RIGA (vanaisa võrrile hinnapäring?)

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
mellpoiss
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 12. Jul 2007 00:00

RIGA (vanaisa võrrile hinnapäring?)

Unread post by mellpoiss »

Kuna teemasse http://www.motokuur.ee/modules.php?name ... ic&t=15297 saavad postitada ainult moded siis panen oma 2 senti siia.
madeinussr wrote:Kuna sa ise seda ostnud pole siis müü mis hinnaga tahad, kasu saad igaljuhul.
Selle müügiga mingit kasu küll kuskilt tõusmas ei näe.
Häving igaljuhul.
Kooslus - sina ja sinu vanaisa sääreväristaja - on hindamatu.
Mõtle enne sügavalt asja üle järele, vaevalt et leib laual otsas on, ja kui ongi siis kas see müük toob õnne õuele?
minimx38
Tavakasutaja
Posts: 145
Joined: 02. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by minimx38 »

Kui see oleks minu müüa, siis ma seda alla 2000-ke küll ei müüks. :wink:
om
Moderaator
Posts: 223
Joined: 30. Aug 2004 00:00
Location: Läänemaa
Contact:

Unread post by om »

minimx38 wrote:Kui see oleks minu müüa, siis ma seda alla 2000-ke küll ei müüks. :wink:
Mina näiteks ei müüks sellist masinat üldse, eriti veel siis nädalavahetuse toidukorvi raha eest.

Aga inimesed on erinevad ja nende väärtushinnangud samuti. Tõenäoliselt oleme me kõik kodus koristamise käigus ära visanud erinevaid vana aja asju, mis reaalselt võivad mõne teise jaoks olla juba ammu otsitud ja täiuslikust õnnest puudu olevad esemed.
Samuti on tõenäoliselt ka väga palju inimesi, kes seda võrri ei ostaks ka siis, kui seda neile 25.- pakkuda.

Natukene kahju on kuulda, kui sellises säilivusastmes masin poisikestele õppevahendiks läheb, aga meil on demokraatlik riik ja iga inimene teab ise, mis ta oma varaga peale hakkab, kui ta ise seda ei vaja ja ei taha.
Mhh
Tavakasutaja
Posts: 40
Joined: 25. Aug 2009 00:00

Unread post by Mhh »

Nõustun OM'ga.

Vanamopeedide huvilistele oleks see vägagi hea "kingitus".
User avatar
menuauto
Tavakasutaja
Posts: 18
Joined: 24. Aug 2008 00:00
Location: Saaremaa
Contact:

Unread post by menuauto »

Sellist võrri ei näe siin foorumis iga päev!
Samas olen ma näinud veel paremas korras riga 13 kuid sellel puudus mootor ja kurb töde on se et läks vanarauda :(
-DELTA-
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 01. Dec 2008 01:00
Contact:

Unread post by -DELTA- »

sellist iludust ei näe tõesti igapäev 8O
mina isiklikult ei raatsiks seda müüa :twisted:
User avatar
Qubik
Tavakasutaja
Posts: 104
Joined: 15. Sep 2009 00:00

Unread post by Qubik »

Samamoodi on minul kahju, kui selliselt säilinud sõiduk *õppevahendiks* läheb... Teised näevad meeletult vaeva, et samasugust välimust juba korra *õppevahndina* olnud võrrile anda...

Kui asi on raha saamises, siis 2000 eeku pakun kohe...
Haarame mopeedil kolvist!
randoainlo
Tavakasutaja
Posts: 397
Joined: 12. Dec 2008 01:00
Location: kuusalu
Contact:

Unread post by randoainlo »

Nii korralikku võrri annab otsida.
Kui mina oleks selle omanik siis maha ma seda küll ei müüks.
kahju oleks küll kui kuskile rallimiseks läheb selline aparaat
Deltad, Stellad, Minid, Rigad, K750 ja K55

Ostan mõistlikute hindadega mopeede ja võrre

Lugege mu blogi!
http://venemasinad.blogspot.com/
User avatar
vintizvint
Tavakasutaja
Posts: 151
Joined: 13. Feb 2008 01:00
Location: Soome> Riihimäki
Contact:

Re: tere

Unread post by vintizvint »

Vabandust läbustamise pärast aga :mrgreen: :mrgreen:
Raha selle eest ei saa, sõita ei saa. ... mõni ostab selle kindlasti 2000+ raha eest ära...

