Suzuki bandit gsf 400

Uuemate rataste remont, rikked, hooldus
t6niz
Tavakasutaja
Posts: 166
Joined: 02. Oct 2007 00:00
Contact:

Suzuki bandit gsf 400

Unread post by t6niz »

Nonii, sain endale kõige esimese "tõsise" ratta.
Aga on väike probleem. Nimelt, kui küünlad on massis, siis sädet ei teki, kui küünal massist 5 mm kaugusele tuua, siis lööb sädeme küünla elektroodi vahel ning keermest raami külge. Kas tõesti võib olla tegu hapuks läinud küünaldega? Või tuleb otsida viga kusagilt mujalt?
Võidusõidu sääreka ehitamine in progres.
Nüüd ka võidusõidu mopeed
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

tundub hapu küünal...proovi kasvõi mingi suvalise vene küünlaga korra või kuluta see 40 krooni ühe uue küünla peale :lol:
suzuki
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by suzuki »

tundub mullegi, et küünla viga :roll: mul oli säde olemas aga käima ei läinud ja alles siis läks käima kui käega piirasin sisenevat õhku 8O ( selle moto on suht tuttav, et kui jänni jääd siis küsi) :D ja ära piakalt käia, mul jäi starteri relee kinni pikema ketramise piale!
Aspelund
Tavakasutaja
Posts: 70
Joined: 26. Feb 2010 01:00

Unread post by Aspelund »

......
Last edited by Aspelund on 31. Mar 2011 22:30, edited 1 time in total.
suzuki
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by suzuki »

...
Last edited by suzuki on 31. Mar 2011 23:21, edited 1 time in total.
Aspelund
Tavakasutaja
Posts: 70
Joined: 26. Feb 2010 01:00

Unread post by Aspelund »

.......
Last edited by Aspelund on 31. Mar 2011 22:31, edited 1 time in total.
t6niz
Tavakasutaja
Posts: 166
Joined: 02. Oct 2007 00:00
Contact:

Unread post by t6niz »

Julgelt võin herr Aspelund sinu rahustuseks öelda, et starterit ei käia, õlid ja kõik muu ootab ilusti riiulil, rehvijooks on uus, samuti ka trossid ja muud kuluosad. Hetkel on vana õli sees, et kerge läbipesu teha. Aga jah, kui päris aus olla, siis täna uuesti vaatamisel on õnneks CDI probleemist lahti saadud. Vahetamist vajavad ainult süütejuhtmed, küünlad ja üks piip. Ütleks, et 400 euro eest on masinat kuradi palju ikkagi :D
Võidusõidu sääreka ehitamine in progres.
Nüüd ka võidusõidu mopeed
User avatar
stimpy
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 17. Jan 2011 01:00

Unread post by stimpy »

Terekest!
Minugi on bandit 400, 92a. Mul on selline jama, et masin ei taha külmalt käivituda! Nõuab päris mitmeminutilist ketramist ja kui siis lubab käib ilge pauk sumpast. Soojalt käivitub ja käib väga hästi. Vihmase ja niiske ilmaga hakkab vahele jätma sõites. Karpa ja toitepoolne osa on korras. Hakkasin juba mõtlema et äkki on viga ajus mis peaks tal süüte ajastust muutma kuid seda postitust lugedes kavatsen kõigepealt küünlad ja juhtmed ära vahetada, eks näis mis siis saab ;)
suzuki
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by suzuki »

stimpy, Mul on sama aasta lennuk ja turtsus sama moodi niiske ilmaga mina sain veast lahti kui mökerdasin süütejuhtmete otsad hermetsiga kokku ja panin siis süütepoolidele külge ja viga kadus :wink: aga käivituse koha pialt on midagi paigast ära, aju viga vaevalt see on :roll: Vaata manuali vast on abiks!
http://www.upload.ee/files/1071649/bman ... 0.pdf.html
User avatar
stimpy
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 17. Jan 2011 01:00

Unread post by stimpy »

Manuaal on mul olemas! olen seda uurinud küll! Küünlad vahetan niikuinii ära, sada aastat vanad vb seal. Siis vaatab kas miskit muutub! Kas kellegil sellisele banditile juppe ka on?
suzuki
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by suzuki »

Üldiselt ei ole juppe saada mina tellisin kõik jupidmid :? (aga mis juppe vaja?)
User avatar
stimpy
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 17. Jan 2011 01:00

Unread post by stimpy »

kust sa tellid? ütleme näiteks el.plokid?
suzuki
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by suzuki »

ebay :roll: aga kah jahtisin aju tükk aega! Tsiklil ju pole el.plokke rohkem kui aju ja pingekas (tartu motodepoos on terve tsikkel olemas aga aju ei ole : )) heh ja mulle veel öeldi, et aju ei ole 8O
Last edited by suzuki on 01. Apr 2011 13:54, edited 1 time in total.
t6niz
Tavakasutaja
Posts: 166
Joined: 02. Oct 2007 00:00
Contact:

Unread post by t6niz »

Khm, see tartu motodepoo tsikkel on nüüd minu käes, nagu näha :)
aju on tal vägagi olemas ;)
väike pilt ka

http://static3.nagi.ee/i/p/718/58/17964 ... 75_l.jpg/1
Võidusõidu sääreka ehitamine in progres.
Nüüd ka võidusõidu mopeed
User avatar
stimpy
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 17. Jan 2011 01:00

Unread post by stimpy »

Mismooti tsikkel käitub kui aju läbi on? see on ju süüte ajastuse muutmiseks. Kas on võimalik et sellepärast mul külmalt ei käivitugi, kuna ta "ei keera" süüdet õigeks? Kuidas kontrollida aju korrasolekut? minul seda seadet mis manualis kontrollimiseks näitab, ei ole! kellel on? :P
suzuki
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by suzuki »

no aga kuidas siis asi soojast peast käib nagu kellavärk :? mul ka seda aju kontrollimis sedet pole.... mul oli süüte andur paigast ära kuna tsikkel oli külje pial maad kündnud :roll: aga äkki paneb andur sogast? mõõda takistus ära
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Toon lihtsalt näite enda Transalpi aju surmast kus tsikkel töötas külmast peast ideaalselt aga umbes 10-15min sõitmist ja üks pütt kukkus tagant ära (mul on kaks aju...mõlema püti jaoks eraldi).
Eks vist ajus oli miskine joodis või ühendus mis soojaga siis enam ühendust ei tahtnud anda.
User avatar
stimpy
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 17. Jan 2011 01:00

Unread post by stimpy »

suzuki wrote:no aga kuidas siis asi soojast peast käib nagu kellavärk :? mul ka seda aju kontrollimis sedet pole.... mul oli süüte andur paigast ära kuna tsikkel oli külje pial maad kündnud :roll: aga äkki paneb andur sogast? mõõda takistus ära
Kus see andur asub ja milline takistus olema peab?
suzuki
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by suzuki »

stimpy wrote:
suzuki wrote:no aga kuidas siis asi soojast peast käib nagu kellavärk :? mul ka seda aju kontrollimis sedet pole.... mul oli süüte andur paigast ära kuna tsikkel oli külje pial maad kündnud :roll: aga äkki paneb andur sogast? mõõda takistus ära
Kus see andur asub ja milline takistus olema peab?
anudr asub vasakul pool kaane all ja takistuse andmed leiad manualist!(ise ei mäleta enam peast!)
Post Reply