mis võimalused kellelgil on sikli omamisel?

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad
roby89
Posts: 2
Joined: 02. Jun 2004 00:00
Location: tartu
Contact:

mis võimalused kellelgil on sikli omamisel?

Unread post by roby89 »

Kus keegi oma liiklus vahendit hoiab ja parandab....
mul on hea garaas v6ti aint minu käes ja koik oma moodi sätitud..
SUPER-mida veel tahta..
Last edited by roby89 on 27. Jan 2005 23:41, edited 1 time in total.
User avatar
Unlegal
Tavakasutaja
Posts: 15
Joined: 12. Jun 2004 00:00
Location: Rakvere city
Contact:

Unread post by Unlegal »

hoian kodus garaashis, väike töölauake kus mutrivütme dja muud töövahendid ja siis nurgas seisab masin ise...mudu papsi auto seisab ka seal samas garaashis aga ruumi jätkub
vana kasutajanimega "raix666" :P
roby89
Posts: 2
Joined: 02. Jun 2004 00:00
Location: tartu
Contact:

Unread post by roby89 »

aga mul suur garaas ei mingit autot.. :D
meixZz
Posts: 1
Joined: 15. Jan 2005 01:00
Location: tartu
Contact:

Unread post by meixZz »

mul terve suur garaaz aga kasutan ainult väikest kohakest, sest pole vaja kasutada seda suurt ruumi... pole nagu tööriistu kah millega parandada, nii et kui midagi vaja parandada siis kuidagi proovin ära teha või viin jupi maale näiteks 8)
siims
Posts: 8
Joined: 15. Feb 2004 01:00
Location: rp
Contact:

Unread post by siims »

Minu võrr seisab sauna ja garaazi vahelises ruumis kus on ka varuosad ja igasugused muud mopeedi/võrri jupid.Putitan ma ikka põhiliselt garaazis seal on tööriistad.
metalliotsija
Posts: 5
Joined: 05. Jan 2005 01:00
Location: Taebla/Päälinn

Unread post by metalliotsija »

Minu müristaja seisab tavalises garaažireas, põrandapinda vähendab oluliselt 700-seeria Volvo... Seega ruutmeetritega ei saa keksida. Spetsiaaltööriistu ei oma, kuid sarnaselt mõnede teiste siinsete tegijatega on võimalus suunduda vanale heale "maale". Seal saab talupojaolustikus ikka rattast jagu (pean silmas kuurialust, kuvaldat ja suuri kruustange). Parimaks varuosaks/töövõtteks pean aga hoopis isa ja vanaisa olemasolu, kes Emmilistega sõbralikult "sina" peal. Üldiselt üritan ise hakkama saada. Aga selle peal oleme ju kõik väljas :wink: .
Raigo
Tavakasutaja
Posts: 46
Joined: 14. Oct 2003 00:00
Location: Rakvere

Unread post by Raigo »

Mul pole auto ammu garaazi näinud,kahjuks pean tõdema ,et mootorrattad ja muu träni võtab nii palju ruumi lihtsalt.Mudu on kõik vajalikud tööriistad olemas peale kruustangide.
I¸ P 1965
User avatar
wake
Moderaator
Posts: 85
Joined: 25. Oct 2003 00:00
Location: Saare talu - Põlva - Värska
Contact:

Unread post by wake »

Kaks autot ja kaks tsiklit jagavad garaazi. Suurema remondi ajaks tuleb lihtslat ruumi teha ja üks sõiduk välja ajada. Talvel tsiklid garaazi kõrval samasuures ruumis koos muu träniga. Tööriistad kõik olemas peale spetstõmmitsate.
Korstnapühkimistööd - 5258784
www.laurilinnus.ee
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

kelder siis minu pärusmaa, kus poest saadud puuvilja kastidesse pandud osad üksteise peal virnas ning detailidena jagavad ruumi 4 tsiklit ning üks asub alati keldrikeskel, kus sellele saab paremini läheneda, kõrval eraldi töölaud mootori lahtivõtmiseks või muude tööde tegemiseks, kõrval on pisike töökoda, kus kõik sammaspuurid ja käiad olemas. Võin oletad, et enamus töövahendeid olemas ning mõnesi tõmmitsaid samuti kuid siiski teeb murelikuks et iga kevad pean tsiklit vedama kuskil 7 trepiastet ülesse, et see õue saada. Tahaksin päris oma garaashi kus kõik soojendused ja sisustus olemas ning samuti ka muusika ja vabaaja vahendid. Hetkel jagan keldrit hiirtega ja vahest saab ka seal grillitud. Tundub siiski väike aga saame hakkama
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
martvl
Tavakasutaja
Posts: 52
Joined: 14. Dec 2004 01:00
Location: rakvere;tapalaeg ajalt liiklen karinul !
Contact:

Unread post by martvl »

vorr seisab aida all uraal kuuri all garaazi eip lasta sest see autosi tais
parandan ikke garaazis
Vellou_Kask
Tavakasutaja
Posts: 13
Joined: 21. Oct 2004 00:00
Location: Suure-Jaani
Contact:

Unread post by Vellou_Kask »

Minu pooleli olev jupikese mootor, kuhu veel plaan raam vedada asub puu-dussi-töö ruumis ehk kolm ühes: küta tuba soojaks, remondi mootor ära ja mine pesema :D Kui midagi naftaga teha siis ema natuke seletab aga sellest saame üle 8) Praegu tahaks eriti saada korralikku kopressorit mis aga maksab päris kobedasti :?



VEllou KAsk
Läbi raskuste tsikli poole...
1 kord mõõda, 9 korda lõika, kohati kipub nii olema...
User avatar
ressu
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 19. Apr 2004 00:00

Unread post by ressu »

Mul polegi kuskil eriti ehitada,kuna hetkel olen oma asjadega saunaruumis ja seal on ikka ruumi täiega vähe.Kuid selleest on hea sõikukoht,suur mereäär,mets.Kuid ikkagi rõhutan,ruumi võiks rohkem olla.:(
Tauri
Posts: 4
Joined: 22. Jul 2004 00:00
Location: Vastemõisa

:D

Unread post by Tauri »

Mul on mootorrataste jaoks oma garaaž ja vanematel auto jaoks nende garaaž. Garaaz on küll suur, kuid talvel on putitamiseks ebasobiv, sest garaaž ei hoia hästi sooja ja soe on vaid ahju lähedal. Võibolla saan tulevikus uue garaazi valmis.
User avatar
b6
Tavakasutaja
Posts: 25
Joined: 08. Jan 2005 01:00
Location: Türi
Contact:

Unread post by b6 »

ma putitan oma moppi garaazis seal enamvähem kõik asjad olemas ainuke mure on seles et seal seisab vanamehe sierra ja kui vahel juhtub seda riivama siis läheb küll kehvasti aga olen näinud ka kuidas sõnaotseses mõttes põlveotsas tehtud asjad sõidavad
siims
Posts: 8
Joined: 15. Feb 2004 01:00
Location: rp
Contact:

Re: :D

Unread post by siims »

Garaaz on küll suur, kuid talvel on putitamiseks ebasobiv, sest garaaž ei hoia hästi sooja ja soe on vaid ahju lähedal. Võibolla saan tulevikus uue garaazi valmis.[/quote]

Mul pole ültse ahju garaazis, talvel on seal vahel isegi külmem kui väljas! Ainuke võimalus, vahel käin vanaema juures seal on hea kütuse pealt ahjuke.Muidugi on to garaaz ka palju soojem ja korralikumate seintega.
pe2ske
Posts: 2
Joined: 17. Jun 2005 00:00
Contact:

Unread post by pe2ske »

Nokitsen elektrita garaa¸is, mis niigi kola täis. Tööriistad oletatavalt on umbes samas ajast kui ratas (76). Kohe hea on remontida :lol: .
hannes72
Tavakasutaja
Posts: 35
Joined: 22. Aug 2004 00:00
Location: Pärnumaa
Contact:

Unread post by hannes72 »

Last edited by hannes72 on 14. Aug 2009 21:16, edited 1 time in total.
User avatar
N2O
Tavakasutaja
Posts: 30
Joined: 14. Apr 2005 00:00
Location: Saaremaa
Contact:

Unread post by N2O »

Ratta ehitus käib vanas aidas, mis selliste asjade jaoks sisustatud, peale selle on seal veel ja poolik jupiter ja palju muud sarnast... Hoida saab ratast igal pool varju all ja kuurides/garaazides. Selles mõttes ruumi on :D . Aga varsti saab juurde... :D tööriistad on enamuses olemas. ainult keevitus ja kompressor võiks veel olla, siis oleks väga hea. aga neidki saab kasutada 50m kaugusel kui ilusti paluda :)
Ninjaaaaa
javva
Posts: 1
Joined: 24. Jun 2005 00:00

