mis arvate sellisest masinast X-motos 250 '09

Uuemate rataste remont, rikked, hooldus
Marko512
Tavakasutaja
Posts: 46
Joined: 03. Aug 2008 00:00
Location: Jõgeva

mis arvate sellisest masinast X-motos 250 '09

Unread post by Marko512 »

http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... =title.ASC

et siis nagu mis keegi kuulnud selle kohta....
User avatar
Kert
Tavakasutaja
Posts: 26
Joined: 02. Apr 2008 00:00
Location: Läänemaa

Unread post by Kert »

mine kuskile krossika foorumitesse seal teavad kindlasti paremini
aga vot mina sõidan stellaga
DirtNasty
Tavakasutaja
Posts: 103
Joined: 19. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by DirtNasty »

www.pitbike.ee seal esimene masin xmotos 250cc aga se pole 2009 aasta oma nagu sul kirjas.
User avatar
vintizvint
Tavakasutaja
Posts: 151
Joined: 13. Feb 2008 01:00
Location: Soome> Riihimäki
Contact:

Unread post by vintizvint »

Täpsem info http://myygihunt.googlepages.com/dirtbikes
Sõidukit müüb eraisik.
Asukoht: Jõgevamaa, Eesti
Telefon 5038055

Helista küsi, uuri, milline on hooldus välp, kuidas varuosade/ kuluosade saadavus on, kui hästi edasi viib jne, Kui korraliku huvi näitad ülesse siis ei tohiks ostja ka proovisõidust keelduda.
Küsida võib alati ju : )
karpuss
Tavakasutaja
Posts: 48
Joined: 06. Jun 2005 00:00
Location: tartu
Contact:

Unread post by karpuss »

täiesti tavaline mõtetu hiinakas mis hakkab sul peale mõnda kuud sõitmist lagunema.
Kui krossikat tahad siis osta ikka masin mis on kvaliteetne ja mis kannatab ikka valu.
DirtNasty
Tavakasutaja
Posts: 103
Joined: 19. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by DirtNasty »

karpuss wrote:täiesti tavaline mõtetu hiinakas mis hakkab sul peale mõnda kuud sõitmist lagunema.
Kui krossikat tahad siis osta ikka masin mis on kvaliteetne ja mis kannatab ikka valu.
kusjuures sa eksid praegu rängalt!! :twisted: endal kogemusi pole siis ära tule hüppama!

Tuttaval on see ma¨in ja peab igati vastu ning tõmme on ülihea..
Peab igast hüppamised ja piinamised vastu nii ,et igati 5+ masin!
User avatar
margus014
Tavakasutaja
Posts: 41
Joined: 19. Feb 2006 01:00
Location: SAAREMAA
Contact:

Unread post by margus014 »

DirtNasty wrote:
karpuss wrote:täiesti tavaline mõtetu hiinakas mis hakkab sul peale mõnda kuud sõitmist lagunema.
Kui krossikat tahad siis osta ikka masin mis on kvaliteetne ja mis kannatab ikka valu.
kusjuures sa eksid praegu rängalt!! :twisted: endal kogemusi pole siis ära tule hüppama!

Tuttaval on see ma¨in ja peab igati vastu ning tõmme on ülihea..
Peab igast hüppamised ja piinamised vastu nii ,et igati 5+ masin!
Kuule dõrtinäss mina sirgelt oma jutuga per*e. Olen ise sellist masinat omanud ja uut hiinlast ei osta ma omale elusees! Ma arvan ,et sinu kirjeldatud hüpped on umbes 1m pikkused ja piinamise all mõtled vist ka kohapeal kerget gaasi andmist.... Kuna masin on üliodavalt ja järelkontrollita valmistatud siis ei ole seal ka mingit kvaliteeti. Ise jändasin selle masinaga natuke üle poole aasta ja meelde on jäänud ainult garaazis remontimine. Kukkumisi see masin andeks ei anna (siduri/piduriheeblid, käiguvahetushoob, pidurihoob, plastikud on lihtsalt nii sitast materjalist et kõks ja valmis). Samuti sai välja vahetatud kõik raami küljes olevad laagrid ja simmerlingid. No ok mootoril on tõesti jõudu, aga kuna algselt on see 200ccm mootor millele on külge poogitud 250ccm pea siis laguneb ka see (ei kannata seda koormust). Kokkuvõttes võtsin ma seda mootorit 3 korda täiseti pooleks ja 2 korda oli vaja silindris tegutseda. Uue omaniku käes laguneb masin samajõudsalt ja kui ta mulle jällegi helistab, et siit või sealt on mingi asi katki siis ma ohkan korraks ja seletan kuidas asja parandada (iga viimane polt ja mutter on nii pähe kulunud, et saan kasvõi telefoniteel mootori remondiga hakkama)
Räägin seda kõike sellepärast, et te näeksite, et ei ole mõtet omale sellist nuhlust osta.

