Minski süüde

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
Pluuto
Tavakasutaja
Posts: 24
Joined: 11. Jul 2010 00:00

Minski süüde

Unread post by Pluuto »

Tegu siis Minsk 3.115 ga 1980 aastast ja vajan abi, kuidas saada säde kätte, nimelt on katsudes särts olemas, ent see on liiga nõrk, et süüteboolist korralikult edasi läheks ja säde tekiks. On sädeme probleem kogu aeg olnud, mii kaua kui see ,minul on olnud, pole kordagi sädet süüteküünlast kätte saanud. Sain siis lõpuks endale uue halli karbi milles arvasin problreemi olevalt ja ühendasin ära, säde oli, bensiini puudumisel ei saanud sel hetkel mootorit tööle panna. Järgmisel päeval proovin, täiesti null, sellest ajast saadik on nii, et kui ühendan otse generaatorist juhtme siis on säde isegi võimsam kui läbi halli karbi. Karp ise ei tohiks katki olla kuna ükspäev töötas. Kui keegi oskab mulle nõu anda mis tuleks teha et oma sõiduk korda saada, olen väga tänulik.
User avatar
nex
Tavakasutaja
Posts: 70
Joined: 26. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by nex »

Sul võis ikka midagi halli karbiga juhtuda , kuna aku oli koguaeg järgi ju , kui sul just mass lülitit pole , proovi igaksjuhuks teist halli karpi ja kui säde pole tappev võid proovida vahetada ka kondekat.Või milline on aku laetustase.
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

Nimetatud masinal puudub aku! Kumb versioon sul on 3 või enama juhtmega? Mul 3 juhtmega kommutaatoriga minsk kuuris ja sai kõik sädeme teema algusest lõpuni läbi jalutatud. Asi lõppes uue elektrijuhtmestiku paigaldamisega. Kevadel saab näha, kas kõik toimib kaa. Sügisel sai piisavalt temaga sõidetud. Mul sama mudel, mis sinul, kuid 84 aasta isend ;)
User avatar
nex
Tavakasutaja
Posts: 70
Joined: 26. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by nex »

Täitsa võimalik jep , pole nendega nii kokku puutunud ;)
Pluuto
Tavakasutaja
Posts: 24
Joined: 11. Jul 2010 00:00

Unread post by Pluuto »

mul kolme juhtmega karp, peal kirjas KET-1a
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

http://www.motokuur.ee/modules.php?name ... ic&t=15489 Ehk on abiks. Kui vana arvuti ellu ärataks, oleks põhimõtteliselt elektriskeem kah võimalik siia lisada.
Pluuto
Tavakasutaja
Posts: 24
Joined: 11. Jul 2010 00:00

Unread post by Pluuto »

Jälle häda, säde ilusti olemas, aga vändast lüües teeb ainult ühe takti(põlemise), ehk siis käima ei lähe, bensiini saab küllaga, säde on suurepärane. Ise mõtlesin et kas probleem võib olla kas siis selles, et sädeme hetk on vale, või siis on see probleemiks, et peal on ainult üks rõngas ja silindri kaas on ainult kolme poldiga kinni(üks kadus ära ja ei ole veel uut leidnud, kuna sellel mingi ebastandartne mõõt). Kui keegi teab mis tuleks teha ootan nõuandeid.
Marko512
Tavakasutaja
Posts: 46
Joined: 03. Aug 2008 00:00
Location: Jõgeva

Unread post by Marko512 »

ma pakuks ikka välja et silinder korralikult kinni keerata ja tihendid ka ilusti vahele nii nagu peab.kui sul seal ühe rõngaga kolb siis teine asi.aga kui ikka kahe siis võiksid selle teise ka sinna panna.ja süüte võid ka üle kontrollida.
Post Reply