Unread post by javva »

üks vaba jawa ootab konteineris parandamist :(
uuem kuuri all... :cry:
User avatar
Kristjan123
Posts: 9
Joined: 02. Jul 2005 00:00
Location: Häädemeeste

Unread post by Kristjan123 »

minul on masinad kuuris tabaluku taga aga varst ehitan eralti majakese
tempo
Posts: 3
Joined: 21. Jun 2004 00:00
Location: kolmas kivi päikesest
Contact:

Unread post by tempo »

Kuna ise elan korteris,siis toas ei saa hoida :lol: ja masin seisab sõbra juures üle tee tema garaa¸is,talvel aga viin keldri
User avatar
agent007
Tavakasutaja
Posts: 30
Joined: 14. May 2005 00:00
Location: -- Tartumaa -- Mobiil: 58454535
Contact:

Unread post by agent007 »

Mul on 2 garaazi... 1 "varjualune" , 1 garaaz on minu päralt ja suvel siis sõidan lihtsalt "varjualla" kohe... väga mugav :twisted: Maal võib sellist luksust lubada. Tööriistad siis jaotatud isa ja minu vahel :wink: , et ei tekiks mõtetuid ja aeganõudvaid konflikte! :)
User avatar
DELTA22
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 24. May 2004 00:00
Contact:

Unread post by DELTA22 »

mul siis keldri peal garaaz..täpselt viljasalve kõrval..praegu ainult üks probleem :( ...venna delta minu garaaziz ja tal teised kaks iz seisavad täpselt kuuri ukse ees ja ühel on veel külgkorv küljes ja on masina väljasaamisega raskusi
Asten
Posts: 4
Joined: 14. Jun 2005 00:00
Location: krgj.

Unread post by Asten »

Endal seisab maal siis mopeed.
Nagu puukuuri taolises kohas :)
Aga vist järgmine suvi ehitan mingi oma putka.
Kus akkan varuosasid mutrivõtmeid jne ajsu hoidma moppi ka loomulikult.
mossepower
Tavakasutaja
Posts: 17
Joined: 16. Aug 2004 00:00
Location: Pärnumaa

Unread post by mossepower »

Kola hoidmiseks on 3 garaa¸i kuid naq arvata võib on need kõik täis ka:D Töö jaoks on 1 mis hiljuti saadud ja suur ja küttega ja Talvel hakkan seda ehitama veel(siseviimistlus). Tööriistad on kõik olemas ,mida vaja võib minna, peale keevituse :( ja treipingi :D
Tziklivend
Posts: 7
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Contact:

Unread post by Tziklivend »

Mul on võimalik Tsiklid mahutada ühte suuremasse garaazi+ veel ~5 ruumi.Linnas sellist asja naljalt ole.Ruumi oleks rohkem kui Russi jupid+ muu davaar välja loopida.Keevitus,värvimisvõimalus on olemas.
delta-501
Tavakasutaja
Posts: 261
Joined: 12. Aug 2008 00:00
Contact:

Unread post by delta-501 »

mul on iseehitatud garaa¸ :D pikkus on 6m ja laius 4m umbes, seal on 2 võrri ja delta.....tööriistad enamus ka olemas 8 ) keevitust käia ja muud sellist kraami pole :(
skimmi3
Tavakasutaja
Posts: 14
Joined: 08. Dec 2007 01:00
Location: kolga

Unread post by skimmi3 »

minu asjad on keldris (seal on uraal ,vorr ja roller,) iz on sobra juures lauda töökojas, varuosi enam ple :cry: ,ainult vorri omad ja uraali omad üksikud izi ka tööristad on kõik olemas ainult mõned puudu ja lisaks kompressor,puurpink ,treipink,elektroot ja täpp veel ka vaja
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

Rallitajal mitu kohta.

