Jupiter 3 süüte probleemid

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
nugis7504
Tavakasutaja
Posts: 21
Joined: 23. Jun 2010 00:00
Location: võrumaa
Contact:

Jupiter 3 süüte probleemid

Unread post by nugis7504 »

kas on mehi kes oskaks öelda milles on tõbi , tegemist on jupiter3 süüdet on võimatu paika saada , paremal on varajane ja vasakul on hiline , ole iga sugu vigurit proovind aga tulutult isegi töötava mootoriga aga ei midagi,ise olen tegelend jupiteridega pikka aega , seda nalja pole ma veel kohanud et ei saa süüdet paika,kas leidub mehi kes oskab öelda mis on viga! :cry:

mode: muutsin pealkirja teemakohasemaks
Sten
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 30. Jan 2005 01:00
Location: Tartu/Saaremaa
Contact:

Unread post by Sten »

Mina panen ka töötava mootoriga süüdet. Krutin väheke ja siis väike prooviring ja vajadusel krutin uuesti. Paras peavalu küll sul kaelas siis.
User avatar
ishijupp
Moderaator
Posts: 123
Joined: 05. Oct 2005 00:00
Location: Harku

Re: süüde !!!!!!!!

Unread post by ishijupp »

nugis7504 wrote:kas on mehi kes oskaks öelda milles on tõbi , tegemist on jupiter3 süüdet on võimatu paika saada , paremal on varajane ja vasakul on hiline , ole iga sugu vigurit proovind aga tulutult isegi töötava mootoriga aga ei midagi,ise olen tegelend jupiteridega pikka aega , seda nalja pole ma veel kohanud et ei saa süüdet paika,kas leidub mehi kes oskab öelda mis on viga! :cry:
Kontaktivahe vale?
siim123
Tavakasutaja
Posts: 65
Joined: 23. Apr 2007 00:00
Contact:

tetre

Unread post by siim123 »

Mootorilaagrid läbi nagu vene masinatel omaks.. süüde hüppab siia-sinna. Niiet mootor maha, uued laagrid sisse ja ehk toimib mingi aja...
nugis7504
Tavakasutaja
Posts: 21
Joined: 23. Jun 2010 00:00
Location: võrumaa
Contact:

Unread post by nugis7504 »

point on selles et mootoril on tutikad laagriid ja semmerlingid :idea: :wink:
Prii
Tavakasutaja
Posts: 345
Joined: 19. Jan 2007 01:00
Location: Tallinn/Jõgeva
Contact:

Unread post by Prii »

nugis7504 wrote:point on selles et mootoril on tutikad laagriid ja semmerlingid :idea: :wink:
Äkki rootor ei istu korralikult väntvõlli otsa või on väntvõlli ots kõver?
Mootor muidu tööle läheb?
nugis7504
Tavakasutaja
Posts: 21
Joined: 23. Jun 2010 00:00
Location: võrumaa
Contact:

Unread post by nugis7504 »

mootor töötab ,vända ots on sirge ,rootor ka ei viska ,rootor on ka mulluus peal ,kontaktide nukk võll on ka uus. milles viga ei tea ,mul on mõistus otsas ja juhe koos, 8O :( 8O
Prii
Tavakasutaja
Posts: 345
Joined: 19. Jan 2007 01:00
Location: Tallinn/Jõgeva
Contact:

Unread post by Prii »

nugis7504 wrote:mootor töötab ,vända ots on sirge ,rootor ka ei viska ,rootor on ka mulluus peal ,kontaktide nukk võll on ka uus. milles viga ei tea ,mul on mõistus otsas ja juhe koos, 8O :( 8O
Siis peaks ikka mingi väike asi olema, mis kahe silma vahele jääb.
nugis7504
Tavakasutaja
Posts: 21
Joined: 23. Jun 2010 00:00
Location: võrumaa
Contact:

Unread post by nugis7504 »

