus veel?? Mitusada tuhat selline asi maksab?? :D :D :D :D
Sellise rolleriga oleks idee poolest hea matkamas käia. Jalad jäävad kuivaks ka märjal teel, põlvedel ka mingisugune tuulekaitse olemas. Ja kui peakski roller pikali kukkuma, siis õigete võtetega saab 400 kg kaaluva ratta ka püsti. Kui sa ei tea tsikli püstitõsmise võtteid, oled ilmselt vähe motomaailmas ringi vaadanud.
Tehke trenni siis jõuate, mitte et istute telksu taga ja vahite sinna, kui palju trenni teete siis tõstate Volvot nagu "pahad pojad" filmis :D
Sellisega sõidaks minagi jah ringi, aga pole veel ühtegi kohanud ikka need 50cc sääsed mööda läinud...
[img]http://i212.photobucket.com/albums/cc47/canyondrift/Signature-0-1.jpg[/img]
heinam
Tavakasutaja
Posts: 31
Joined: 10. Apr 2006 00:00
Location: sindi
Contact:

Unread post by heinam »

rallitaja wrote:
heinam wrote: no ja kuhu sa sellise emalaevaga lähed? selline masin ümber kukub siis ainus võimalus 4mehega se püsti tõsta. Ja 1 küsimus veel?? Mitusada tuhat selline asi maksab?? :D :D :D :D
Sellise rolleriga oleks idee poolest hea matkamas käia. Jalad jäävad kuivaks ka märjal teel, põlvedel ka mingisugune tuulekaitse olemas. Ja kui peakski roller pikali kukkuma, siis õigete võtetega saab 400 kg kaaluva ratta ka püsti. Kui sa ei tea tsikli püstitõsmise võtteid, oled ilmselt vähe motomaailmas ringi vaadanud.
aga näiteks kui lähedi matkama ja on hea vihmane ilm ning plats asub metsasees ja kui jääd kinni sinna metsa selline laevaga,kuda siis veel välja saad?? ehitad ise vintsi peale? :roll:

ja kas sisi selle 50ccrolleriga sõites ei jää jalad kuivaks ja põlvedel pole tuulekaitset? seda saab ka palju kergemini püsti ning saab ka mitukorda odavamalt kätte.Ning on ka palju ilusam minuarust kui se gilera emalaev
Image
User avatar
biker14
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 08. Jun 2006 00:00
Location: Viljandi(maa)
Contact:

Unread post by biker14 »

vahet pole, ühed föönid kõik :lol:
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

Viiekümnekuubikulisega võid matkamas käia, aga sellega sa mingit varustust küll kaasa ei tassi. See ei jaksa kanda. Mis sa arvad, palju võib kaaluda juht, kaassõitja ja nende matkavarustus kokku? Viiekümnesed ei ole loodud matkamiseks. Need on igapäevasõitudeks, nagu ka kõik teised mopeedid.

Metsas matkamiseks on matkaendurod, maanteel matkamiseks käib roller väga hästi. Ega sa bikega ju ka motokrossi sõitma ei lähe ja cruiseriga ei tee ringrajal ka midagi. Igal asjal on oma otstarve. Nagu ka suurel Gilera rolleril.

Huvitav küll, millal inimesed aru saavad, et mopeed ei ole pika maa sõitmiseks mõeldud... Seda on korduvalt tehtud ja tehakse veel, aga see ei ole siiski parim vahend selleks.
User avatar
lockeed
Tavakasutaja
Posts: 111
Joined: 20. Jul 2007 00:00
Location: Rae vald
Contact:

Unread post by lockeed »

biker14 wrote:vahet pole, ühed föönid kõik :lol:
:lol: hehe..
jah, sumpa seal taga on küll nagu föön :lol:
Image
User avatar
canyondrift
Tavakasutaja
Posts: 89
Joined: 13. Apr 2007 00:00
Location: Antsla
Contact:

Unread post by canyondrift »

