kaherattalisele talveks ketid alla

Üldine mototeemaline arutelu
surm
Posts: 9
Joined: 05. Sep 2009 00:00
Location: võrumaa

kaherattalisele talveks ketid alla

Unread post by surm »

nii siis pakkuge välja millega oleks parem sõita kas nii et kaherattalisel on ketid all või kärnrehvid? NT minul enal on ketid ja võrumaal tamula järvepeal sõidan suht tihti ja masin liigub peaagu sama kiiresti kui sõita maanteed mööda ;) kes on kaa midagi taolist teinud oa kaherattalisele siis antke aga julgesti teada :D
User avatar
Renegade
Tavakasutaja
Posts: 175
Joined: 05. Mar 2009 01:00

Unread post by Renegade »

Paar aastat tagasi panin oma Planetale ketid alla ,külamutid olid kohe teepeale-äärest kadunud kui ma metsavahe-teelt suuremale teele kihutasin :twisted: aga muidu suht hea pidavus oli isegi järsu kiirendamise käigus ei visanud külge ette.Ma kasutasin vanu lehmakette ja mootorratta kette.
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Hmm...kuulge, viitsite paar pilti enda kettidest panna kuhugi üles?
Jube kiusatus ise ka tsipa sõita aga poltrehvi ei jõudnud see aasta teha aga äkki saaks kiiresti ketid valmis meisterdatud. Et kuidas te ketid ühendanud olete omavahel ja mingi pingutus/lukustussüsteem vist peaks ka olema?
mrek000
Tavakasutaja
Posts: 14
Joined: 24. Jun 2011 00:00

Unread post by mrek000 »

Jäin küll natuke hiljaks kuid lithtsalt surffades nägin seda teemat ja muideks eelmine talv ma tegin jawa robbyle modifikatsiooni. Tagarattaümber panin keti ning esiratta ehitasin suusaks. Liikus mõnusalt ja libe polnud.

Pilt kah siis:

http://imageshack.us/photo/my-images/835/pb280237v.jpg/
fomoco
Tavakasutaja
Posts: 750
Joined: 04. Oct 2011 00:00
Location: Virumaa
Contact:

Unread post by fomoco »

Vanast veo ja siduriketist parajad jupid, ümber rehvi&velje kodarate vahelt läbi ja naelaga lukku, naela ots ära painata.
Nael sättida kodarate vahele.

Enne ja peale sõitu tuleks kontrollida ketid üle, et poleks mõrasid ja läbi kulumist.

Hea oleks, kui kasutad pikka porilauda koos porikummiga.


Võiks rehvist üldse loobuda ja vinkelrauad veljekülge keevitada.
Post Reply