jawa 360 silindripead

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
luikj
Tavakasutaja
Posts: 35
Joined: 17. May 2013 19:20

jawa 360 silindripead

Unread post by luikj »

Sain siis täna mootori kokku, uued kolvid silindrid. praegu vaatan et silindripead ei istu eriti hästi silindrite peal. vahe jääks nagu sisse ca 3 mm, minu arust peaks nagu ilma vaheta jääma. Kas see on normaalne? selle alumiiniumtihendi panin ka.

tänud.
fomoco
Tavakasutaja
Posts: 750
Joined: 04. Oct 2011 00:00
Location: Virumaa
Contact:

Re: jawa 360 silindripead

Unread post by fomoco »

Raske aru saada, kus see vahe on, ribid peavadki teineteisest eemal olema, samas metalläär, kuhu vahele käib alumiin tihend, see pean olema silindri vastu. Võta silinder maha ja proovi niisama silindrit ja pead kokku panna, ilma kolvi ja tihenditta.
Silindri peas on soon, mis sobib silindriga kokku.
luikj
Tavakasutaja
Posts: 35
Joined: 17. May 2013 19:20

Re: jawa 360 silindripead

Unread post by luikj »

tundub nagu see silindrist välja ulatuv äär on kõrgem kui seesisselõige silindripeas
luikj
Tavakasutaja
Posts: 35
Joined: 17. May 2013 19:20

Re: jawa 360 silindripead

Unread post by luikj »

Mõõtsin ära. Silindri enda see sisemine äär ulatub sellest osast, kus poldid läbi lähevad umbes 2.5 mm välja. Silindripeal on seesüvend ca 1 mm. oskate öelda kas tegu on siis mingi teise mudeli silindritega?

edit,
vist on muu silindripea(või lihtsalt väga kulunud), teine silinder oli ok ja ma mäletan, et paar aastat tagasi sai kusagilt romulast muretsetud uus silindripea, sest keerasin vanal keermed üle. Kontrollisin üle ja vana oli sügavam veidi. Samas kas 2.5 mm on normaalne silindril?
fomoco
Tavakasutaja
Posts: 750
Joined: 04. Oct 2011 00:00
Location: Virumaa
Contact:

Re: jawa 360 silindripead

Unread post by fomoco »

Ehk on mõne forseeritud vms ümber tehtud silindri pea.
Soovitan kasutada ikka samasuguseid.

Osta`s on ühed müügil:

http://www.osta.ee/jawa-silindripead-37016690.html
luikj
Tavakasutaja
Posts: 35
Joined: 17. May 2013 19:20

Re: jawa 360 silindripead

Unread post by luikj »

Jah, mul on sellised ka. aga siis parempoolne tundub nagu oleks väga siledaks lihvitud pealt mul... huvitav miks. ei ole ju kuluosa kuidagi...
Post Reply