Jah aga ikkagi Aprilla pill... Ja ma tahaks näha inimest kes kuivatab omale ostetud rolleriga juukseid? :roll:
[img]http://i212.photobucket.com/albums/cc47/canyondrift/Signature-0-1.jpg[/img]
heinam
Tavakasutaja
Posts: 31
Joined: 10. Apr 2006 00:00
Location: sindi
Contact:

Unread post by heinam »

kiruda jõuame me kõik aga kas ka osta seda masinat? igastahes mul on olemas selline masin aga vanema kerega mis on minuarust ilusam ja hetkel käib tõsine ehitus ja kevadel loodan valmis saada.
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

Heinam, väga paljudel inimestel on niisugused tagumendi all. Paljudel neist muidugi papa-mamma kingitud. Need kes ise ostavad, ostaksid arvatavasti juba midagi muud head-paremat sama raha eest. See on minu vaatenurk asjale.

Sama hästi võin mina öelda, et oma asju kiidame kõik, aga kas kirume ka?
User avatar
linnakas
Tavakasutaja
Posts: 30
Joined: 05. Oct 2005 00:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by linnakas »

.
Last edited by linnakas on 18. Jul 2021 10:25, edited 2 times in total.
IZ planeta, riga 13, Riga 4, Riga 16
User avatar
canyondrift
Tavakasutaja
Posts: 89
Joined: 13. Apr 2007 00:00
Location: Antsla
Contact:

Unread post by canyondrift »

linnakas wrote:Eks igaüks kiidab oma v*ttu :lol:
See küll natukene jämedalt öeldud!
[img]http://i212.photobucket.com/albums/cc47/canyondrift/Signature-0-1.jpg[/img]
om
Moderaator
Posts: 223
Joined: 30. Aug 2004 00:00
Location: Läänemaa
Contact:

Unread post by om »

heinam wrote:kiruda jõuame me kõik aga kas ka osta seda masinat? igastahes mul on olemas selline masin aga vanema kerega
Tundub, et jõudmisest jäi natukene puudu...
:twisted:
User avatar
sander91
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 05. Nov 2007 01:00

Unread post by sander91 »

roller on väga mugav kui on vaja poodi 3km kaugemale poodi limonaadi (loe:õlle) järgi minna või kui on vaja kuhugile mujale kiiresti minna.(ei oma auto juhiluba)
User avatar
vintizvint
Tavakasutaja
Posts: 151
Joined: 13. Feb 2008 01:00
Location: Soome> Riihimäki
Contact:

Re

Unread post by vintizvint »

Masin tuleks valida vastavalt enese sõiduoskustele ja kogemustele,mina isiklikult ei soosi enam rollereid sest se aeg on lihtsalt möödas mull.
Soovitaks alustuseks vene päritolu "nikkerdisi" nendega tuleb ajajooksul korralikult kogemusi kaasa,ning saab käiguvahetust õppida jne.
Ma ise alustasin druzbaga mis oli "riga" raamile aretatud, kui ostsin esimese tsikkli jawa 634 lõppes proovi start sellega et hüppas alt
minema kurask.... :oops:
User avatar
jalg12
Posts: 4
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Contact:

Unread post by jalg12 »

irwwwwww selle teema alt tuleb ka kergelt välja ikka se et mõni mees magab kah oma iz-i või maitea mis veneime kaisus,roller on paha jne,põhimõtteliselt ärgu keegi ostke enam rollerit vaid ostke vene toodetud vanarauda mida hooldad ja remondid ka 4 korda tihedamini kui mingit lääne pilli,peaks mainima et isegi hiinakad ei lagune nii hullult kui vene masinad,ma mõtlen mootori poolest mitte raamid/rehvid/amordid.minuarust nagu rollerit on ikka vaja,millega siis peaks liiklema se kellel pole autojuhi lube ega veel suurema tsikli lube?,mopeed rigaga või siis võrr D8-ga we:D:D??.eks jah rolleri maine on tõmmanud maha enamus scootertuning mehed kes sõita ei oska vaid näevad unes kah ainult metrakiti sumpsi ja polini corsa võimisiganes silindrit:D.ja põhimõtteliselt kui siin võrreldakse ja mõeldakse mingeid hiina boatiane ja qinqisid ja mai tea mis huanghuid siis pole vist kõiki rollereid veel näinud ja kohanud,max 15k eest saab juba mingi korraliku honda,yamaha,aprilia või muu korraliku firma masina kätte:D::D:DD
täielik nali.
User avatar
sander91
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 05. Nov 2007 01:00