Üks garaaz on Adaveres, mis on praegu praktiliselt tühi. Aeg-ajalt on seal ees õe auto. Selles garaazis ehitasin oma esimest mootorratast. Tööriistu ja elektrienergiat pole. Garaaz mahutab pikkuse poolest tihkelt ära Audi Coupe ja laiuse poolest viimase ja IZ Planeta sooloka.
Teised ruumid on isa juures maal, seal asin oma esimese sääreväristaja. On olemas elektrood-, gaasi- ja traatkeevitus, värvimise võimalus, puurpink, keermelõikurid ja -puurid, hõõritsad, lademetes mutrivõtmeid ja kruvikeerajaid, universaaltõmmitsad, igasugused viilid, gaasipõleti. Kui treipingiruum valmis saab on ka see olemas, kasutada saab ka delfrit Ruumi on kordades rohkem kui piisavalt.
Kolmandad ruumid on siis Põltsamaal, kodus. Tööriistadest on olemas elutähtsamad - ketaslõikur, käsidrell, akudrell, lauakäi (2x), kruvikeerajad ja tähtsamad mutrivõtmed. Ruumiga laiata ei ole aga mõned tsiklid ikka ära mahuvad.
flame
Posts: 8
Joined: 05. Apr 2008 00:00
Location: soometsa
Contact:

Unread post by flame »

Mul endal mopeed vanas köetavas kasvuhoones, tellistest seinad sees pliit ning isegi koht varuosadele samuti pole puudu korralik katus. :roll: põrand betoonist hea puhastada. Ei ole puudu ka tööriistadest.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Mul jäi isa garaasis suumi väheks ja siis ehitati täiesti oma kuurikene , kus mahub vähemalt umbes 3 ladat ära aga seal seisab ainult cz ja lauake tööriistatega ,ainukene asi on selles et kui endal pole nt mingit padrunit v mis iganes siis tuleb minna isa kuurikesse otsima aga pärast ununeb ja siis jälle ei lubata sealt võtta , muidu on kõik tööriistad olemas et saaks tsikklit putitada!
DirtNasty
Tavakasutaja
Posts: 103
Joined: 19. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by DirtNasty »

Garaa¸is kus olemas elekter,korralik katus,korralikud seinad ja uksed.
Võtmeid ja asju suht palju aga on juhtnud ka ,et kõiki asju mid vaja pole ja peab küla pealt laenama :D
vootele
Tavakasutaja
Posts: 208
Joined: 29. Jul 2005 00:00

Unread post by vootele »

Mul ka midagi garaa¸isarnast, nimelt elan 5-kordses majas. Kauplesin kunagi korteriühistult välja ühe abiruumi soklikorrusel (õnneks siiski pealpool maapinda), ca.3.5x5m. Olemas on elekter, tööriistad, mitu töölauda, diivanvoodi. Enne võrrivõidusõitu oli tavaliselt eelmisel öösel mootor kokku laotud ja siis sai mõnikord paar tunnikest und isegi seal tehtud.
Kahjuks külastasid mõned kuud tagasi minu garaa¸i murdvargad ja vedasid sealt palju väärtuslikke tööriistu minema.

Teine koht, kus rattaid teen - Prangli saare pritsukuur, kuna olen seal vabatahtlik pritsumees. Olemas on kõik mida hing ihaldab - kompressor, keevitus, tööriistad, isegi kummipink.
karpaadid
Tavakasutaja
Posts: 50
Joined: 25. Dec 2007 01:00
Location: Jõgevamaa/Tartu

Unread post by karpaadid »

Linnas üks koperatiivgaraa¸, kus ruumi vähe ja kola täis. Samas kui otsida, leidub seal piisavalt tööriistu, et vanem auto kokku laduda, mida seal ka tehtud on. See garaa¸ täidab vähemalt hetkel ainult mootorrataste hoiustamise ülesannet- nokitsemiseks seal liiga ebamugav. Pärast seda kui masinaid paljuks läks, sai soetatud uus garaa¸iboks, millel on betoonpõrand jne. Kuna uute garaa¸i vanu tööriistu üksiti vedada ei tahtnud, sai see ka varustatud kõikvõimalike võtmekomplektide riiulitega, kompressoriga, keevitusega jms- lõpuks jäi ikka tööruum väikeseks. Maakodus on minu "garaa¸" õige tagasihoidlik- vana tühjaksveetud ait, milles sees vaid vana kirjutuslaud, mis sai kaetud vaskplekiga, mõned riiulid, tööriistad piirduvad nõukaaegsete lehtvõtmetega- suurema remonditöö jaoks olen tavaliselt võtmed linnast kaasa võtnud- töö ebakvaliteetsete vahenditega kipub polte jms. lõhkuma.
MopiTauri
Tavakasutaja
Posts: 94
Joined: 27. Dec 2008 01:00
Location: Tallinn/Nõmme
Contact:

Unread post by MopiTauri »

