Iz planeta 5-ele H4 reflektor.

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
User avatar
Renegade
Tavakasutaja
Posts: 175
Joined: 05. Mar 2009 01:00

Iz planeta 5-ele H4 reflektor.

Unread post by Renegade »

Tere mul oleks üks küsimus, tahaks Iz Planeta 5 esitulele peale aretada reflektori kuhu sobib H4 pirn.Millise Vene auto reflektor sinna sobib? Praegu on tal ees H2 pirn mis näitab suht tuhmilt samas sai proovitud H4 mis on tunduvalt parema valgusega.Praeguses reflektoris on see pirn suht lohvkalt sees.
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 725
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Re: Iz planeta 5-ele H4 reflektor.

Unread post by roosakummik »

Renegade wrote:Tere mul oleks üks küsimus, tahaks Iz Planeta 5 esitulele peale aretada reflektori kuhu sobib H4 pirn.Millise Vene auto reflektor sinna sobib? Praegu on tal ees H2 pirn mis näitab suht tuhmilt samas sai proovitud H4 mis on tunduvalt parema valgusega.Praeguses reflektoris on see pirn suht lohvkalt sees.
Ega su laadimine ei kannata selle suure pirni koormuse all?
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: Iz planeta 5-ele H4 reflektor.

Unread post by Nobody »

12V Planeta generaator toidab oma ca 100+ watiga kenasi ära H4 halogeeni. Endal juba mitmeid aastaid nii izil. 8 )

Sobivat reflektorit ei oska kohe soovitada, minuarust originaalis ongi H4?
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
User avatar
Renegade
Tavakasutaja
Posts: 175
Joined: 05. Mar 2009 01:00

Re: Iz planeta 5-ele H4 reflektor.

Unread post by Renegade »

Mul mitu esituld kuhu sobis sisse ainult H2. Aga G-mersu reflektor sobis sinna nagu ämmale :D
Sapi-Vana
Tavakasutaja
Posts: 368
Joined: 07. Jul 2010 00:00
Location: Tõrva, Helme
Contact:

Re: Iz planeta 5-ele H4 reflektor.

Unread post by Sapi-Vana »

Vene autodel olid osadel ZAZ968M-idel H4 pirnipesa esilaternas. Aga miks sa nii vaeva näed? Võta suvaline, peaasi, et ta oleks ümar. Relakaga lased vanal reflektoril niipalju tagant maha, et vaid selline krae jääb, mille peale (sissepoole!) saad liimida uue reflektori. Kahekomponendiline liim hoiab asja väga ilusti kinni.
Post Reply