Java Stadion

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
Post Reply
kenekas
Tavakasutaja
Posts: 72
Joined: 20. Feb 2011 01:00

Java Stadion

Post by kenekas »

tere

Sooviks siis teada palju liigub siis java sdadioneid,mis on nende hinnad?
Palju need väärt on ?
Ka juppe on saadaval neile?
Näiteks mõtlen seda : http://fotoalbum.ee/photos/kyttesegu/91992829/
Sapi-Vana
Tavakasutaja
Posts: 368
Joined: 07. Jul 2010 00:00
Location: Tõrva, Helme
Contact:

Post by Sapi-Vana »

Vaata siis otse Läti ja Leedu suunas... ka Poolasse. Või siis kui roppumoodi veab, leiad sa selle Stadioni kusagilt metsatalust sellise vanamehe käest, kellel on mobiiltelefon kuid kes ei oska seda kasutada ning kes interneti kohta küsib otse, et kus see Neti elab kah ja kas ta on ka lahke loomuga eit. Ehk siis - interneti vahendusel kammi läbi naabervabariikide netiavarused ja agentuuri "OBBS" (odna baba b banje skazala) teenuseid kasutades ürita leida maakohtadest.

Muidu aga nägin ise viimati Stadioni Valga motoklubis "Viimane Võimalus" ja seal öeldi, et kui see korda saab, on ta vähemalt 500 euri väärt.

Juppide saadavus? Üldiselt ei.
kenekas
Tavakasutaja
Posts: 72
Joined: 20. Feb 2011 01:00

Post by kenekas »

No ega ma seda kuskilt osta ei tahagi,mul endal seisab see kodus ja mõtlesin et mis selle väärtus ka on,sest neid liigub ikka kuramuse vähe ja olen ka aru saanud et juppe ei ole lihtsalt,masin ka põhimõtteliselt praegu müügis !
minimo
Tavakasutaja
Posts: 459
Joined: 21. Jun 2008 00:00
Contact:

Post by minimo »

No sellise väärtust on raske arvutada. Pane osta.ee-sse üles ja vaata mis hinnaks kujuneb, mõnikord võid päris hea summa saada sealtkaudu.
kenekas
Tavakasutaja
Posts: 72
Joined: 20. Feb 2011 01:00

Post by kenekas »

No selle väärtus ikka umbes 300 eur ja võibolla rohkemgi!
Sapi-Vana
Tavakasutaja
Posts: 368
Joined: 07. Jul 2010 00:00
Location: Tõrva, Helme
Contact:

Post by Sapi-Vana »

Eks Osta.ee -sse üles riputades sõltub muidugi kõik piltide reast ja juurdekirjutatud tekstist. Ehk siis masin võimalikult puhtaks, selle taustale poseerima paar nöörbikiinides rinnakat näitsikut ja pane alghinnaks 300 euri ning eks siis näed ise, mis saab.

Näiteks:

Image

Sellise pildiga varustatud kuulutusel leiad rohkelt põhjusi, miks seda ikka ja jälle kiigata. Ning ühes muude asjadega tõuseb vaikselt ka müüdava toote hind. Puhas müügitöö, ei muud midagist.
mellpoiss
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 12. Jul 2007 00:00

Post by mellpoiss »

kenekas wrote:..... olen ka aru saanud et juppe ei ole lihtsalt, .....
Kuskohast selline arusaamine tuli?
Tahtmise korral saab T¨ehhist kõiki juppe.
Masina nimeks Stadion S22, Jawa on selle masina puhul ainult mootoritarnija.
Post Reply