Minski elektronsüüte kompunnimisraskused

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
riivo
Posts: 2
Joined: 01. Nov 2004 01:00

Minski elektronsüüte kompunnimisraskused

Unread post by riivo »

7V 60W genekas. Sellele panin järgi deltalt saadud hõbekarbi. Missuguse tähe/numbriga klemmi pean ma ühendama süütepooli (ja kas vana I¸'i 6V süütepool sobib?)? Lisaks veel, kas Minski generaator ja Delta kommutaator ehk hõbekarp on ses suhtes ühilduvad, et ma ei pea mingeid juhtmeid ümber tõstma, vaid ühendan pistikud 'ainuvõimalikul viisil'? :oops: Pole õnnestunud hankida Vastava minski elektriskeemi.
heinz36
Tavakasutaja
Posts: 37
Joined: 26. May 2008 00:00
Location: Häädemeeste
Contact:

Unread post by heinz36 »

Delta karp ei peaks istuma,küll aga Voshodi oma(vaja ühendada ÕIGETESSE klemmidesse!!).Kui vaja,siis saan skeemi saata:genest 3-kollane-hõbekarp G(slaavi täht);genestD(slaavi)-roheline-hõbekarpD(slaavi);hõbekarp K-punane-süütepooli.
riivo
Posts: 2
Joined: 01. Nov 2004 01:00

Unread post by riivo »

säde olemas! selle puudumise põhjuseks oli väga halvasti tinutatud (tehases?) generaatoris asuva madalpingepooli juhe. aitäh heinz vastuse eest.
User avatar
Dnepr17
Posts: 9
Joined: 27. Feb 2009 01:00
Location: Viljandimaa
Contact:

skeem

Unread post by Dnepr17 »

Kas skeemi oleks ikkagi võimalik saada?
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1558
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Säde tekib ka delta karbiga aga käima ei tohiks ta ikkagi minna. Omal oli kunagi sama jama, ei saand Voshodi elektron süüdet ja delta halli karpi tööle. Siis ma muidugi ei teadnud, et nad ei tööta omavahel ja vihastasin ennast siniseks. Mõne paugu küll tegi aga käima ei saand.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
mesamees
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 12. Oct 2006 00:00
Location: Türi , Järvamaa
Contact:

Unread post by mesamees »

madeinussr wrote:Säde tekib ka delta karbiga aga käima ei tohiks ta ikkagi minna. Omal oli kunagi sama jama, ei saand Voshodi elektron süüdet ja delta halli karpi tööle. Siis ma muidugi ei teadnud, et nad ei tööta omavahel ja vihastasin ennast siniseks. Mõne paugu küll tegi aga käima ei saand.
Vaidlen vastu,delta hõbekarbiga toimib voshod imehästi.
coolix
Tavakasutaja
Posts: 66
Joined: 08. Aug 2009 00:00

Unread post by coolix »

tere vajan abi minski hõbekarbiga seal ainult 3 klemmi ja ei kujuta ette kuidas need olema peavad kui kellelgi sama 3.115 siis äkki saaks pilte elektrijuhtmete ühendamisest
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

http://www.motokuur.ee/modules.php?name ... ic&t=15489


Lähema huvi korral võin skeemid asjad kaa anda. Mul teema jäi ajapuudusel poolikuks. Oli plaanis teemasse lisada elektriskeemi pildid ja pealkiri vastavaks viia.
Post Reply