Siim mine ära magama. : )
MikuMike
Tavakasutaja
Posts: 17
Joined: 03. Aug 2010 00:00
Contact:

Re: RIGA (vanaisa võrrile hinnapäring?)

Unread post by MikuMike »

mellpoiss wrote:Kuna teemasse http://www.motokuur.ee/modules.php?name ... ic&t=15297 saavad postitada ainult moded siis panen oma 2 senti siia.
madeinussr wrote:Kuna sa ise seda ostnud pole siis müü mis hinnaga tahad, kasu saad igaljuhul.
Selle müügiga mingit kasu küll kuskilt tõusmas ei näe.
Häving igaljuhul.
Kooslus - sina ja sinu vanaisa sääreväristaja - on hindamatu.
Mõtle enne sügavalt asja üle järele, vaevalt et leib laual otsas on, ja kui ongi siis kas see müük toob õnne õuele?

jumala mõttetu müük kui saa saadki mingisugune 2,5 eestlast see on ju kommiraha kunagi tahad ikka sõita ja kõik kahetsevad ,et müüsid vaevalt sinagi sellest pääsed :D aga see on minuarvamus :D edu mina ei müüks :D
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Re: tere

Unread post by extinction »

Noorhärradele lõhkumiseks ei müüks. Kui rahahäda käes, siis ehk hingega asja juures olevale inimesele, kelle käes ratas automaatselt kirve alla ei läheks. Kahjuks alles nullist õppijate all läheb...
siim123 wrote:Nt minu jaoks pole see mingi iludus, vaid hunnik õnnetust.
Sa oled imelik ka. Ma ei väsi meenutamast su idiootset juttu mõni aasta tagasi biker.ee-s.
tonyx
Posts: 1
Joined: 07. Aug 2010 00:00

Unread post by tonyx »

müün, sest asi on 15 aastast (võibolla isegi 20) kuuris seisnud ning mul pole isegi mõtet tulnud, et temaga sõita proovida. pigem näeksin ma asja kellegi sellise omanduses, kes asja vastu huvi tunneb ja võibolla isegi sõita tahab, sest mina see ilmselgelt ei ole. raha pärast ma seda loomulikult ei müü, aga ühest küljest võtab ta kuuris lihtsalt ruumi (ja mingeid plaane mul temaga pole), teisest küljest tekkis huviline, kes tahaks ära osta ning sellest siis ka mu algne küsimus, et mis võiks olla sellise asja hind.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1555
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Re: tere

Unread post by madeinussr »

siim123 wrote: Ajad jama kahjuks, paraku minu mahategemiskatsed sul poisu ei õnnestu.
Mina müüks ta Kuusakoskisse, see on isiklik arvamus nagu sinul see, et ei müüks poisudele lõhkumiseks.
Niiet järjegordne läbu sinu poolt minule, sul häbitunnet ka pole, või oled kibestunud millegi/kellegi peale... Ega eriti ei huvitagi, aga järgmine kord võiksid oma kommentaarid mõttestaadiumile jätta, mitte seda tervele ilmale kuulutada. Solvata sa ainult inimesi oskad, kuigi ise inimest ei tunne, vastasel korral sa kindlasti nii ei räägiks ja keeraksid silmad häbitundest automaatselt maha..
Mis ma ikka juhan, ega sa arvatavasti/kindlasti aru ei saagi, mida ma mõtlen. Imelik oled äkki hoopis sina, mitte mina? Otsi elust midagi muud kui kriitikat, ava oma silmad, ära oota tunneli lõpus olevat valgust, vaid mine ise valguse poole, sest valgust oodates võid jääda vastutuleva rongi rataste alla...
Edu igaljuhul.
Aitab läbust ja OT-st
Teema on ennast juba ammendanud, midagi uut siia keegi vaevalt kirjutab.
Ja Siim123 sinu arvamus on vist juba kõigile teada (enamusele ka vastukarva),
seega ära kisu tüli ja jäta oma arvamus endale.
Õnneks on võimu natukene sinu jaburdusi piirata siin.
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=1 ... 3&start=60
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
Locked