Unread post by sander91 »

mul pole rollerite vastu midagi lihtsalt rahakott ei kannata osta ja vene masinad peavad väga hästi vastu kui nendega viisakalt liigeldakse ja hooldatakse vahet pole kas on qinsi või h#i insi kui masinat hoiad siis ta ka kestab.nt mu naabrimehel oli jawa külgkorviga mida ta vist 30 aasta jooksul 3 korda remontis kap aga tema masin läikis ALATI nagu prillikivi, mees tuli masina seljast maha ja tõmbas lapiga üle.....
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

15 000 eest saab kasutatud rolleri - jah, saab. Uue hiina rolleri saab ka. Väga mõnusa mopeedi saab. Vene masinaid saab mitu. :twisted:

Ma ei poolda rollereid, küll aga meeldivad klassikalised mopeedid. Vene masinat pean lihtsalt sellepärast, et ei ole mingist rikkurite perest. Tahan veel omale paar mopeedi IZ-i kõrvale osta... Ei näe mõtet kallimal masinal, kui saan ka odavamalt hea asja ja rohkemgi - väga oluline asi sõiduvahendi puhul on minu jaoks see, et ma selle juures hoolduseid-parandusi ise teha saaks. Heaperemeheliku kasutamise käigus peavad vanakesed ka vastu.

Nagu ma kunagi ütlesin - lihtsuses peitub võlu. Minu jaoks.
User avatar
biker14
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 08. Jun 2006 00:00
Location: Viljandi(maa)
Contact:

Unread post by biker14 »

to jalg12.
Pole ju ainult rollereid ja vene mopeede. On olemas väga palju erinevaid mopeede, roller pole päris see, mis ikka mopeed. Roller on pigem lendab ''taburet/föön''
Ja veel, roller on kere tüüp lihtsalt.
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

biker14 wrote:Roller on pigem lendab ''taburet/föön''
Ja veel, roller on kere tüüp lihtsalt.
Selgita mulle, mis on föön? Siiani on see juuste kuivatamise aparaat olnud. Taburet on istumiseks. Ma ei loe su lausest mitte midagi välja - vabanda, aga nii see on.

Mopeedid jagunevad veel rolleriteks, enduromopeedideks jne. Nagu mootorrattad matkaratasteks, ringrajamootorratasteks, krossiratasteks, tänavaratasteks (, rolleriteks?)...

Mulle tundub, et see vaidlus on juba ammu lõpetatud ja edasi aetakse vaid mingit mõttevaba jama, mida juba tükk maad eespool lugeda võis.
User avatar
biker14
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 08. Jun 2006 00:00
Location: Viljandi(maa)
Contact:

Unread post by biker14 »

rallitaja wrote:
biker14 wrote:Roller on pigem lendav ''taburet/föön''
Ja veel, roller on kere tüüp lihtsalt.
Selgita mulle, mis on föön? Siiani on see juuste kuivatamise aparaat olnud. Taburet on istumiseks. Ma ei loe su lausest mitte midagi välja - vabanda, aga nii see on.
Sellesmõttes, et ajab fööni häält välja ja see sõitja, kes rolleriga sõidab, istuks nagu taburetil.
Ma arvan, et 90% sai aru, mida ma mõtlesin, aga sa ikka pead hakkama norima selliste asjade kallal : )
User avatar
vintizvint
Tavakasutaja
Posts: 151
Joined: 13. Feb 2008 01:00
Location: Soome> Riihimäki
Contact:

Läbu

Unread post by vintizvint »

NO miks küll on se teema läinud omavaheliseks kirumiseks, kus iga-üks
kiidab oma s.....ta jne. Samuti on foorumis eraldi teema õigekirja kohta tehtud
Austaks ikka seda mis kellegil on, peasi et sõiduk edasi viib punktist A punkti B
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

biker14 wrote: Sellesmõttes, et ajab fööni häält välja ja see sõitja, kes rolleriga sõidab, istuks nagu taburetil.
Ma arvan, et 90% sai aru, mida ma mõtlesin, aga sa ikka pead hakkama norima selliste asjade kallal : )
Võibolla kõlavad väikesed kahetaktilised mopeedrollerid tõesti nagu föönid. Neljataktilised enam mitte. Veel vähem sõidavad peenikese sirina saatel suure kubatuuriga rollerid.

Ise väidad, et roller on vaid keretüüp ja juba hakkad absoluutselt kõiki rollereid 2T mopeediga samastama. Mootori hääl ei olene ju keretüübist? :roll:

Vabandage, aga ma tõesti ei saa niisugust asja sinnapaika jätta.
User avatar
sander91
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 05. Nov 2007 01:00

Unread post by sander91 »

igatahes on see föön suhteliselt mugav
User avatar
TAZ
Posts: 1
Joined: 07. Mar 2008 01:00
Location: elva

Unread post by TAZ »

Olen näinud sellist rollerit,mida kindlasti tavaliseks fööniks ei saa kutsuda:70 aerox tegi kiirenduses pähe Vectra 2000 ,mis kindlasti mingi pereauto ei ole.Muidugi neen quingid-huiingid on puhas p##k.
om
Moderaator
Posts: 223
Joined: 30. Aug 2004 00:00
Location: Läänemaa
Contact:

Unread post by om »

Viimased paar päeva olen liigelnud Gigglega - laheda välimusega ja üllatavalt hea allroad masin igalpool ringihulkumiseks.

Image

Image

Image

Image
mini112
Posts: 1
Joined: 27. Feb 2008 01:00
Location: karksi-nuia ligidal:D
Contact:

Unread post by mini112 »

roller suht mõtetu minu arust kuigu neid arvamusi erinevaid:))
mull istuvad rohkem venemasinad:)
hautz
Tavakasutaja
Posts: 331
Joined: 30. Mar 2007 00:00
Location: elva
Contact:

Unread post by hautz »

pukk on pukk :lol:

kumbki pole "sõiduk"

sõidukil ja "sõidukil" on vahe :wink:
User avatar
agent007
Tavakasutaja
Posts: 30
Joined: 14. May 2005 00:00
Location: -- Tartumaa -- Mobiil: 58454535
Contact:

Unread post by agent007 »

Ei teema on siin hea. :D Siiski mina ka ei poolda rollereid. Imelikud sihukesed asjandused. Kurat pinisevad, käiku ei vaheta ja istud nagu söögilaua taga. :D

Ei mehed nahhui te sõimlete siin - igaüks teab mis talle meeldib. Pole veel kuulnud, et keegi oleks omale masina ostnud kuna ta sõbrale ja tuttavale see meeldis. Noh ja kui ongi siis palju õnne talle!

Muide ilusat kevade algust kõigile. Minu kevad hakkas igatahes lumega! :P
Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa)
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

agent007 wrote:Kurat pinisevad, käiku ei vaheta ja istud nagu söögilaua taga.
Tuletaks jälle meelde, et mitte kõik rollerid ei pinise nagu sääsed.

