K: jupiter-2 põletab syytepoolesid läbi ???

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
BlackDevil18
Tavakasutaja
Posts: 113
Joined: 17. Mar 2008 01:00
Location: paldiski Rae tn
Contact:

K: jupiter-2 põletab syytepoolesid läbi ???

Unread post by BlackDevil18 »

Tere .

Mul selline mure,et jupiter -2 mootori vasakpoolne pütt põletab süütepoolesid läbi...sõitsin ringi ja pütt kadus tagant ära...proovisin vahetada küünalt,kondekat,jakontakti, ei midagi ..lõpuks vahetasin süütepoole ära,ja sain tööle vasaku püti,olen nüüd peale süütepoole vahetust sõitnud 50km-it ja jälle sama jama,et siis küsimus-mis sööb neid süütepoolesid,kas kontakt või kondensaator?????

tänud.
BlackDevil18
Tavakasutaja
Posts: 113
Joined: 17. Mar 2008 01:00
Location: paldiski Rae tn
Contact:

Unread post by BlackDevil18 »

Väike täpsustus veel et,vahetasin proovi mõttes ka vasaku poole piibujuhtme koos piibuga parempoolse vastu,aga ei ikka midagi...
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2219
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Ega sa juhuslikult mingisugust eriküünalt ei kasuta? (Kus on sagedusfilter sees, see pidi põhjustama poole läbipõlemise)

Samuti võib kuskil kõrgepinge ahelas midagi lühisesse minna. (küünal, juhe..)

Millest sa võtad, et läbi põlenud? Mõõtsid mähise takistusi?
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
BlackDevil18
Tavakasutaja
Posts: 113
Joined: 17. Mar 2008 01:00
Location: paldiski Rae tn
Contact:

Unread post by BlackDevil18 »

küünal on a-11...piibujuhtmena kasutasin auto silikoon juhtmeid.proovisin ka vene vaskjuhtmeid....polnud kasu midagi...süütepooltena on mul jawa 6v...ja süsteem ka 6v.
VB.on süütepoolid ise vanad ja päevi näinud,et vastu ei pea.
kas kondekas ei mõjuta süütepoole elu-iga kui ta näiteks läbi taob..muidu kondekad on tutikad,aga kontaktid suht vanad ,aga korralikud.

takistusi mul polnud mõõta millegiga,kuna tester on mõtetu crap..
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 725
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Unread post by roosakummik »

Probleem ongi selles, et kasutad Jawa süütepoole- vaheta iz- i originaalide vastu välja, kui siis ka läbi põletab- tuleb viga mujalt otsima hakata.
User avatar
ats97
Tavakasutaja
Posts: 81
Joined: 29. Nov 2005 01:00

Unread post by ats97 »

roosakummik wrote:Probleem ongi selles, et kasutad Jawa süütepoole- vaheta iz- i originaalide vastu välja, kui siis ka läbi põletab- tuleb viga mujalt otsima hakata.
Aga räägi, mis Jawa süütepoolidel viga on? Milles erineb Jawa 6V süütepool IZi ´6V omast (peale välimuse)?
BlackDevil18
Tavakasutaja
Posts: 113
Joined: 17. Mar 2008 01:00
Location: paldiski Rae tn
Contact:

Unread post by BlackDevil18 »

ats97 wrote:
roosakummik wrote:Probleem ongi selles, et kasutad Jawa süütepoole- vaheta iz- i originaalide vastu välja, kui siis ka läbi põletab- tuleb viga mujalt otsima hakata.
Aga räägi, mis Jawa süütepoolidel viga on? Milles erineb Jawa 6V süütepool IZi ´6V omast (peale välimuse)?
sama küsimus tekkis ka mul:D et 6v on ju mõlemad ja põhimõte kah sama...
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 725
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Unread post by roosakummik »

Poisid ma ajasin natuke sassi, jawa süütepoolile ei tohi panna vene piipu, kuna seal on summutustakistiks söepulk, mis kärsatab jawa süütebooli läbi. Palu biiblis oli nii kirjas.
Kui sinu auto piibu puhul on sama siis ongi põhjus selles. Proovi siis lihtsalt traati otse kerida küünla keerme külge.
BlackDevil18
Tavakasutaja
Posts: 113
Joined: 17. Mar 2008 01:00
Location: paldiski Rae tn
Contact:

Unread post by BlackDevil18 »

roosakummik wrote:Poisid ma ajasin natuke sassi, jawa süütepoolile ei tohi panna vene piipu, kuna seal on summutustakistiks söepulk, mis kärsatab jawa süütebooli läbi. Palu biiblis oli nii kirjas.
Kui sinu auto piibu puhul on sama siis ongi põhjus selles. Proovi siis lihtsalt traati otse kerida küünla keerme külge.
siis on selge pilt,eks ma panen siis omale jawa piibud peale,mul ennem oligi jawa süütepool ja vene piibud...eile panin oma viimase reserv jawa süütepoole peale ja teisest vändalöögist mõlemad pütid töötasid...kui aega saan siis viskan piibud ümber jawa omade vastu :D

Suured tänud, et aitasite probleemis lahendust leida :D
Post Reply