Hiina ATV jama.

Uuemate rataste remont, rikked, hooldus
temor
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 02. Dec 2010 01:00

Hiina ATV jama.

Unread post by temor »

Tere.Mul on jama atv tööle saamisega.Nimelt kui käivitan säde on olemas ja tegin topkat aga tööle ei lähe. :evil: Aidake! Andke nõu kuidas masin jälle tuksuma saada:D.
User avatar
nex
Tavakasutaja
Posts: 70
Joined: 26. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by nex »

ehk on süütes asi , mul oli sama jama , säde oli ja topkaga ka ei teinud plörtsugi.Investeerisin selle 700 kr uus süüteplaat koos mähistega , ja kui peale panin oli paugu pill.
temor
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 02. Dec 2010 01:00

Unread post by temor »

mmmm.....ook.uurin seda asja:D
User avatar
vintizvint
Tavakasutaja
Posts: 151
Joined: 13. Feb 2008 01:00
Location: Soome> Riihimäki
Contact:

Unread post by vintizvint »

Esmalt võiks ikka lihtsamast alustada, teist küünalt proovida, karpa puhastada ja samuti õhufilter.
Mis värvi säde on?
Küünla värvus?
User avatar
nex
Tavakasutaja
Posts: 70
Joined: 26. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by nex »

räägime situatsioonist ,et topkaga ka ei lähe .Õhku on vaja kütuse sisse imemiseks , ja kui karpa must teeb topkaga ikka pauku nii ,et nende viga ei saa olla , Küünlas võib jah tõesti olla enne , kas surveall on säde..
temor
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 02. Dec 2010 01:00

Unread post by temor »

ok....Küünal on shiuke pruunikas ma puhastasin ka seda:D Säde kõva sinine.Lähen vist vaatan mida teha annab:DAkki ikka saab tööle.aa ja see ,et kas keegi teab kui ma lykkan ja startert annan miks siis undama hakkab?
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Kas starter ringi ei vea? Aku tühi?

Mis asi "undab"?
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
temor
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 02. Dec 2010 01:00

Unread post by temor »

See ka et kuidas ma seda saan teada et kas surve all on säde?
temor
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 02. Dec 2010 01:00

Unread post by temor »

Atv aku on tyhi jh . noh lükates läks ennem koguaeg tööle ...aga see kord ei läind ja võtsin muruka aku aga tööle ei lähe.Ma seda ei tea mis undab aga miski nagu teeb shiukest undavat häält kui lykkan ja starterit annan.
IZH
Tavakasutaja
Posts: 97
Joined: 03. Jul 2009 00:00
Location: Tõrva
Contact:

Unread post by IZH »

Starteri pendiks vast.
Vanatehnikahuviline :)
temor
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 02. Dec 2010 01:00

Unread post by temor »

Nii.Võtsin siis taskulambi ja suundusin garaazi.Kruvisin keerasin kyynla maha ja suundusin teise garaazi kus asus lada , mondeo,Riga13 ja hiina mopeed. Tahtsin mootorit soemaks ajada.Niisiis panin tööle aga oh häda:D gaas oli peale jäänd :D ja tuurid olid peaaegu põhjas aga õnneks tuli gaas suht ruttu maha.Võtsin siis mopilt kyynla maha võtsin atv kyynla ja panin peale.Vaatasin kyll et suht sama aga mingil määral ikka oli vist atv oma pikem ja masin ei läind tööle.Kolib käis vist vastu otsa:D ja oli selle junni kyynla otsa vastu kkynalt surunud.Niiet jäigi proovimata kas atv kyynal töötab. :(
IcePilot
Tavakasutaja
Posts: 74
Joined: 14. Mar 2010 01:00
Location: Viljandimaa
Contact:

Unread post by IcePilot »

temor wrote:Nii.Võtsin siis taskulambi ja suundusin garaazi.Kruvisin keerasin kyynla maha ja suundusin teise garaazi kus asus lada , mondeo,Riga13 ja hiina mopeed. Tahtsin mootorit soemaks ajada.Niisiis panin tööle aga oh häda:D gaas oli peale jäänd :D ja tuurid olid peaaegu põhjas aga õnneks tuli gaas suht ruttu maha.Võtsin siis mopilt kyynla maha võtsin atv kyynla ja panin peale.Vaatasin kyll et suht sama aga mingil määral ikka oli vist atv oma pikem ja masin ei läind tööle.Kolib käis vist vastu otsa:D ja oli selle junni kyynla otsa vastu kkynalt surunud.Niiet jäigi proovimata kas atv kyynal töötab. :(
:D
temor
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 02. Dec 2010 01:00

Unread post by temor »

Kysimus.Kus asub see süüteplaat plaat?Kas keegi teab mul see mingi on hiina atv 110cc:D , ma nii loll ...
kaalur
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 14. Dec 2010 01:00

Unread post by kaalur »

Kui sa cdi-d mõtled siis peaks see kuskil akku juures olema,või siis paagi all,see must karp.
temor
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 02. Dec 2010 01:00

Unread post by temor »

:D:Dkäisin täna hommikul linnas ja ostsin uue küünla.Nüüd töötab nagu kellavärk ja mo talveröömud võivad alata:D :D
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Kellel algab kellel lõppeb. :D
temor
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 02. Dec 2010 01:00

Unread post by temor »

:D:D
Post Reply