Ise olen sõitnud mitmete rollerite ja mopeedidega ja jään ikkagi mopeedi võimaluste ja praktilisuse juurde. Muidugi suurte ratastega rolleri võtaks iga kell, kuna mopeediga määrib märjal ajal jalatsid ära ja püksid on ka porised. Pisikeste ratastega asjad ei ole minu jaoks ja üldse on paljud rollerid istumise all vääääga pisikesed.
Mopeedi ja rolleri vahel on ka see asi, et tsikli pealt mopi peale istumisel ei teki enne esimest kurvi piduripedaali otsimise vajadust - rolleritel ju enamuses tagapidur lenksu peale viidud. Ühel Lifani rolleril olen ka pedaalina näinud.
k2
Posts: 3
Joined: 06. Apr 2009 00:00

Unread post by k2 »

Roller on suvel randa/linna minekuks super asi, aga igast "tuuningumehed" tuleks küll tänavatelt ära korjata- ca 15 aastat vana tüüp, kellel liikluseeskirjadest puudub igasugune teadmine( ise arvavad nad muidugi, et teavad kõike) sangas, väikesed rattad&veermik, mis on mõeldud ca 50kmh kulgemiseks sõelub kuskil kekslinnas autode vahel 80 kmh. Mille jaoks? Osta siis juba tsikkel, mis on ka sellistel kiirustel juhitav. Põed lubade pärast? Vahet ju pole, ega sa sellises seades roleriga ka ju sõita või. Sead ainult ennast&teisi ohtu!!
Oconner12
Tavakasutaja
Posts: 70
Joined: 15. Aug 2006 00:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by Oconner12 »

Sorry kui ma kellegi tunfeid nüüd riivan aga minuarust on roller üks ratastega taburett : :twisted: :). Sellise asjaga on ju jõhkralt igav sõita... magama võib lausa jääda. Ühesõnaga ei meeldi sellised asjad. Mis tuunimisse puutub siis mis selles head on kui mõni vant 120 puuse paneb rolleri halva juhitavuse tõttu suurter kiirustel(väike ratas , väike teljevahe ja staff). Rolleri raha eest võib ju osta midagi palju mõistlikumat nagu nt mootoratas. Näide: ma ostsin endale 125ccm honda xr125-l, mis läheb sama palju välja kui nn tuuniutd rollerid + minu enduroga saab sõita maastikul ja temaga pole igav sõita mingi kuu pärast kui ma olin enda masina kätte sanaud rääkis mu sõbra vend et tolle klassikaaslane oli ostnud sama hinnaga endale rolleri millega ma endale oma enduro. :D Nii, et ma leian et kui on ikka valida mõtteka ja mõttetu vahel siis on ikka mõttekam osta endale tsikkel mitte ratastel taburett.

Aga see on puhtalt minu arvamus :D!!!
Tatru Tamme Gümnaasium !!!

Oman Karti Minsk (Forsseeritud) , võistlus kart tuldud eesti meistriks aastal 1995 (Rain Kala, minu poolvend) Klassis KADETT senior

honda xr-l 125
User avatar
ishijupp
Moderaator
Posts: 123
Joined: 05. Oct 2005 00:00
Location: Harku

Unread post by ishijupp »

Oconner12 wrote:Aga see on puhtalt minu arvamus :D!!!
True, M8, true, aga ühe asjaga paned sa küll puusse- roller on super vahend jõuda punktist A punkti B ja seda väga kiiresti, vaatamata väikesele maksimumkiirusele. Tüdrukute hankimiseks ta tõepoolest ei ole õige tööriist- sõltumata neoontuledest ja 20cc suurendatud silindrimahust :twisted:
User avatar
indrek1000
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 17. Mar 2009 01:00
Location: Mõisaküla

Unread post by indrek1000 »

Punktist A punkti B ok, aga sõidumõnu ei paku, sellejaoks vaja ikka karmimat "relva".
Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Risto
Tavakasutaja
Posts: 47
Joined: 27. Sep 2007 00:00
Location: Tabasalu

Unread post by Risto »

noh mul pole suurt midagi rolleriga sõitmise vastu,kuid siiski oli Deltaga sõitmine mõnusam,sest see rohkem isasem ja üldse äkilisem jne

roller on nats emane asi jah välimuse poolest:lol:

deltaga sai käike vahetatud ,ja siduriga mängida,see nagu suht sportlikum,mida kahjuks rollul pole :twisted:
Post Reply