Kart IZ Planeta 5

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
MAZ
Tavakasutaja
Posts: 137
Joined: 22. Oct 2006 00:00
Location: Elva
Contact:

Unread post by MAZ »

Jaa see esimen sõit võibgi selline tulla, siin pole midagi naljakat ega imelikku.
Ma tean omadest kogemustest nii palju,(Murovei mootoriga kart),et põhiliselt sai sõidetud 1-2 käiguga 3 käiguga hakkasid lihtsalt rattad ringi käima midagi kiirust küll juurde ei andnud,4 käik praktiliselt sama mis 3 käik.
Insert
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 17. Dec 2008 01:00

UUED PILDID

Unread post by Insert »

Kuna eelmise konstruktsiooni küljest murdus sõiduajal bensiinipaak ära sai ehitatud talle korralikum alus. Mille all on leidnud koha ka süütepool ja relee.

Image
Image
Image
Image
Last edited by Insert on 23. Jan 2009 00:47, edited 4 times in total.
Oconner12
Tavakasutaja
Posts: 70
Joined: 15. Aug 2006 00:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by Oconner12 »

Hihi-- veits lumine või mis :)
Tatru Tamme Gümnaasium !!!

Oman Karti Minsk (Forsseeritud) , võistlus kart tuldud eesti meistriks aastal 1995 (Rain Kala, minu poolvend) Klassis KADETT senior

honda xr-l 125
erkoolen
Tavakasutaja
Posts: 34
Joined: 16. Oct 2008 00:00
Location: võru
Contact:

Unread post by erkoolen »

ega sa videod ei saa teha kuidas selline masin talvel ringi laseb? suht korralik masin tundub olema. mis plaanid välimusega teha veel?
Insert
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 17. Dec 2008 01:00

Unread post by Insert »

erkoolen wrote:ega sa videod ei saa teha kuidas selline masin talvel ringi laseb? suht korralik masin tundub olema. mis plaanid välimusega teha veel?
Välimus... Kui kõik kunagi valmis siis värv selga. Lumes on natuke abitu aga 2 käiguga väga hea minek...
Video saab ikka kunagi...
User avatar
Kert
Tavakasutaja
Posts: 26
Joined: 02. Apr 2008 00:00
Location: Läänemaa

Unread post by Kert »

väga kena :D ja videot võiksid teha siis näeks ka ikka :) aga jahh väga normaalne näib olevat
aga vot mina sõidan stellaga
MAZ
Tavakasutaja
Posts: 137
Joined: 22. Oct 2006 00:00
Location: Elva
Contact:

Unread post by MAZ »

Kert wrote:väga kena :D ja videot võiksid teha siis näeks ka ikka :) aga jahh väga normaalne näib olevat
Video oleks väga ajsalik ja tere tulnud materjal 8 )
Insert
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 17. Dec 2008 01:00

Unread post by Insert »

Tere...tere...
Pole päris kaua kirjutanud midagi... ega tehtud ka pole... sumps välja vahetatud vaiksema vastu. Jäärajal käidud kus kadus II käik, pole seda tahtmist veel olnud,et lahti kiskuda... kyll jõuab...
Tegelikult on projekt end ammendanud... sõita on hea, teel püsib hästi oma pika kere kohta... ainult kõrgem võiks olla...

Kas kellegil küsimusi...
User avatar
Kert
Tavakasutaja
Posts: 26
Joined: 02. Apr 2008 00:00
Location: Läänemaa

Unread post by Kert »

mul on üks.






Millal siis video tuleb? :D :D :?:
aga vot mina sõidan stellaga
Insert
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 17. Dec 2008 01:00

MYYA

Unread post by Insert »

Kui kellegil huvi siis võib hinda ehitada!

Seisnud viimasest foorumi külastusest alates! Eile sai tööe pandud... 3pauk ja töötas! kruusa peal oli päris lõbus :P
Insert
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 17. Dec 2008 01:00

Unread post by Insert »

Aega Palju mööda läinud. Pole toda masinat peale juuni 2009 tööle pannud. Seisab nukralt nurgas. :roll:
Post Reply