Peace!
[url=http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391802]Müün LED-e (valgusdioodid)![/url]
DirtNasty
Tavakasutaja
Posts: 103
Joined: 19. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by DirtNasty »

Kindel ,et see oli Xmotos 250cc ?
Sest tal peab ilusti vastu..
Aga näiteks kui ma rollerit(hiinlne)ostsin siis müüja ütles kohe ,et
osad masinad on sellised mis lagunevad ja osad sellised mis peavad vastu ,et nagu tehase viga vms.

igaltahes ise vaataks ka ennem mõne kasutatud kawasaki,ktmi-i vms. poole KUI RAHA OLEKS.!

Võin näiteks tuua oma eelmise masina Ares 125cc (hiina krossikas) ja see pidas ilusti kõik kukkumised ja hüppamised vastu aga lõpus oli käigukast läbi ja sai maha müüdud.. aga se käigukast oli juba enne mind juba õrnalt peen.. oleneb masinast!
Ago
Tavakasutaja
Posts: 11
Joined: 08. Dec 2007 01:00
Contact:

Unread post by Ago »

Tere!

Endal oli ka kunagi plaanis samasugune tsikkel osta, kuid raha nappuse tõttu jäi ostmata.. aga kas see tsikkel on siis tõesti nii sitt?? Kas ka korraliku sissesõidu, regulaarsete hooldusetaga ja rahulikul sõitmisel tsikkel laguneb?
Kui ma eelmise aasta novembris sama eraisiku käes nende X-motos-te kohta küsisin, siis tal oli laos ainult 1-2 tsiklit..võib-olla on nüüd rohkem, kuid soovitan järgi küsida!
User avatar
Kert
Tavakasutaja
Posts: 26
Joined: 02. Apr 2008 00:00
Location: Läänemaa

Unread post by Kert »

ega need krossikad on kõik nii erinevad.
Mu sõber ostis endale 16 tuhande ees atm krossika (UUE) ja sõitis ka väga palju garantii vahet ja nüüd lõpuks paneb müüki
aga vot mina sõidan stellaga
User avatar
motocrossmen
Posts: 2
Joined: 09. Dec 2007 01:00

:D

Unread post by motocrossmen »

kui hooldad korralikult peab iga masin vastu aga kui sa tahad seda niisama metsas kärutamiseks ja offroadiks kui sa mõtled siis käib see küll.mul neid hiinakaid olnud küll igasuguseid.aga kui krossirajale satud siis parem mõtle ümber kui seal sõitma hakkad kuna ei kannata hüppamist eriti,sest raam on mingist odavast materjalist tehtud ja võib katki minna või hakkavad jupid lendama kahtelehte:D
kui rajajaoks mõtled osta mingi firmakas kui niisama offroadiks käib see küll:D
tauri32
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 01. Jan 2009 01:00
Location: Söörömöö
Contact:

Re: mis arvate sellisest masinast X-motos 250 '09

Unread post by tauri32 »

Marko512 wrote:http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... =title.ASC

et siis nagu mis keegi kuulnud selle kohta....
Tõesti nendel masinatel on hea minek(olen Margus014 endise m¨¨inaga sõitnud), ning hea omadus on hiinlastel see, et nenel on KURADIMA ODAVAD JUPID, :lol: aga jah mina ka mitte kohe ei soovita. Vaata parem mõni kasutatud KTM vms kui tahad gaasirutskat ikka keerata :wink:
Www.Tauri32.pri.ee
ATM SM50 (72ccm)
Kawasaki
Posts: 5
Joined: 05. Apr 2009 00:00
Contact:

Unread post by Kawasaki »

mul on 110 kawasaky ja lendab nagu püss ma ei tea nüüd see peaks sulle sobima küll no aga ise otsutad kas meeldib või ei .
sidur
Tavakasutaja
Posts: 94
Joined: 23. Nov 2008 01:00
Location: Jõgeva
Contact:

Unread post by sidur »

margus014 wrote:
DirtNasty wrote:
karpuss wrote:täiesti tavaline mõtetu hiinakas mis hakkab sul peale mõnda kuud sõitmist lagunema.
Kui krossikat tahad siis osta ikka masin mis on kvaliteetne ja mis kannatab ikka valu.
kusjuures sa eksid praegu rängalt!! :twisted: endal kogemusi pole siis ära tule hüppama!

