Sooviks abi elektrisüsteemi juures

Üldine mototeemaline arutelu
mopeedimees
Posts: 4
Joined: 11. Nov 2008 01:00
Location: rõuge
Contact:

Sooviks abi elektrisüsteemi juures

Unread post by mopeedimees »

Probleem siis Kawasaki Ar 125, aastaks on 1983. Asi selline et ei saa sädet. Olen prooinud igat pidi aga ikkagi ei midagi. Juhe mis peab minema süütepooli taha, sinna vool jõuab kui vänta lüüa aga nii kui ühendan ära süütepooli taha oleks nagu lühis kuskil, vool kaob ära. Siis proovisin nii, et võtsin süütepooli massist ära ja siis oli vool olemas juhtmes ka koguaeg, isegi siis kui oli ühendatud süütepooli taha aga sädet ikkagi ei tulnud. Siis vaatasine et vool kuidagi väike aga kuidagi suuremaks ka ei saanud, mõtlesin et äkki peab midagi veel kuhugi minema, aga pistikute puudus tuleks seljuhul. Loodan et kellelgi olnud kunagi selline masin ja teab rääkida mis seal elektrisüsteemis on ja mis kuidas olema peab. Endal igatahes mõistus täiesti otsas.
Ette tänades! :)
t6niz
Tavakasutaja
Posts: 166
Joined: 02. Oct 2007 00:00
Contact:

Unread post by t6niz »

kindlasti aitab tehasemanual
Võidusõidu sääreka ehitamine in progres.
Nüüd ka võidusõidu mopeed
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Kas said sellele tehase tükid külge või proovid seda aretust, millest rääkisin?
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
aits1
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 31. Jul 2008 00:00
Location: rõuge
Contact:

Unread post by aits1 »

extinction wrote:Kas said sellele tehase tükid külge või proovid seda aretust, millest rääkisin?
Külge läksid minuteada originaal jupid.
vaesemehe atv- Muravei 200ccm(püss)
mopeedimees
Posts: 4
Joined: 11. Nov 2008 01:00
Location: rõuge
Contact:

Unread post by mopeedimees »

To T6niz: Tehase manualiga on see häda et seda ei leia, netist igatahes tõmmata ei saa, ebays oli aga sealt küll tellima ei hakka

To extinction: Proovisin ka tolle aretusega aga ei saanud ka sellega vb oli mul mingi **** kommuntaator vms aga jh sädet ei saanud. Ja nüüd vaevan pead tehase tükkide juures aga üks küsimus sulle, milline on tal tehase cdi? ja mitu juhet sinna läheb? mul üks üleliigne pistik on aga sinna lähvad ültse teised juhtmed mis peaks ja ka ainult kolm niiet selle ma välistaks ära et see süüte süsteeme alla käib. Rohkem seal seal pistikuid pole ja aru mai saa et kuhu peaks siis minema see cdi.
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Siin foorumis peaks kasutajal Maidor olema Haynes'i manual sellele tsiklile, võid küsida kas ta saab sulle el. skeemi üles pildistada või sisse skännida ja saata. Seal on palju muud "tasub teada" informatsiooni ka, parim oleks kui endale ka sellise raamatu hangid.
Näiteks on seal antud takistused süütevärgi tükkide töökorra kontrollimiseks testriga, millest sul ilmselt oleks ka abi.

Ma ei oska sellel teemal väga palju ise kaasa rääkida, kuna oma AR-iga sõitmise aja jooksul ei ole ma teinud mitte kordagi ühtegi vähegi põhjalikumat remonditööd.
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
mopeedimees
Posts: 4
Joined: 11. Nov 2008 01:00
Location: rõuge
Contact:

Unread post by mopeedimees »

okei, uurin asja siis tema käest. :)
Post Reply