Probleem "Mini" rehvi veljelt maha saamisega.

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
Kauri
Tavakasutaja
Posts: 123
Joined: 21. Aug 2009 00:00

Probleem "Mini" rehvi veljelt maha saamisega.

Unread post by Kauri »

Tere!
Paljudel siinsetel foorumi kasutajatel on olnud kindlasti mõni 10 tollise rehvi mõõdu ja plekkvelgedega masin ja usun, et ollaks kokku puutunud ka sama probleemiga. Nimelt siis on häda selles, et kuna niiskus pidevalt rehvi ja velje vahele koguneb on rehv velje külge kinni roostetanud vaja oleks aga rehv velje küljes lahti saada (ilma rehvi ja velge lõhkumata). On kellegil kavalat nippi? Toorest jõudu olen proovinud, kuid see ei aidanud.
irukas
Tavakasutaja
Posts: 184
Joined: 03. Sep 2009 00:00
Location: tallinn,iru

Unread post by irukas »

Ise olen saanud kõik rehvid niimoodi lahti, isegi väga roostes.Et paned rehvi hästi velje äärest kruustangide vahele ja surud kokku,siis surub rehvi veljest eemale ning laia sõrgkangiga tõmbad velje kummilt maha.Niimoodi on suht raske seletada.peaks millalgi mingi pildiseeria tegema.siiamaani pole mitte ühegi velje ega rehviga midagi juhtunud.
mellpoiss
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 12. Jul 2007 00:00

Unread post by mellpoiss »

Autorehve olen vinklijupi ja kuvaldaga maha tagunud.
Aga miks peaks ühte läbiroostetanud "mini" velge ja kivistunud rehvi üksteisest eraldama, jääb mulle mõistatuseks. Kui kuusakoski jaoks, siis pole ju tähtsust velje kujul, pista kasvõi põlema.
Võta järgmine, neid rattaid ju pidevalt pakkumisel.
tom
Tavakasutaja
Posts: 126
Joined: 05. May 2009 00:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by tom »

Mini velg käib ju poltidega kokku, poldid lahti ja velg pooleks - lihtne ju.
Kauri
Tavakasutaja
Posts: 123
Joined: 21. Aug 2009 00:00

Unread post by Kauri »

irukas wrote:Ise olen saanud kõik rehvid niimoodi lahti, isegi väga roostes.Et paned rehvi hästi velje äärest kruustangide vahele ja surud kokku,siis surub rehvi veljest eemale ning laia sõrgkangiga tõmbad velje kummilt maha.Niimoodi on suht raske seletada.peaks millalgi mingi pildiseeria tegema.siiamaani pole mitte ühegi velje ega rehviga midagi juhtunud.
Kasutasin Teie poolt pakutud lahendust. Toimis hästi.
Post Reply