Sinu hooaja 2010 kokkuvõte.

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2217
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Sinu hooaja 2010 kokkuvõte.

Unread post by Nobody »

Õues ei lõõma enam päike ja pole sooja 25+ meil Eestis, kuid sõita kannatab ikka. Siiski, kuidas seekordne hooaeg eelkõige oma hobirattaga möödus? Mida järgmiseks aastaks plaanis?

Minu hooaeg jäi sõjaväe tõttu seekord lühikeseks, kuid siiski sai kevadtormil Husqvarnaga 500+ km sõidetud ning Iziga 454 km. Seekordse väiksema läbisõidu põhjuseks on hiljuti soetatud vana auto, millega sai tehtud enamus tarbesõite. Vana iz oli seekord tõesti ainult õhtune ajaviide.

Talve jooksul plaanin tekitada izile uue sadulakatte, värvida raam üle pulbriga, treida uued puksid linkidele, pidurihoovale, küljejalale. 8 )

Järgmine aasta sooviksin aktiivsemate motokuurlastega rohkem ka tsikliseljas kokku saada (lubatud grillid&saunad vajavad tegemist). Aga loomulikult Tallinna pool, vahest Tartus kannatab ka talveperioodil "konsultatsioone" läbi viia. :roll:

Kel julgust nägusi ja nimesi kokku viia, siis kaeb Facebooki:
http://www.facebook.com/#!/group.php?gi ... 585&ref=ts
Last edited by Nobody on 27. Sep 2010 15:24, edited 3 times in total.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
tofetome
Tavakasutaja
Posts: 210
Joined: 10. Aug 2009 00:00
Location: Saue - Sangaste
Contact:

Unread post by tofetome »

Minul isiklult oli väga meeleolukas suvi. Liikusin vene tehnikalt, lääne omale. Nimelt kaua armastatud Stella müüsin maha ja soetas vähe läänelikuma masina endale, et viivuks enne auto saamist vabalt liikuda. Häid viimaseid kilomeetreid!!


M
Kuda vääne nõnda tõmme. | Stella V-501M
User avatar
ishijupp
Moderaator
Posts: 123
Joined: 05. Oct 2005 00:00
Location: Harku

Unread post by ishijupp »

Suurusjärk 15000km kahe- ja kolmerattalisega, tänu supersuvele autoga kokku vast mõnisada km. Hetkel plaanid puuduvad, sest nii ida- kui lääne tehnika kestavad suurepäraselt ja kätt mootorisse pole vaja ajada ;) Siiski- enne järgmist kevadet peab dnepri piduritega midagi ette võtma, viletsad pidurid on muutunud praktiliselt olematuteks...
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 725
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Unread post by roosakummik »

~ 1500 km sai läbitud iz- ga- Mootor käis vahepeal laiali tasakaalustamatta väntvõlli pärast :(

Üks pikem sõit sai tehtud Vormsile- viimaseks sõiduks jääb oktoobrikuu viimane pühapäev tagadi laadale ja ühtlasi lõpetan siis ka motohooaja.
Siis kolin garaazi projektide kallale nokitsema : )

Loodan, et järgmine aasta toimub ka motokuuri kokkutulek, siis näeks ka motokuurlasi.

Seniks aga kõigile kaunist ja turvalist sügist.
jaan6
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 24. Jun 2007 00:00

tere

Unread post by jaan6 »

Läbitud kilomeetreid ei tulnudki mul esmakordselt, peab vist mainima, et polegi vist enam tsiklimees, kuigi tsikliotsingud käisid terve suve, ei jõudnud ikkagi seda õiget leida/osta.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1558
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Yamahaga 6000~km
Karpaadiga 200~km
jalgrattaga 1000~km

Lisaks sellele lisandus minu "olen sõitnud tsiklite" nimekirja Kawasaki Ninja 900 ja KTM 450 (marki ei tea täpsemalt kui, pisikeste tuledega krossiratas).

Hooaja loen kordaläinuks, kevadel saab õnneks tsikli õue ja kohe sõitma. Ei pea hakkama remontima, kuna vajalikud kuluosad on juba vahetatud.

Talvel plaanis mõned Izhi ja mopeedi mootorid remontida, et siis oleks suvel hea neid mõne raami vahele istutada.

Kena sügishooaja algust.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
User avatar
ishijupp
Moderaator
Posts: 123
Joined: 05. Oct 2005 00:00
Location: Harku

Unread post by ishijupp »

Vaheküsimusena- kas keegi hooaja lõpetamisel käis? Nägin kokku 5-6 sotsmaade tsiklit, mis on ilmselgelt vähe... Lihtsalt tuleviku jaoks- ei maksa karta, et ei jõua tempot pidada- seekordne paraad oli enamuses linnas ja kiirus nii mõõdukas, et kui oleks teadnud, siis oleks BMW asemel hoopis dneprit tuulutanud.
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Kokku sõidetud tee peal umbes 3500 km eri mootorratastel ja kilometraazi lisandub veel, st minu hooaeg ei lõppe ennem kui kohe kuidagi enam ei saa.
Pluss omajagu ringe erinevate krossimootorratastega, nimelt ma arvan et ma nüüd natukene oskan juba. :lol: Muidugi üritan veel võimalikult palju rajal käia.
Sõidetud sai ka mälu järgi seitsmel võrrivõidusõidul.

Paari Motokuuri lugejaga on ka vahepeal tuttavaks saadud.

Ainus tsikliüritus, kus käidud sai, oli RG Saunamöll.
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Väga produktiivne aasta polnud jällegi.
Dnepr istub ikka maja taga ja ootab.
Transalpiga sai vist 3-4 tuhat sõidetud...tsipa veel aega kuni kindlustus läbi saab. See aasta 75-80% sellest kõik metsas,mudas,kruusal sõidetud/müratud :twisted:
Ehk järgmine aasta läheb paremini.
Loodan, et Nobody ei pahanda aga kas kellelgi ka järgnevaks hooajaks miskeid suuremaid plaane(loe: reise) plaanis juba? :)
User avatar
Tank85
Tavakasutaja
Posts: 67
Joined: 08. Apr 2006 00:00
Location: Tallinn

Unread post by Tank85 »

Minul see aasta Yamaha seljas umbes 3000km ja IZ-il miski 100 kanti.
Talvel läheb jällegi suuremaks remondiks.
Maanteerott!!! (IZ 56P3, K-750M solo, K-750M korv, Riga 13)
User avatar
ats97
Tavakasutaja
Posts: 81
Joined: 29. Nov 2005 01:00

Unread post by ats97 »

Hooaeg möödunud normaalselt. Jawaga sai ainult õuepeal mõned ringid tehtud kuna pole viitsinud talle ülevaatust teha. Sõitnud olen pidevalt oma K-750M´iga ning minujaoks kestab hooaeg aastaringselt. Pärnus paraadil käisime koos sõbraga, kes sõidab Ural´iga. Paraad ja ilm olid väga head 8 ) http://www.parnupostimees.ee/?id=318105 pildil nr.24 siis minu ekipaaz ninga sõber kohe taga.
Läbitud kilomeetreid peast ei tea, kuid neid ikka jagub - sai suvel päris palju ringi sõidetud - pikim paaripäevane tiir kogus 500km.
Post Reply