Prii wrote:
nugis7504 wrote:mootor töötab ,vända ots on sirge ,rootor ka ei viska ,rootor on ka mulluus peal ,kontaktide nukk võll on ka uus. milles viga ei tea ,mul on mõistus otsas ja juhe koos, 8O :( 8O
Siis peaks ikka mingi väike asi olema, mis kahe silma vahele jääb.
aga mis :(
Raika5000
Tavakasutaja
Posts: 10
Joined: 05. Mar 2009 01:00
Contact:

Unread post by Raika5000 »

kontaktid, kondekas?
on huvi vanade/uuemate kontsert/kino tehnikaüle.
Saan aidata helitehnika alal.
nugis7504
Tavakasutaja
Posts: 21
Joined: 23. Jun 2010 00:00
Location: võrumaa
Contact:

Unread post by nugis7504 »

Raika5000 wrote:kontaktid, kondekas?
olen vahetanud nii kontakte kui kondekaid :(
Sten
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 30. Jan 2005 01:00
Location: Tartu/Saaremaa
Contact:

Unread post by Sten »

Ehk siis vaatasid küünaldelt, et ühel hiline ja teisel varajane süüde? Ilmselt siis ju kontaktide padjad(nukid) või võlli nukil endal midagi perses.
User avatar
wake
Moderaator
Posts: 85
Joined: 25. Oct 2003 00:00
Location: Saare talu - Põlva - Värska
Contact:

Unread post by wake »

Kuidas sa süüdet paika paned?
Korstnapühkimistööd - 5258784
www.laurilinnus.ee
nugis7504
Tavakasutaja
Posts: 21
Joined: 23. Jun 2010 00:00
Location: võrumaa
Contact:

Unread post by nugis7504 »

kontakdide uus nukkvõll on,süüdet panin esi algu ülemise surnud seisu järgi ,et käima panna siis töötava mootoriga olen paika pannud ja saan täpselt paika aga selle mootoriga ei õnnestu võid kruvid nii palju kui tahad ei õnnestu kuidagi olen isegi kellaga proovind aga tulutult :cry:
User avatar
wake
Moderaator
Posts: 85
Joined: 25. Oct 2003 00:00
Location: Saare talu - Põlva - Värska
Contact:

Unread post by wake »

Ma olen kellaga seni alati süüte paika saanud. Pregu tiksub juba teist suve süüdet näppimata. Millest järeldad, et ühel silindril hiline ja teisel varajane süüde. Kui paned kellaga paika, siis mootor tööle ja seejärel kontrollid üle, kas on paigas. Kui vaja, paned uuesti ja jälle kontrollid peale käivitust. Kui paigas ja tundub, et ei tööta silindrid ühtlaselt, siis asi küttesegus. Kas karpa ja kollektori vahel on reguleerimiseks seib olemas? Tundub tühine asi, aga on palju abi sellest.
Korstnapühkimistööd - 5258784
www.laurilinnus.ee
Tushaar
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 25. Jul 2009 00:00
Contact:

Unread post by Tushaar »

wake wrote:Ma olen kellaga seni alati süüte paika saanud. Pregu tiksub juba teist suve süüdet näppimata. Millest järeldad, et ühel silindril hiline ja teisel varajane süüde. Kui paned kellaga paika, siis mootor tööle ja seejärel kontrollid üle, kas on paigas. Kui vaja, paned uuesti ja jälle kontrollid peale käivitust. Kui paigas ja tundub, et ei tööta silindrid ühtlaselt, siis asi küttesegus. Kas karpa ja kollektori vahel on reguleerimiseks seib olemas? Tundub tühine asi, aga on palju abi sellest.
Täpselt, minugi arvamus on et küttega on mingi jama. Ehk ei saanud see generaatori alune simmer ilusti, või see tihend mis on rootori all oleva kaane all? Endal oli sama probleem, ehkki sai tutikas simmerite ja tihendite komplekt ostetud, oli sinna alla vaja veidi silikooni panna, sest mõnikord leiab tihendite komplektist praaki :) Saab lisaõhku peale ja ei töötagi normaalselt
Riga 13 -> Iz Jupiter 3 -> Jawa 634/638 -> Jawa 638 -> Suzuki GSX-750F ->
Post Reply