SOS-i uus tähendus :)

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad
Sapi-Vana
Tavakasutaja
Posts: 368
Joined: 07. Jul 2010 00:00
Location: Tõrva, Helme
Contact:

SOS-i uus tähendus :)

Unread post by Sapi-Vana »

Täna sain niikaugele, et panin sm. Disketilt saadud mootori esimest korda projektiratta "aiste vahele", ühendasin kõik trossid ära, tekitasin ajutise toite ja proovisin mootorit käima tõmmata. Käimatõmbamiseks oli mul kasutada umbes 30 cm pikk rattaketi jupp, mille kerisin veohammasratta ümber ja siis - hujakk! - tõmbasin.

Alguses ei juhtunud kohe mitte midagi paljulubavat. Ka isegi mitte vähelubavat. Hakkasin iseennast kiruma, et olin neti teel omale jälle kord ühe pasa kaela saanud. Siis panin tähele, et hammasrattal on üks hammas ka katki. Oi seda tvajumatti, mis keldrit täitis.

Siis tuli meelde, et mul peaks selline hammakas omal ka olema. Otsitud-leitud ja peagi hakkasin saevõtmega mutrit maha keerama. Ei taht tulla. Veel paar tvajumatti ja üks naahui ka otsa. Panin siis võtme uuesti otsa ja virutasin rusikaga. Mootor kärgatas käima, võti lendas kaares kartulite otsa ja ma ise - omal nägu laia naeru täis - rabasin ruttu gaasirutska ja keerasin selle lõppu välja. Kelder täitus ühtlaselt heitgaasidega ja ma äkki tabasin end mõttelt, et sellel SOS-il võib olla ka muu tähendus.

Nimelt - SMELL OF SUCCESS. See on siis see hetk, kus projekti eluvaim on lõpuks ometi välja löönud, kus motorist on täielikult tossu sees, hingab seda õndsalt sisse ja ON selline hetk. Selline hetk, milles on visiooni, vingaali, pauerit ja õnnist rahulolu. Eelkõige rahuolu.

Diskett - aitüma hüva mootori eest!
anti_biootikum
Tavakasutaja
Posts: 55
Joined: 06. Jun 2007 00:00

Unread post by anti_biootikum »

Tänud jagamast!

Hea lugu väga hästi ülestähendatud. Kooslus tänase kevadise ilmaga tegi tuju tõesti heaks.
Post Reply