jawa elekter LUKKU

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
NuZajets
Tavakasutaja
Posts: 13
Joined: 08. Mar 2009 01:00

jawa elekter LUKKU

Unread post by NuZajets »

Selline küsimus et kas jawal 634 350cc käib aku teistpidi peale et pluss raami...ega ma olen ise algaja aga ma olen kuulnud seda vähemalt äki keegi oskab öelda seda
Last edited by NuZajets on 04. Aug 2010 21:32, edited 1 time in total.
MikuMike
Tavakasutaja
Posts: 17
Joined: 03. Aug 2010 00:00
Contact:

Re: jawa elekter

Unread post by MikuMike »

NuZajets wrote:Selline küsimus et kas jawal 634 350cc käib aku teistpidi peale et pluss raami...ega ma olen ise algaja aga ma olen kuulnud seda vähemalt äki keegi oskab öelda seda
MMMMMM MA EI USU MA ARVAN ET MIINUS ON IKKA RAAM :p
NuZajets
Tavakasutaja
Posts: 13
Joined: 08. Mar 2009 01:00

Unread post by NuZajets »

ma arvan ise ka seda aga ma proovisin seda pidi et mass raamis siis oli laadimine nii paigast ära et siis ta natukene aega töötas ja siis jäi vakka ja enam käima ei läinud aga kui ma proovisin teistpidi siis oli laadimine 11,7 - 13,10 v nii et ma ka ei tea seda asja
simsu
Tavakasutaja
Posts: 38
Joined: 13. Dec 2008 01:00

Unread post by simsu »

Kui aku lastakse täiesti tühjaks, siis võib aku muuta polaarsust. Vb probleem selles?
kingston
Tavakasutaja
Posts: 17
Joined: 13. Dec 2009 01:00
Contact:

Unread post by kingston »

mass(-) on ikka raamis.sul 6V süsteem...vaata et läbi ei kärsatand omal süütepoole ja asju.
kingston
Tavakasutaja
Posts: 17
Joined: 13. Dec 2009 01:00
Contact:

Unread post by kingston »

634 elekter üks paras pask niipalju kui enda masinaga probleeme oli ja ka teistelt seda kuulnud...ma lõin käega selle laadimisprobleemidele ja muretsesin elektronsüüte peale....lõppkokkuvõttes kui neid originaaljuppe välja vahetama hakata kõiki uute vastu sis tuleb odavam isegi see elektronsüüde peale osta.
NuZajets
Tavakasutaja
Posts: 13
Joined: 08. Mar 2009 01:00

Unread post by NuZajets »

ei ole läbi kärsanud midagi aga jah mul 12v süsteem mure on leitud ka aku on nii kutu sellepärast see laadimine jamaski uus aku peal ja mure murtud




TEEMA LUKKU
Locked