Druzba

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
miinusviis
Posts: 2
Joined: 12. Jan 2009 01:00

Druzba

Unread post by miinusviis »

nii asi siis niimoodi et aretan druzba mootoriga mingi aparaadi välja kui isaga nõu pidasime siis paps ytles et druzbat ei saaa kasutada kuna see töötab 92-ga aga kas äkki on võimalus et druzba töötab ka 95-ga
svenson
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 19. Oct 2007 00:00
Location: pärnumaa
Contact:

Unread post by svenson »

Võrridele oli ka omalajal mõeldud palju väiksem bensiininumber,sellest hoolimata need sõidavad,niiet su isa pani asjaga natsa mööda.Väga edukalt töötab ka 95ga druspa : )
Õpetaja: "Niisiis leidsime, et x võrdub nulliga!"
Juku: "Nii palju vaeva sai täitsa ilmaasjata nähtud!"
DirtNasty
Tavakasutaja
Posts: 103
Joined: 19. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by DirtNasty »

õli tuleks lihtsalt bensu sisse segada..
karlerik110
Tavakasutaja
Posts: 182
Joined: 17. Jun 2005 00:00
Location: Abja-Paluoja
Contact:

Unread post by karlerik110 »

Isand DirtyNasty, Te olete Geenius! Siin teemas räägitakse kütuse oktaanarvust mitte õlidest :lol:
Abja Tehnikaringi koduleht: Www.abjatehnikaring.com
Sellelt lehelt leiate kõik, mis puudutab võrrivõidusõitu!
DirtNasty
Tavakasutaja
Posts: 103
Joined: 19. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by DirtNasty »

karlerik110 wrote:Isand DirtyNasty, Te olete Geenius! Siin teemas räägitakse kütuse oktaanarvust mitte õlidest :lol:
Ma tean ,et ma olen geenius :lol:

ma lihtsalt igaksjuhuks mainisin ,et õli tuleks bensu sisse segada ,et puhast 95 sisse ei kallaks ja pärast nutuse näoga siia ei tuleks ,et jooksis kokku vms.
raivoku
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 14. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by raivoku »

DirtNasty wrote:
karlerik110 wrote:Isand DirtyNasty, Te olete Geenius! Siin teemas räägitakse kütuse oktaanarvust mitte õlidest :lol:
Ma tean ,et ma olen geenius :lol:

ma lihtsalt igaksjuhuks mainisin ,et õli tuleks bensu sisse segada ,et puhast 95 sisse ei kallaks ja pärast nutuse näoga siia ei tuleks ,et jooksis kokku vms.
Kui inimene ei tee enam vahet 2t ja 4t vahel siis tuleks tal viimane kui 1 liiikur vms mis töötab kütuse abil käest KOHESELT ära võtta.

Teisalt drusba ei ole tehtud 92 oktaanarvuga bensu jaoks. Minuteada on ta isegi kütuse 62 või 66 jaoks tehtud;D Minu käes olev kõige vanem drusba on aastast 68. Millel oli veel vanatüüpi süütepool masinas ja karpa ja summuti ka teised.

Isiklikult vanemana võtaks ma kuigi poisil püksid maha ja teeks punased triibud, kuna ta üritab tapariista ehitada. Omaloomingud tsiklite ehituses peaksid olema suuremalt keelatud.

Liigelda sellega avaliku tee peal nagunii ei saa. Teisalt on ka ehitus 99,9999% suure küsimärgiga kuusakoski toodang. Sidurit sellel masinal nii või naa head ei ole. Tegemist on ikkagi metsatööriistaga. Mitte mingi tsikli mootoriks on ta täielikult ebapraktiline.

Kuna vähesed saavad sellest aru siis loodame, et surmapaugu järel vanematel on vähegi mõistust teisi lapsi sellest ära hoida. Kuigi tänapäeva peremudel on ema- isa ja koer või kass.;S
arts24h
Tavakasutaja
Posts: 16
Joined: 24. Sep 2006 00:00

Unread post by arts24h »

Samas kui tahtmist ja taipu võib proovida küll ehitamist :Dma ehitasin kah tsikli oma kätega valmis ja töötab küll http://motokuur.ee/modules.php?name=cop ... &album=403
User avatar
DELTA22
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 24. May 2004 00:00
Contact:

Unread post by DELTA22 »

arts24h wrote:Samas kui tahtmist ja taipu võib proovida küll ehitamist :Dma ehitasin kah tsikli oma kätega valmis ja töötab küll http://motokuur.ee/modules.php?name=cop ... &album=403
drusba juures ei aita mõistus ka.kui mõistust on,siis sellest eemale hoida.selle raisa käivitamine on juba paras jama.olen ühte käima tõmmanud.siiani näol väike arm.sinu iz arts24h on eesmärgiga ehitatud.aga drusba ehitamisel pole mingit eesmärki.edasi to ei liigu et krossi vms sõita,avaliku teepeal sa temaga liikuda ei tohi.
m.o.t.t.
[img]http://vzx.pri.ee/foorum/images/hirm_allkiri.png[/img][/url]
langmati
Tavakasutaja
Posts: 29
Joined: 04. Oct 2006 00:00

Unread post by langmati »

Tuleb osata käivitada, siis ei saa vastu lõugu starteriga. KUi druzba on timmis siis ta töötab väga hästi. Muidugi kaburaator on üks nõrk koht aga see pole ka mingi raskus sinna mopedi või millegi mu karpat peale panna
yrgpagan
Tavakasutaja
Posts: 18
Joined: 21. Feb 2009 01:00

Unread post by yrgpagan »

kõige motekam on mootor võrri raami vahele panna natukene lõikamist ja keevitamiist mootor istub ilusti raami vahele ise tegi ühe sellise masina jäi täitsa viisakas
User avatar
vorrimen
Tavakasutaja
Posts: 277
Joined: 29. Dec 2007 01:00
Location: võrumaa

Unread post by vorrimen »

tee veel nii ,et druzba jääb seisma lülitist muidu paned matsu (endal juhtus autoga et ei saanud pidama ja olin küllili)
User avatar
silver1994
Tavakasutaja
Posts: 40
Joined: 23. Dec 2008 01:00
Location: raplamaa,reonda

Unread post by silver1994 »

Teema juurde tagasi tulles et kui madalamale bensule tehtud masinat suuremale panna tuleks kompressooni suurendada ja kahetaktilisele tuleb niietnaa õli bensule lisada.Ma soovitaks seda õli natuke rohkem lisada kui kangema benaga sõita
andres1993
Posts: 1
Joined: 09. Oct 2007 00:00
Contact:

92

Unread post by andres1993 »

neet kes venemaal käivad nontel on 92pensiini
Post Reply