K: Mopi siduriga 1:0

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

K: Mopi siduriga 1:0

Unread post by iz350super »

Tere,
igapäevasõitja nagu ma olen, talvgi ei ole mingi takistaja, olen hädas muudkui sidurida, millal laguneb korvi äärtes olevad ribid, millal tuleb korv hammaka küljest keevitusest lahti. Kuid, ehk oskate lahendust pakkuda sellele
pilt:

http://www.upload.ee/image/2985132/DSC_0717.JPG

Oman vanu kasutatud mopi sidureid, nendel on sisemine nuut palju suurem, kuid, nendel pole küll seest kuliks tõmmanud, kas lasta siis treialil korralikumast materjalist vaheplaadid teha?
Praegu ajutine lahendus, kunagine katkine sidurikorv lõikasin, kohe hammakaümbert korvi ära, peale keevitasin sisemise hammaka, nüüd on otsevedu, ei tea kas see on juhus, aga mootor käib paremini edasi, ju siis kõik need eelmised sidurikorvid olid nii tsentrist väljas, kuna, suurevooluga või üldse keevitamisel venitas selle korvi suht viltu. (liites korvi ja korvi ringi ajavat hammakat)
T.M
mellpoiss
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 12. Jul 2007 00:00

Unread post by mellpoiss »

Neid sisemisi hambaid jahvatab seesama keskmine julla kui ta väntvõlli otsas loperdab, ehk vildakalt seal otsas on.
Kogu selle tehasesiduri toimimasaamise eelduseks on, et kõik osalejad jooksevad sirgelt ja miski ei loperda.
Selleks, et saada kokku korralik sidur on vaja kastitäit juppe mille hulgast valida.
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by iz350super »

tundub et, oleneb mispäeval jupp valmistati, kui juhtus esmaspäeval, siis ei tasu sisse proovidagi.
Ega isegi see kastitäis ei aita, kui rahvamajandusele eriti tähelepanu ei pööratud. Pole ime et mõni omaaegne mopiforseerija ütleb : et see masin oleks nagu meelega tehasepoolt deforseeritud.
T.M
Post Reply