Endal ikka suhteliselt suur garaa¸ mahub lõdvalt 3 autot ära ja mootorrattad ka. Üks pool on siis ehitamiseks nokitsemiseks ja teine pool värvimiseks plaan veel keskele panna suur kile et ei peaks autot ja mootorrattaid kinni katma. Masinad mis on Lada 2106 valge export väga heas korras 2 korda värvitud siis Jawa 350 punane 1991a ja roheline I¸ 56 mini hall ja delta punane
mesamees
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 12. Oct 2006 00:00
Location: Türi , Järvamaa
Contact:

Unread post by mesamees »

Minu kasutada on kunagine viljaait,kust sai salved välja lõhkuda ja nüüd on ruumi nii,et tapab,tööriistu on piisavalt,keevitus ja kompressor sai kah hiljuti ise valmis ehitatud.Kui korraliku põranda valmis saan tehtud,siis toon ka tõstuki sisse+korraliku töölaua.Hetkel mahutab mu ruum ühe võrri,DKW SB200 ja minu värskeim armuke Volga Gaz 24,mis hetkel on täiesti laiali võetud ja ootab värvimist.
tauri32
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 01. Jan 2009 01:00
Location: Söörömöö
Contact:

Unread post by tauri32 »

Oma tubajan, ning maja kõige tagumine ruum. mis on 4mx6m, seal on delta poolik :P ja mõõblit kus on delta jupid mida olen penas pesnud :) Kõik on puhas ja valge :P mitte üksgi jupp ei ole liiga õline ega ka liiga kuiv vaid õlilapi vahel ilusti ;) Praktiliselt täiesti vila käimar, vänt, mootoripooled jne seisavad seal :P
Toas on kaks mootorit(v-501) mis on uusi juppe täis ;) ja jällegi täiesti puhtad... Atsetooniga tegin :P
Www.Tauri32.pri.ee
ATM SM50 (72ccm)
User avatar
vorrimen
Tavakasutaja
Posts: 277
Joined: 29. Dec 2007 01:00
Location: võrumaa

Unread post by vorrimen »

mul on kaks küttega garaazi ,kuid masinaid putidan ühes garaasis kuhu on sisse korraga aetud veoauto zil , mtz-82 ja ziguli.kuidtalvel ei saa eriti garaasi võrre ajada sest siis on seal autod ees,siis pean leppima ruumiga kus on saekaater.on veel suur traktorikuur on talvel sees kombain,kaks bellarussi,üks t-25 ja heina press. kuid traktori kuuris ei saa eriti talvel midagi teha. olemas on kompressor värvipüstol keevitus käiad puurid võtmed kõiksugused võimalused
User avatar
gyll123
Tavakasutaja
Posts: 11
Joined: 03. Apr 2009 00:00

Unread post by gyll123 »

kahjuks oma enda garaazi veel
:cry: masina peab ikka ilma eest peitu viima ja selleks kohaks on mul ajutiselt heinaküün
:D :D enne izi sisselükkamist lasen jahtuda pool tundi ja võtan ka aku maha igaks juhuks :twisted: :twisted:
ToTuRauno
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 27. Mar 2009 01:00
Location: VõrumaaMõnisteTursa .
Contact:

Unread post by ToTuRauno »

õnneks on enda garaa¸ (rohkem kuuri moodi )
võtmeid on nii palju kui tarvis läheb . ja igast kola veel .
DirtNasty
Tavakasutaja
Posts: 103
Joined: 19. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by DirtNasty »

Mul garaas, peale minu ei kasuta seda keege ja tööriistu ka ohtralt.
Ainuke jama ,et vool võeti välja, kuna keege kõrvalolevas garaasis ei maksnud enda voolu arvet ära :evil:
-sierra-
Posts: 4
Joined: 16. Mar 2009 01:00
Location: suure-jaani, üks kodu on ka kolga-jaanis
Contact:

Unread post by -sierra- »

mina putitan oma võrri kuuri moodi kohas. Olemas on keevitus, käi, kruustangid, võtmed jne
kennet17
Posts: 1
Joined: 20. Aug 2009 00:00

Unread post by kennet17 »

Minu , tsikkel seisab keldri ja garaa¸i vahelises ruumis kindlalt ja turvaliselt .
tsikliks siis , kawasaki kx85
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

...
Last edited by extinction on 08. Feb 2012 16:48, edited 1 time in total.
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
Post Reply