Probleem võrri käivitumisega

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
IZH
Tavakasutaja
Posts: 97
Joined: 03. Jul 2009 00:00
Location: Tõrva
Contact:

Probleem võrri käivitumisega

Unread post by IZH »

Tervist!

Sarnast teemat ma ei leidnud, kuid vabandan kui see teema peaks olemas olema. Nimelt probleem on järgmine: Külmalt läheb võrr kohe käima, aga kui ma olen sellega keskmiselt 5 km maha sõitnud ja seisma pannud, siis uuesti käivitades, teinekord käivitub esimesest lükkest, teinekord pean oma 50-100m lükkama ja siis käib edasi tavaliselt. Vahepeal sädet kontrollides on see alati olemas olnud. Nimelt ongi see imelik, et kui sõitma saan, sõidab ilusti, aga kui korra seisma soojalt jätan, siis vahepeal ei taha sugugi käima minna.

Küsimus ongi, et kas võib selline asi olla, et kuskilt süütemängu juurest võib vahepeal sädet mujale peksta, ja vahepeal mitte ?

Ei usu, et see midagi loeb, aga mootoriks on siis D8.

Vabandan, kui segane jutt tuli. :)
Vanatehnikahuviline :)
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Minul oli ka selline probleem, juba kahe sääreväristajaga olnud, siiamaani ei ole sellele loogilist põhjendust leidnud, täiesti müstika! Viimase masinaga oli lõpuks nii, et iga kord läks aina halvemini käima, lõpuks kui ühel päeval seisma jätsin ja 10 minuti pärast uuesti käivitada proovisin ei teinud masin mitte ühtegi popsu. Viga oli selles plastmass jublakas, mis hoiab piibujuhet karteripoole küljes kinni, ilma selleta oli matsu pill igatpidi kuid kui see vahele tagasi panna hakkas sinna sädet peksma ja küünlasse säde ei jõudnudki.

Eks ta süüte viga suure tõenäosusega on jah, loodan et said mu segasest tekstist midagi aru. : )
IZH
Tavakasutaja
Posts: 97
Joined: 03. Jul 2009 00:00
Location: Tõrva
Contact:

Unread post by IZH »

Suured tänud sulle Kevin68, aru sain kõigest ning eks ma siis proovin selle asja ära :)
Vanatehnikahuviline :)
minimx38
Tavakasutaja
Posts: 145
Joined: 02. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by minimx38 »

Mina olen pand selle asemele kummivooliku, sellega ta massi ei peksa :wink:
IZH
Tavakasutaja
Posts: 97
Joined: 03. Jul 2009 00:00
Location: Tõrva
Contact:

Unread post by IZH »

Tänud veelkord Teile. Käisin ja proovisin seal midagi aretada. Viskasin selle jublaka sealt minema ja ajutiselt tõmbasin isoleeriga juhtme sealt kohalt üle. Veel tegin süütekarbi kaanele uue ''tihendi'' vahele ja selle karbi seest tõmbasin isoleeriga üle. Esialgu katsetades selline süsteem toimib, aga ei tea kas jääb püsima või mitte. Tulevikus loodan mingi parema ning korralikuma süsteemi mõelda :)
Vanatehnikahuviline :)
PCYX
Tavakasutaja
Posts: 46
Joined: 27. Oct 2009 01:00

Unread post by PCYX »

Kusjuures mul ei käivitu võrr enam üldse peale kolvivahetust :D
Post Reply