s6area Isetehtus aretus 94cc

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
s6area
Posts: 6
Joined: 16. Sep 2010 00:00

s6area Isetehtus aretus 94cc

Unread post by s6area »

Sai ehitatud siis tõukerattast masin. Mootoriks on Druzba.
Mootoril on vahetatud välja kõik, kuluvosad alates simmeritest lõpetades silindriga.
Masin jookseb tippu kuskil 70 Kevin95-e NRG spido järgi, vb veits peale, aga ei julge proovida väga :lol: .
Mootorit on samuti veits järele aidatud, pandud poceti sumps, ise tehtud uus süütemäng ja rollerikarpa 17,5 mm.
Sumpsile tegin ise silenceri roosetvabast, endale selle välimus meeldib, hääled ka normaalsed, otsa toru ei tahtnudki panna kuna nii oli välimus juba suht timm.
Pentsu võtab ikka selle karpaga üllatavalt vähe :o .
Paagitäiega saab päevosta kärutada :P
Pildid:
Esialgu
Sai suuremad rattad pandud
Image
Rolleriesihark koos esirattaga
Image
Image
Reed Valve
Image
Image
Image
Nüüd sai neti kaudu ostetud ural2 mootor, müüja paneb selle homme posti :P Muidu Masinal pandud juba nüüdseks ka tuled. Druzba mootoril teen kunagi talvel reedvalvesüsteemi otse ploki külge, praegu oli liiga vähe kasu sellest :wink:
s6area
Posts: 6
Joined: 16. Sep 2010 00:00

Unread post by s6area »

Vaadake täpsemat ehituskäiku, kui kedagi huvitab: http://www.rolleriklubi.net/viewtopic.p ... 70&start=0
User avatar
-mustadpapud
Tavakasutaja
Posts: 136
Joined: 30. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by -mustadpapud »

sellise asjaga kabelis ei karda lõpetada ? :D
Sõna ''business'' tähendab aint vaid ühte suurt huiamist .
Mattu
Tavakasutaja
Posts: 336
Joined: 19. Mar 2008 01:00
Location: Tallinn.
Contact:

Unread post by Mattu »

Tahtsin ka just lisada, et kas on eluisu otsas... või siis on meeletu soov midagi ise kokku ehitada.. Kes teab, nii võib tulevikus veel asjagi äkki saada - kui just ennem pahasti ei lähe.
Sõidan nagu suudan.
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Väga kõva aretus, mina soovin ainult edu ja kiidan takka! :D Nalja peab ju saama.
minimo
Tavakasutaja
Posts: 459
Joined: 21. Jun 2008 00:00
Contact:

Unread post by minimo »

Võiksid veel tagaotsale ka amordid teha. Nt delta oma ja taha ka rolleri ratas :P siis oleks norm.
IcePilot
Tavakasutaja
Posts: 74
Joined: 14. Mar 2010 01:00
Location: Viljandimaa
Contact:

Unread post by IcePilot »

extinction wrote:Väga kõva aretus, mina soovin ainult edu ja kiidan takka! :D Nalja peab ju saama.
Ega jah, vägev aparaat see :D
s6area
Posts: 6
Joined: 16. Sep 2010 00:00

Unread post by s6area »

Hetkeks juba ural-2 mootor peal. Tulevikus on plaan teha tagakiige koos tagaamortidega ja taha rolleriratas. :wink:
User avatar
-mustadpapud
Tavakasutaja
Posts: 136
Joined: 30. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by -mustadpapud »

pilte ka uusi tuleb , areta mingi gondliring ka peale siis vabsje hea ,
kuidas diskomehed suhtuvad sinusse kui sa sellega ringi lased ?:D
Sõna ''business'' tähendab aint vaid ühte suurt huiamist .
s6area
Posts: 6
Joined: 16. Sep 2010 00:00

Unread post by s6area »

-mustadpapud wrote:pilte ka uusi tuleb , areta mingi gondliring ka peale siis vabsje hea ,
kuidas diskomehed suhtuvad sinusse kui sa sellega ringi lased ?:D
pole veel probleeme olunud :D kuigi ma olen sellega juba mitu korda 10km kaugusel koolis käinud :lol: . Ega mul õnneks on tuled peal ja enne druzba mootori sumps oli küllalt vaikne ka :P
s6area
Posts: 6
Joined: 16. Sep 2010 00:00

Unread post by s6area »

Sai eile naljatatud sellega, kaua see nali ei kestnud, niikaua kui olin üle ära tõmmanud. Istudes oli loll see ka et ei saand jalgu alla, kuna jalad jäid paagi taha kinni , siis sai selili lennatud päris hea hooga. Tänu nii aeglasele ülekandele on tõmme päris norm(eriti külmalt). Tippkiirus kuskil 70km/h tänu sellele et see jookseb tänu timmis karpale ikka mõnusalt peeneks.
Post Reply