Tuttaval on see ma¨in ja peab igati vastu ning tõmme on ülihea..
Peab igast hüppamised ja piinamised vastu nii ,et igati 5+ masin!
Kuule dõrtinäss mina sirgelt oma jutuga per*e. Olen ise sellist masinat omanud ja uut hiinlast ei osta ma omale elusees! Ma arvan ,et sinu kirjeldatud hüpped on umbes 1m pikkused ja piinamise all mõtled vist ka kohapeal kerget gaasi andmist.... Kuna masin on üliodavalt ja järelkontrollita valmistatud siis ei ole seal ka mingit kvaliteeti. Ise jändasin selle masinaga natuke üle poole aasta ja meelde on jäänud ainult garaazis remontimine. Kukkumisi see masin andeks ei anna (siduri/piduriheeblid, käiguvahetushoob, pidurihoob, plastikud on lihtsalt nii sitast materjalist et kõks ja valmis). Samuti sai välja vahetatud kõik raami küljes olevad laagrid ja simmerlingid. No ok mootoril on tõesti jõudu, aga kuna algselt on see 200ccm mootor millele on külge poogitud 250ccm pea siis laguneb ka see (ei kannata seda koormust). Kokkuvõttes võtsin ma seda mootorit 3 korda täiseti pooleks ja 2 korda oli vaja silindris tegutseda. Uue omaniku käes laguneb masin samajõudsalt ja kui ta mulle jällegi helistab, et siit või sealt on mingi asi katki siis ma ohkan korraks ja seletan kuidas asja parandada (iga viimane polt ja mutter on nii pähe kulunud, et saan kasvõi telefoniteel mootori remondiga hakkama)
Räägin seda kõike sellepärast, et te näeksite, et ei ole mõtet omale sellist nuhlust osta.

Peace!

Väga õige! Mul oli ka hiinakas ja ma oskaks ka isegi telefoni teel selle lahti lammutada. Tõmme tundub küll julm, aga proovi ikka õiget krossikat, nendega ei anna võrreldagi. Tean omast käest kuidas asi laguneb kätte ära. Kusjuures masin kannatab päris korralikult valu, aga mitte eriti kaua. Kui sa tahad, et sul oleks ilus lapsepõlv ja närvid korras oleks, siis ära osta hiinakat.
User avatar
-mustadpapud
Tavakasutaja
Posts: 136
Joined: 30. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by -mustadpapud »

miks te alati teete ''hiinakaid'' maha , mitte hooldades ta pelmeeniks vajubki ju
simsu
Tavakasutaja
Posts: 38
Joined: 13. Dec 2008 01:00

Unread post by simsu »

Õige, mul on hiina roller läbisõit on pea 20000km, paar korda on olnud vaja kuni 100.- remonti teha+kuluosad, masinaid tuleb lihtsalt hooldada ja siis nad ka püsivad.
sidur
Tavakasutaja
Posts: 94
Joined: 23. Nov 2008 01:00
Location: Jõgeva
Contact:

Unread post by sidur »

-mustadpapud wrote:miks te alati teete ''hiinakaid'' maha , mitte hooldades ta pelmeeniks vajubki ju
Hooldad või ei hoolda, aga pelmeeniks vajvad nad niivõinaa.
jaan2
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 22. Jan 2008 01:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by jaan2 »

Ei oska tõesti hiinakatele hinnangut anda kuid ise arvan kah samuti, et osad hiina masinad peavad kaua vastu, teised jällegi mitte (hooldades või mitte). Kõik oleneb millise otsa satud ning kuidas veab. Enda kohta leidubki üks näide nt: minu hiina roller hakkas jukerdama seal kuskil peale 1500 km ning jäi pikemalt kuuri vedelema 3500 km tagant(kõik õlivahetused ja asjad sai juhendi järgi tehtud), kuid sõbrad sõitsid oma rolleritega üle 8000 km jutti ainult kuluosasid vahetades(gaasitrossid, rihmad jne...) võibolla on tingitud sellest, et enda roller sõitis enamuse ajast kruusateed pidi : ) .
Jaff
minimo
Tavakasutaja
Posts: 459
Joined: 21. Jun 2008 00:00
Contact:

Unread post by minimo »

No rollerite kohapealt ühel sugulasel on Kymco agility,mitmeid aastaid vana ja läbisõit on nüüdseks ca 36k vahetatud on 20k pealt ainult kolb,rõngad,silinder.Hoolduses on ilusti käidud ka.Siiamaani kestab.
Endal on igivana hiina atv... Sain ta sugulase käest, kelle käes on ta tõesti ruuna saanud. Kukutud on sellega lugematu kord, aga mootor on siiamaani mõne starteriringiga käima läinud...ka jõudu on palju. Sugulane veel rääkis et see oli toodud kuskilt soomest avariilisena-oli ninaga vasta seina sõitnud, oli korda tehtud ja siiamaani sõidab 8O -raam on küll halvas olukorras :?
Väljalase 2002 ja on selline-
http://haagisekeskus.ee/atv-d.htm
sealt see 200cc-ne
Post Reply